Taky vás dojaly první narozeniny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 23.07.10 07:32
Taky vás dojaly první narozeniny?

Dobré ráno, snad se nikdo na mě nebude zlobit za tuhle diskuzi.
Naše Kájinka má dneska první narozeniny a já mám od včerejška pořád slzy " nakrajíčku" :-( Hrozně mě to dojímá, jak to všechno uteklo, jak už je veliká, šikovná…Byl to ten nejhezčí a zároveň nejtěžší rok v mým životě. A tak se sama sebe ptám, jestli je normální to takhle prožívat, nebo se mnou mlátí hormóny??? Taky jste byly dojaté?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 23.07.10 07:36

Ahoj,
Ja teda prozivala i ty ctvrte narozeniny. A obrecela jsem si to, coz jsem treba neobrecela kdyz mu byl rok , me to asi dojima cim dal tim vic. proste uz ani nemuzu uverit ze je to moje miminko tak velky :-)
Tak tipuju ze to bude normalni jev :lol:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 23.07.10 07:41

Já si myslela, že budu brečet i o patnáctinách…Prá­vě, že to MOJE miminko je už tak velký :cry:

Kuba123
Kecalka 276 příspěvků 23.07.10 07:43

Je to úplně normální,já jsem taky cíťa a brečím i teď,a to už jsou děti velké.malej má 11 a přijde mi to čím dál horší.taky mě to hodně bere jak to všechno strašně rychle letí,už to není ten malej prcek,který se přišel pomazlit a řekl MAMINTO JÁ TĚ TAAAAK MIJUJU.

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 23.07.10 07:45

Taky ukápla slzička,přesně,člo­věk nemůže uvěřit,že to tak rychle uteklo.Takže Kájince všechno nejlepší. :kytka: :kytka: :kytka:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 23.07.10 07:51

Děkujeme za přání :kytka:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 23.07.10 08:12

Taky jsem to tak prožívala, celý den dojatá a vzpomínala jsem co bylo před rokem jak se malá narodila, jak byla maličká a jak je z ní teď taková šikovná holčička s vlastním rozumem a hlavou. :wink:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 23.07.10 08:22

Ähoj, gratuluji k ročku :kytka:
Já teda tak nějak dojatá nebyla, možná proto, že synek byl v roce dost ještě mimino :oops: ale občas se dojmu dnes když mi vykládá závážné věci v té své mongolštině, přijde obejmout apod. Je zajímavé jak ta láska narůstá. Nebo se mění - :nevim:

:palec:
Šema
Echt Kelišová 9170 příspěvků 23.07.10 08:49

Přejeme všechno nejlepší!!!!! :srdce: :srdce: :kytka: :potlesk:

První narozeniny Davídka???? No to jsem bulela od rána do večera a hlavně když se blížila hodina 10:25 kdy se narodil :srdce:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 23.07.10 08:55

Já jsem sice nebrečela, ale hodně jsem vzpomínala, dokonce jsem v noci ve snu znovu prožívala porod :lol:
Docela často se na malou zadívám a říkám si, že to není ani možný, jaký to bylo prtě a co všecko už umí a tak, strašně ten čas utíká…

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 23.07.10 09:12

Ani nemluv!!! Malý měl roček ve středu, já 28 ve čtvrtek, koukala jsem celý den na fotky z porodnice a vzpomínala na moje narozky v porodnici. Uteklo to jako voda, proto jsem si řekla že nechci dvě děti za sebou, člověk si to ani neužije s jedním na tož se dvěma!!!

Příspěvek upraven 23.07.10 v 09:21

Ploxi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.10 09:14

Myslím, že to tak má skoro každá máma. Já první narozky taky ofňukala, tedy i ty druhy, tak to bude určitě pokračovat :-)

jana32
Kelišová 5590 příspěvků 23.07.10 09:33

jojo,taky jsem bulela,ale co,nebyla jsem jediná - dokonce i švagrová brečela :mrgreen: Ale ta na Kačku hrozně drží :hug:

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 23.07.10 09:38

Přeji Káje vše nejlepší k jejím krásným prvním narozeninám :kytka: :kytka: :kytka:

A z toho, že jsi na měkko, si nic nedělej. Já takhle obulím každé narozeniny těch mých raubířů. Člověk na nich vidí, jak strašně rychle stárne :think: :think: :think:
Ten starší raubíř se narodil nedávno a za chvíli mu bude už sedm, mladší jde v září do školky a já v ní pořád vidím to maličkaté miminko…

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 23.07.10 09:51

Vše nejnej k narozeninkám :kytka: :kytka:

U Viki jsem to prožívala podobně,u Valči už né,ale víc jsem byla dojatá ,když slavila Viki 6 let,byl to takový zlom,najednou byla doma skoroškolačka :-D
Počkej,až ti nastoupí do 1.třídy,to jsou emoce jak blázen :lol:
ted mi půjde Valča poprvé do školky a to budu zas totálně mimo :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >