Chci svého tchána

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 13:44
Chci svého tchána

Ahoj. Vím, že budu odsouzena.Je mi příjemná myšlenka, že se objímám se svým tchánem, on se mě dotýká a já jeho a že ho vzrušuje má přítomnost. Dosud jsem na něj nic nezkusila. Netroufla bych si.Snad jen po trošce alkoholu.Dnes se mi o něm zdálo. Vím že je to šílené a zvrácené, ale nevím proč, mám to v hlavě :oops: :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vonajebohyne2
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 28.04.19 13:48

@Dája999 Martinka je zpet :jazyk:

stinga
Kelišová 6359 příspěvků 2 inzeráty 28.04.19 13:48

Pokud nejsi troll, tak se podívej na svého manžela, dej si studený obklad na hlavu a liskni si

maja45
Kecalka 145 příspěvků 28.04.19 13:54

Tak na to rychle zapomeň, protože to by nemohlo dopadnout dobře. Nicméně totéž téma tu bylo již nejméne 2×, tak pokud nejsi tatáž osoba, můžeš si to vyhledat…

Uživatel je onlineNetopýr1
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 28.04.19 14:03

No vždyť jo, tak ho sveď, to bude prča, až se to proflákne. :mrgreen:
Ale teda někdy si říkám, že je asi fakt za trest mít syny, nejenže budu určitě podle snachy příšerná tchýně, ale nejspíš mi ještě poleze po manželovi. 8)

Ou
Kelišová 7325 příspěvků 28.04.19 14:27

Tu znám, vo tom jsou písničky - končí to tím, že jsou všichni mrtví - většinou je zastřelí syn.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3647 příspěvků 28.04.19 14:33

Uz zase? Kdyz to neni dcera co hobluje matky ex, tak jina co odjíždí tatky kamose. a ta co soulozila s tchanem a upichli si mimiska tady už taky byla.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 28.04.19 14:47
@karkarka píše:
Uz zase? Kdyz to neni dcera co hobluje matky ex, tak jina co odjíždí tatky kamose. a ta co soulozila s tchanem a upichli si mimiska tady už taky byla.

neke, i mimíska? Znám jen mimíska s manželem neplodné sestry, ale i s tchánem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 14:53

Já to tu nikdy předtím nepsala. Neříkám že ho znásilním :roll: mám jen ty myšlenky. Jinak on je rozvedený a nikoho nemá. Jen jsem to musela dodat :)

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 28.04.19 14:55
@Anonymní píše:
Já to tu nikdy předtím nepsala. Neříkám že ho znásilním :roll: mám jen ty myšlenky. Jinak on je rozvedený a nikoho nemá. Jen jsem to musela dodat :)

a řekla jsi to manželovi? Chci spát s tvým otcem. Asi by jsi i ty byla rychle rozvedená.

Alušáček
Závislačka 3666 příspěvků 28.04.19 14:56
@Anonymní píše:
Já to tu nikdy předtím nepsala. Neříkám že ho znásilním :roll: mám jen ty myšlenky. Jinak on je rozvedený a nikoho nemá. Jen jsem to musela dodat :)

Myslet si můžeš co chceš, ale zůstaň jen u představ, protoze ty předpokládám rozvedená nejsi :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 28.04.19 14:57
@Anonymní píše:
Že je rozvedený přece není vůbec podstatné v téhle situaci. Ty rozvedená nejsi, to je ten problém ;) až budeš sama, tak si nabrnkni ex tchana, dědu, svagra… jak bude libo :mrgreen:
Rive
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 28.04.19 15:02
@Anonymní píše:

Ale ty jsi vdaná a dokonce za jeho syna…

35ja
Kecalka 473 příspěvků 28.04.19 15:03
@stinga píše:
Pokud nejsi troll, tak se podívej na svého manžela, dej si studený obklad na hlavu a liskni si
:D krásně řečeno :potlesk: :lol:
Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3626 příspěvků 28.04.19 15:03
@Anonymní píše:
Ahoj. Vím, že budu odsouzena.Je mi příjemná myšlenka, že se objímám se svým tchánem, on se mě dotýká a já jeho a že ho vzrušuje má přítomnost. Dosud jsem na něj nic nezkusila. Netroufla bych si.Snad jen po trošce alkoholu.Dnes se mi o něm zdálo. Vím že je to šílené a zvrácené, ale nevím proč, mám to v hlavě :oops: :oops:

A co jako? :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama