Reklama

Nevyplacená mzda DPP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonimka5621
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 20.09.18 08:20
Nevyplacena mzda DPP

Dobrý den měla jsem práci na DPP a bohužel to vypadá, že nebudu vyplacená :,( smlouvu mám též na DPP dá se proti tomu nějak bojovat? :(

Reklama

Reakce:

Celeana
Stálice 81 příspěvků 21.09.18 21:07

@Anonimka5621
Uložit povinnost zaplatit může jen soud.
Nevyplacení odměny z dohody do konce období splatnosti je přestupek, řeší inspektorát práce: www.suip.cz. Ale ti nax.uloží pokutu, která je příjmem státu.
Pokud je zaměstnavatel v insolvenci, je potřeba nárok uplatnit u insolvenčního správce. Jestli je, se zjišťuje v insolvenčním rejstříku na www.justice.cz

eumedon
Extra třída :D 13537 příspěvků 22.09.18 13:52
@Anonimka5621 píše:
Dobrý den měla jsem práci na DPP a bohužel to vypadá, že nebudu vyplacená :,( smlouvu mám též na DPP dá se proti tomu nějak bojovat? :(

Máš důkazy?

Vyzvat doporučeným dopisem ( předžalobní výzvou ) ke splnění povinnosti v dodatečné velmi krátké lhůtě (třeba týdenní) a po marném uplynutí této lhůty podat žalobu u soudu (nejlíp prostřednictvím advokáta).

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >