Lupáni čelistního kloubu u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

briketka07
Nováček 2 příspěvky 05.02.17 20:45
Lupani čelistniho kloubu u miminka

Dobry vecer, nema prosim nektera z vas zkusenost s lupanim celistniho kloubu u miminka? Dceri jsou 3 mesice a prakticky od narozeni ji preskakuje kloub. Nejdrive to byvalo jen u kojeni a ne u kazdeho, nyni jak si zacina strkat do pusy hracky a rucicky, se to objevuje prakticky neustale. Casto je to take slyset pri zivnuti. U detske jsem se na to ptala hned na prvni kontrole a bohuzel se s tim momentalne nic delat neda u takhle maleho miminka. Dceru to zrejme nijak neboli ani neomezuje. Jen pro nas je ten zvuk neprijemny. Dekuji. :mavam:

Reakce:

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 05.02.17 22:07

Můj syn to má také od malinka a tet je mu již dvacet let. A až tet pozorujeme, že jak chodí do posilovny a u zvedání činek se ksichtí a zatíná škraně, tak se asi svaly kolem čelistního kloubu posílily a je to znatelně lepší. Ale, když byl dítě, tak jsem mu i nadávala :-) že nesmí, tak razantně zívat, nebo mu ten pant vypadne uplně, ale naštěstí se tak nikdy nestalo.Ale vím, že kdysi nám říkaly na ortopedii, že tyto děcka se nesmí pleskat přes pusu. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >