Reklama

Chci skončit v práci, ale...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 17:37
Chci skončit v práci, ale...

Ahoj holky!
Práce mě jakž takž baví, ale kolektiv je šííílenýýýýý…
Vyloženě tam ty hodiny protrpím
I když si nikoho nevšímate, oni si všímají vás, schválně rýpou, jsou tam hádavé furie, které uspokojují hádky. No, však to určitě taky znáte.
Jediný problém, který je však nadproblém je, že mám hrozně moc hodného šéfa, je mi ho líto, protože kvůli tomuto " kolektivu " jich tam skončilo už po pár dnech spousty.
Již jsem se dnes šéfovi zmínila, že budu chtít skončit, že mi končí zkušební doba a chci to stihnout.( za tři týdny )
Jinou práci mít mohu okamžitě a ještě lépe placenou a s lepší pracovní dobou ( tato nabídka předtím nebyla, jinak bych nastoupila sem )
Načež si mě šéf hned ještě týž den, to jest dnes zavolal do kanceláře a téměř plakal: že mu tam neustále končí normální lidi a že mi po zkušebce zvedne plat ( což mě nezajímá, nové nabídce se to nikdy nevyrovná )
Holky, mě je ho tak líto. Kdyby to byl nějaký hajzlík, skončím na hodinu ale takhle…
Co byste podnikly vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21116 příspěvků 20.09.18 17:39

Skončila bych. Máš lepší nabídku a šéf si tam neumí udělat pořádek.

Malike
Extra třída :D 11636 příspěvků 20.09.18 17:40

Doporučila bych šéfovi aby si ten kolektiv sklidnil a nabízel lepší podmínky.
A stejně bych kvůli lepšímu odešla

truelly
Závislačka 2688 příspěvků 20.09.18 17:47

Nejsi povinna zabývat se tím, proč tam má šef takový blbý kolektiv, co každého vyštípe. Šla bych za lepším a jemu bych nanejvýš řekla, kdo tam dělá největší zlo.

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 20.09.18 17:48
@Bábrdl píše:
Skončila bych. Máš lepší nabídku a šéf si tam neumí udělat pořádek.

A doporucila bych mu skoncit taky.

flicek18
Kecalka 146 příspěvků 20.09.18 17:50

Chápu, že Ti ho je líto, ale pokud mas o dost lepší nabídku v více ohledech, nevahej a bez na lepší.
Jediné co pro něj můžeš udělat, je říct mu, že ten kolektiv tam je hrozný a prostě jaké to tam je, a že si myslíš, že kdyby se to spravilo tak by měl větší šanci někoho najít ;-)

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 20.09.18 17:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky!
I když si nikoho nevšímate, oni si všímají vás, schválně rýpou, jsou tam hádavé furie, které uspokojují hádky. No, však to určitě taky znáte.
Jediný problém, který je však nadproblém je, že mám hrozně moc hodného šéfa, je mi ho líto, protože kvůli tomuto " kolektivu " jich tam skončilo už po pár dnech spousty.
Již jsem se dnes šéfovi zmínila, že budu chtít skončit, že mi končí zkušební doba a chci to stihnout.( za tři týdny )
Jinou práci mít mohu okamžitě a ještě lépe placenou a s lepší pracovní dobou ( tato nabídka předtím nebyla, jinak bych nastoupila sem )
Načež si mě šéf hned ještě týž den, to jest dnes zavolal do kanceláře a téměř plakal: že mu tam neustále končí normální lidi a že mi po zkušebce zvedne plat ( což mě nezajímá, nové nabídce se to nikdy nevyrovná )
Holky, mě je ho tak líto. Kdyby to byl nějaký hajzlík, skončím na hodinu ale takhle…
Co byste podnikly vy?

Mě by ho líto teda nebylo. On je šéf, a „ryba smrdí od hlavy“.Evidentně to je nekompetentní slaboch, který si tam neumí zjednat pořádek.Doporučila bych mu, ať vyhodí ty štěkny, a pak mu nebudou utíkat normální lidé. ;)

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 20.09.18 17:52
@jenny.fields píše:
A doporucila bych mu skoncit taky.
:palec:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 17:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky!
Co byste podnikly vy?

Kolektiv je i jeho vizitka. Byť se to špatně poslouchá a chápu, že pokud má chlap vést smečku žen (předpokládám, že jich máte v týmu většinu) je to pro něj velmi těžké a často některé věci nevidí. Ale s tím do té funkce nastupoval. Myslím, že lítost není na místě, je to Tvoje svobodné rozhodnutí. Můžeš mu dát validní argumenty proč odcházíš a když o to bude stát tak třeba nějaké doporučení co by mohl udělat jinak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 18:02

Tady zakladatelka
Holky a víte jak se tam řeší problém ?
dotyčnou na kterou si stěžujete dají vyvolat po zhruba 15 ti minutách zavolají i vás a dotyčná se před vedením vám omlouvá
tak chápete to ?
na základě vedení se vám někdo omluví, kdo se po vás stále vozí.
Už jsem tam byla za dva měsíce tak to dvakrát, pokaždé s jinou.
Pokud něco řeknete dotyené přímo vy , což jsem taky udělala, vykváká to ostatním a kvedlaj do člověka plus další čtyři.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 18:05
@Anonymní píše:
Tady zakladatelka
dotyčnou na kterou si stěžujete dají vyvolat po zhruba 15 ti minutách zavolají i vás a dotyčná se před vedením vám omlouvá
tak chápete to ?
Pokud něco řeknete dotyené přímo vy , což jsem taky udělala, vykváká to ostatním a kvedlaj do člověka plus další čtyři.

No tak to se nedivím, že je ten kolektiv takový. :nevim: Pokud máš se šéfem dobrý vztah a chceš, tak bych tohle všechno slušně řekla, třeba to pomůže ostatním a hlavně jemu, aby příště nemusel brečet do telefonu odcházejícím zaměstnancům.

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 20.09.18 18:09
@Anonymní píše:
Tady zakladatelka
tak chápete to ?
Pokud něco řeknete dotyené přímo vy , což jsem taky udělala, vykváká to ostatním a kvedlaj do člověka plus další čtyři.

Vždyť jsem to už psala. Neschopný manažer.Vede to tam jako v mateřské školce.Přeci už mu musí být dávno jasné, kdo tam ty konflikty vyvolává. Má na ně nějaké páky.Pokud by štěkny pokaždé nedostaly třeba prémie, tak by se zklidnily, nebo by odešly samy, ani by je nemusel vyhazovat.Nějakou vynucenou omluvu mají víš kde.

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 20.09.18 18:10
@janickaIII píše:
No tak to se nedivím, že je ten kolektiv takový. :nevim: Pokud máš se šéfem dobrý vztah a chceš, tak bych tohle všechno slušně řekla, třeba to pomůže ostatním a hlavně jemu, aby příště nemusel brečet do telefonu odcházejícím zaměstnancům.

No právě, co si myslet o šéfovi, který „brečí“ před personálem. :roll:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 18:13

@nostress :lol: to jsi napsala pěkně, my máme v práci šefovou, která před námi brečí, když dostane sprda od svého šéfa… :roll: :nevim:

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 20.09.18 18:14
@janickaIII píše:
@nostress :lol: to jsi napsala pěkně, my máme v práci šefovou, která před námi brečí, když dostane sprda od svého šéfa… :roll: :nevim:

Taky člověk na svém místě. :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >