Spotřeba elektriny a plynu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 16:11
ČEZ, RWE ...

Přišlo nám vyúčtování od ČEZu. Kupodivu máme přeplatek a mě překvapila jeho výše. No a tak mě napadlo, jak jsou na tom se spotřebou el., plynu ostatní - ve srovnatelné situaci. Máme rodinný dům, topíme plynem, dvě školkové děti. Peru a suším v sušičce velmi často, vařím spíš jen o víkendu. Myslím si, že moc nešetříme, ale asi bychom trošku měli začít. :oops:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 16:43

Přišlo nám vyúčtování od RWE. Máme přeplatek a jeho výše mě potěšila.
Máme dvougenerační RD a 3 děti. Peru velmi často, vařím každý den.

Cenarius
Kecalka 354 příspěvků 04.05.19 17:08

Prislo nam vyuctovani od Eonu. Mame preplatek, jeho vyse me potesila. Situace stejna jako u zakladatele vlakna.

Kostroma
Kecalka 301 příspěvků 04.05.19 17:16

U me jeden dospely, mimino a pes a u vyuctovani jsem se minuly tyden musela radsi posadit.

Tableta
Závislačka 4893 příspěvků 04.05.19 17:17

Vyúčtování nám nepřišlo, tudíž mě zatím nic nepotěšilo.

Alkata
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 04.05.19 17:36

Plyn nemáme, takže mě nemá co potěšit.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 04.05.19 18:00

Vždy potěší vyúčtování, ale já raději platím větším zálohy :)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8216 příspěvků 04.05.19 18:05

Za plyn nam vzdy dost vraci, vyuctovani mame nekdy v rijnu/listopadu, to se penize vzdy hodi na na Vanoce, za eletriku doplacime kolem tisicovky…

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 04.05.19 18:44

Plyn loni 17 tis., elektřina asi 12t. Peru tak 3 pračky týdne, nesusim a tppime na 21

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 15:45
@Lama Lama píše:
Plyn loni 17 tis., elektřina asi 12t. Peru tak 3 pračky týdne, nesusim a tppime na 21

Děkuji za odpověď. My máme ČEZ cca 13 tis. Loni jsme měli opravdu o hodně víc. Překvapilo mě to. Plyn nevím, kde to mám. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 15:45

To, že někomu vrací preplatek, mi toho moc neřekne o celkové výši. :(

Karolinka99
Stálice 78 příspěvků 05.05.19 15:53
@Anonymní píše:
Přišlo nám vyúčtování od ČEZu. Kupodivu máme přeplatek a mě překvapila jeho výše. No a tak mě napadlo, jak jsou na tom se spotřebou el., plynu ostatní - ve srovnatelné situaci. Máme rodinný dům, topíme plynem, dvě školkové děti. Peru a suším v sušičce velmi často, vařím spíš jen o víkendu. Myslím si, že moc nešetříme, ale asi bychom trošku měli začít. :oops:

Setrit nemusis porid si milence, ktery to zaplati. Mas uz vek na to, abys videla veci ze vsech aspektu, poradne z nadhledu, tvuj muz prece neni jediny muz, je tolik krasnych a bohatych a okouzlujicih miliardaru kteri neresi drobne za elektrinu. Nekteri by si mohli kazdy den koupit celou jadernou elektrarnu.
Zkus zalovcit v techto vodach drahousku.
Musis resit dulezite veci, napriklad velikost a pocet karatu v zasnubnim diamantu, barvu satu jestli ladi se strevicky od blahnika s kabelkou a tvym novym autickem, jestli ta vilka na riviere by nemela mit vetsi garaz a vetsi bazen, pripadne jestli koupit tu vilu na Floride nebo radsi dalsi apartman na Maledivach, protoze byste usetrili, az tam poletite s detmi, ze budete bydlet ve vlastnim a ne v nejakem neutulnem hotylku.
Elektrinu resi jen socky a ty nejsi socka zlaticko, jses zena, kralovna, carevna, cisarovna, ostatni musi pred tebou klecet a ne abys resila par korun za proud…
Aby zila jako miliardar, musis se jako miliardar sama citit, prestan setrit a poradne investuj, hlavne do sebe, penizky ze spolecneho uctu jsou prece pro tebe a nakup kosmetiky, hadriku, kabelek, strevicku a muz je tu od toho, aby se nestaral a nosil penizky, aby sis mohla vse doprat milacku

Proto02
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 05.05.19 19:20
@Karolinka99 píše:
Setrit nemusis porid si milence, ktery to zaplati. Mas uz vek na to, abys videla veci ze vsech aspektu, poradne z nadhledu, tvuj muz prece neni jediny muz, je tolik krasnych a bohatych a okouzlujicih miliardaru kteri neresi drobne za elektrinu. Nekteri by si mohli kazdy den koupit celou jadernou elektrarnu.
Zkus zalovcit v techto vodach drahousku.
Musis resit dulezite veci, napriklad velikost a pocet karatu v zasnubnim diamantu, barvu satu jestli ladi se strevicky od blahnika s kabelkou a tvym novym autickem, jestli ta vilka na riviere by nemela mit vetsi garaz a vetsi bazen, pripadne jestli koupit tu vilu na Floride nebo radsi dalsi apartman na Maledivach, protoze byste usetrili, az tam poletite s detmi, ze budete bydlet ve vlastnim a ne v nejakem neutulnem hotylku.
Elektrinu resi jen socky a ty nejsi socka zlaticko, jses zena, kralovna, carevna, cisarovna, ostatni musi pred tebou klecet a ne abys resila par korun za proud…
Aby zila jako miliardar, musis se jako miliardar sama citit, prestan setrit a poradne investuj, hlavne do sebe, penizky ze spolecneho uctu jsou prece pro tebe a nakup kosmetiky, hadriku, kabelek, strevicku a muz je tu od toho, aby se nestaral a nosil penizky, aby sis mohla vse doprat milacku
Čoveče, co to tady meleš? Takové povrchní žvásty máš z nějaké telenovely, nebo tak opravdu přemýšlíš? Koho to prosím tě zajímá? :mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama