Reklama

Cestovní postýlka 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 16:13
Cestovní postýlka 2017

Ahoj holky, poradíte nějakou kvalitní polohovací cestovní postýlku do které můžu dokoupit kvalitní matraci o velikosti 120×60? bez přebalováku a tak. Děkuju

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 16:16

To je jedno všechno je na stejné brdo, pokud do toho dáš kvalitní matraci tak ok, i když jaký to má pak smysl s tím „cestovní“? :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 16:22

Cestovní - hmotnost je menší než u dřevěné a jde složit :D a jinak ne všechny jsou rozměrově vhodné na matraci o velikosti 120×60 proto se ptám :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 06.02.17 16:27
@Anonymní píše:
Cestovní - hmotnost je menší než u dřevěné a jde složit :D a jinak ne všechny jsou rozměrově vhodné na matraci o velikosti 120×60 proto se ptám :)

Ano, ne všechny, ale u každé je jejich vnitřní rozměr napsaný…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 16:28

Tak kvalita se asi nepozná podle rozměrů ne? prostě vybírej rozměry a co se ti líbí, na ceně nezáleží kvalitnější materiál to nebude, vše je z Polska :mrgreen:

Kriss Tina
Závislačka 4724 příspěvků 06.02.17 16:34

Mi meli 2 od chicca, kazdou jinou a do obou normalne pasovala matrace 120×60 :) slo nam jenom o to mit postylky u babicek, ktere je budou moct slozit aby jim doma nezabiraly misto. Co se tyce kvality tak nevim, vetsinou je to kousek kovu/plastu a hadr/sitovina :D

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 06.02.17 16:40

Máme tuhle a super kupovala jsem i s závěsným lůžkem
 http://www.eshopbaby.cz/…2016-zelena/?…

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 06.02.17 17:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poradíte nějakou kvalitní polohovací cestovní postýlku do které můžu dokoupit kvalitní matraci o velikosti 120×60? bez přebalováku a tak. Děkuju

Měli jsme podobnou jako je tady: https://hegen.cz/…-zdarma.html?… i rozměr by ti seděl. Využívala jsem jí hodně nejen na cestování, ale i hodně doma (prakticky denně), díky kolečkům nebyl problém jí převézt z pokoje do pokoje a tak. Jediné co je nevýhodou, ale to má většina cestovních postýlek, když malá byla větší a zjistila, že se dá postýlka rozepnout, začala vylézat ven.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10891 příspěvků 18.10.17 06:58

Dobrý den,
díky za aktuální diskuzi k cestovním postýlkám. Pokud máte szkušenost s konkrétním výrobkem, prosím o napsání recenze, aby ji ostatní maminky snadno našly.

Děkuji a krásný den všem,
Monika :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama