Chce spát na bříšku

28414
23.7.10 14:27

Chce spát na bříšku

Ahoj, mám dotaz :wink:
Mám sedmitýdenní dvojčata a holčička by pořád ráda spinkala na bříšku. Můžu ji tak nechat? Když nespí, je různě na zádech, bocích, bříšku, to střídáme … Ale spaní chce jen to bříško. V noci spí na zádech :wink:

Jak jste to měly vy? Moc děkuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8707
23.7.10 14:31

janinko ,mne spaly děti taky od mala na bříšku,asi to podědily po mne :-) a spinkaj tak pořád,já bych nebránila,ale možná trošku víc hlídala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.7.10 14:39

Markét děkuji. Syn (on teda jako takhle malý mimčo na bříšku moc nespal) i já taky rádi spíme na břiše, holt bude Viki stejná :wink:
Navíc je spokojená asi i tím, že nerozhazuje rukama a i líp cucá dudlík :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3412
23.7.10 14:41

Maličké byly tak 3 týdny, kdy spinkala dlouho, tak jsem ji šla zkontrolovat a ona spala klidně na bříšku.
Vynadala jsem příteli, který jí ukládal a on, že ji dal na bok. Na bříško se převrátila sama a od té doby ji dávám spát bříško. Spí tak déle a klidněji.
Abych byla klidnější tak mám monitor, ale stejně ji chodím kontrolovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.7.10 14:47

Já teda monitory nemám, ale kontroluji :wink: Taky díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.7.10 14:48

Miarei ty máš ale nááádhernou holčičku :-D :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
23.7.10 14:52

Nám začal prcek spát na bříšku ve 3 měsísích a byla jsem z toho dost vydivočená. Když byl v postýlce, tak půl bídy - tam máme Nanny. Ale jelikož začal bojkotovat postýlku a spí skoro výhradně u nás v posteli, tak ho chodím pořád kontrolovat. Když ho přetočím na záda, tak se probudí a už neusne :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3412
23.7.10 14:54

Janinko děkuji :kytka: Máš několik možností - buď seš nervní jako já a budeš si muset pořídit monitor dechu, jinak budeš u dítěte stát, a nebo jí to odnaučíš (což se asi nepovede) a nebo seš matka v klidu a necháš jí tak spát, občas zkontroluješ ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.7.10 14:56

Já jí právě nechávám, abych si i nebudila. Zrovna spí s bráškou taky u nás v posteli, on na zádech, ona na bříšku. Chodím tam za ní :nevim: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.7.10 14:57
Miarei píše:
Janinko děkuji :kytka: Máš několik možností - buď seš nervní jako já a budeš si muset pořídit monitor dechu, jinak budeš u dítěte stát, a nebo jí to odnaučíš (což se asi nepovede) a nebo seš matka v klidu a necháš jí tak spát, občas zkontroluješ ;-)

Tak asi ta poslední varianta :lol: Spíš jestli to i něčemu neškodí (jako zádíčka a tak), ale asi fakt ne, jen prostě hlídat :nevim: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28796
23.7.10 15:28

No, já jsem plašan, měla bych strach, bez monitoru nechat spát tak malé miminko.
Já jsem se na toto ptala dr. asi ve 4 měsících staršího, ta mi řekla obracet zpět. Ale brzy jsem se na to vykašlala, protože jsem si tím už tak velkého nespavce vzbudila, byla jsem nervozní a vzteklá.

Rozumově si myslím, že lékaři doporučují obracet, protože sami NEVÍ, co SIDS způsobuje a řídí se obecnými preventivními doporučeními.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53128
23.7.10 15:35

janinkaz mě tak spali všechny 3 děti. Ten nejmladší neusne jinak než na bříšku. Hraje se na zádíčkách, ale jakmile je unavený a není na bříšku, tak začne plakat. Když ho otočím, spí během chvilinky. Monitor nemám, jenom kontroluju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
23.7.10 16:39

Ve spánku na břšku je bohužel vyšší riziko syndromu náhlého úmrtí, takže já jsem malou na břicho nedávala i když jsem měla monitor dechu. Obávám se, že jen občasné juknutí do pokoje by v tomhle případě bylo naprosto neúčinné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
23.7.10 20:03

Můj Mareček spal na zádech tak prvních 14dní, pak spal jen na bříšku, pořád! až do doby, kdy se začal sám otáček, takže tak do 4.měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
adlin27
24.8.10 13:34

Dobrý den, nám malý spí asi od dvou měsíců na bříšku v kočárku v postýlce na boku i tak máme monitor a je to v pohodě.Jak tu někdo psal přes den je na zádech,ale jak chce spinkat brečí a dáme na bříško a spinká, hlavně klidně ne jak na zádech kdy se pořád budí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama