Chce se pokakávat - 3 roky

Anonymní
13.11.20 22:14

Chce se pokakávat - 3 roky

Ahoj,

Prosím o radu maminky, které si toto prožily. Mám paličatého syna (2 roky a 9 měsíců). Podařilo se mi naučit ho na čůrání na WC, i když ne úplně, protože jemu je celkem jedno, když se počůrá, má z toho celkem srandu… Ale nějak to dáváme, připomínám se mu a jde.

Problém je s velkou stranou… On prostě kádí do kalhot a komentuje to, že je malej, že se pokakávat chce a že na záchod to zkoušet nebude. Sezení na záchodě se nebojí, to není ten problém (nočník nechce vůbec). Problém je, že jemu to kadění do kalhot prostě vyhovuje a jinak to dělat nechce. Nechce si říct ani o plinku, nechce na nočník, na záchod.

Zkoušela jsem přemlouvat, uplácet bonbony, teď jsem mu už na 2 dny zatrhla pohádky, pokud to aspoň nezkusí… A nic. Řekl mi, že raději na pohádky tedy koukat nebude, než aby to zkusil.

Babička radí dát na zadek, ale to nechci :roll:

Napadá vás někoho něco prosím?

Anonym, info o synovi, které nechci, aby sním b lo případně někdy spojeno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
840
13.11.20 22:27

Tak když je takový ‚rozumbrada,‘ tak příště, až se vykadí do kalhot, tak mu je dej vyprat a to pokaždé, když to udělá a vysvětli mu, že teda když chce kadit do kalhot, tak si je i pokaždé vypere. A šmitec :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
13.11.20 22:30

A co plenka s komentářem, že když je malej, budeš se k němu chovat jak k malému a může v tom klidně být?

Působí jako rozumbrada, co úplně malej být nechce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
13.11.20 22:30

Dnes fekální diskuse?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 22:32
@Altavista píše:
A co plenka s komentářem, že když je malej, budeš se k němu chovat jak k malému a může v tom klidně být?Působí jako rozumbrada, co úplně malej být nechce :)

Ano, on tu plínu chce :mrgreen: To je jeho cíl.

• Citovat
  • Nahlásit
17227
13.11.20 22:33
@Alriga píše:
Dnes fekální diskuse?

také mně to napadlo, dlouho už byl klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 22:34
@Alriga píše:
Dnes fekální diskuse?

Jsem běžná uživatelka asi s 2000 příspěvky ale fakt je mi blbé tohle řešit pod svým nickem. Nechci, aby to na syna někdy někdo někde vytáhl, až bude třeba prezident :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sorry, ale dá se tohle popsat nějak normálně, aby to nevyznělo fekálně?

Já to řeším hlavně proto, že jdu za 3 měsíce do práce a neodplenkovaneho mi ho do školky nevezmou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 22:36
@stinga píše:
také mně to napadlo, dlouho už byl klid

Posílám Sz a můžeš prosím pro ostatní potvrdit, že se nejedná o fekální diskusi?

• Citovat
  • Nahlásit
3711
13.11.20 22:39

Taky bych šla metodou praní - vrazila bych mu trenky s plným obsahem, ať si to po sobě vypere. Pokaždé. Myslím, že by ho to brzo přešlo.
Pokud to není o nezralosti ale o paličatosti, šla bych na něj takhle.
Nemá třeba mladšího sourozence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17227
13.11.20 22:41

@Alriga tak ne, je to zakladatelka, která tu docela často přispívá, má víc ne 4000 příspěvků a dost často ji vidím v diskusích, je zde už 5 let registrovaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 22:41
@Whitedog píše:
Taky bych šla metodou praní - vrazila bych mu trenky s plným obsahem, ať si to po sobě vypere. Pokaždé. Myslím, že by ho to brzo přešlo.

Já ho nechala vytírat čůrání a to mu bylo úplně jedno, prostě to utřel a naprostý nezájem (on je zvyklý po sobě rozlité věci uklízet). Jako ty bobky, to už mi prislo tedy moc, aby to pral, navíc se bojím, že by to stejně nezabralo. Ale tonoucí se stébla chytá, možná to vyzkouším.

• Citovat
  • Nahlásit
17227
13.11.20 22:42
@Whitedog píše:

anonymní - tento nápad se mi také líbí, zkusit by se to mohlo, co říkáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 22:46
@stinga píše:
@Alriga tak ne, je to zakladatelka, která tu docela často přispívá, má víc ne 4000 příspěvků a dost často ji vidím v diskusích, je zde už 5 let registrovaná

Dík :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 22:49
@stinga píše:
anonymní - tento nápad se mi také líbí, zkusit by se to mohlo, co říkáš?

Pokud nepřijde jiný nápad, tak to asi zkusím. Úplně se mi do toho nechce (zaprvé protože si myslím, že mu to vadit nebude a zadruhé jsem měla pocit, že to bych už byla pomalu na sociálku :-) ) Ale za pokus to asi stojí.

• Citovat
  • Nahlásit
1308
13.11.20 22:49
@Anonymní píše:
Ano, on tu plínu chce :mrgreen: To je jeho cíl.

Promiň, psala si že si o ní nechce říci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama