Chci to zachránit

6
7.3.21 02:39

Chci to zachránit

Všechny Vás zdravím. :mavam:
Možná budu znít jako šílenec, dokonce si myslím, že jím jsem, ale nemohu si pomoci. Jsem ještě mlád. 28 let.
Tak či tak se potřebuji svěřit. Vyventilovat svoje nahromaděné myšlenky, pocity…
Se svoji přítelkyní jsme byli pár měsíců o to víc mě zaráží, že to řeším, ale tak nějak vnitřně cítím, že je to ta pravá a že to rozchodem neskončilo…
Pár měsíců to byl vztah na dálku s tím, že jsem se k ní sestěhoval.
Hledal jsem si práci, tu jsem i našel ale po pár týdnech mě vyhodili pro nadbytečnost ve zkušebce.
Já však nepřestával doufat. Měl jsem domluvených i pár pohovorů, ale všude měli zrovna Vánoční dovolený. No pár dní po Vánocích se se mnou přítelkyně rozešla.
I tak to byl měsíc hádek. Jednou to bylo dobrý, poté zase ne. Ale já věřil, že to překonáme.
No teď to bude skoro tři měsíce, co nejsme spolu. Já se snažil se s tím vyrovnat, zapomenout, ale nejde mi to. Nechápu.
Co mě vyhodila z bytu, tak normálně pracuji, makám na sobě jak fyzicky tak duševně.
Snažím se zpětně přijít, co jsem dělal špatně a to napravovat.
Jenže jak já nemohu na ní přestat myslet, tak jsem si našel práci i bydlení blíž k ní s tím, že by se mohla jednou vrátit. Mám nástup za pár dní. Je to jako zlý sen. Po rozchodu mi píše, jaká to byla chyba, že jí chybím atd. Chtěla přijet. Teď je jí to vše jedno.
Dusím to v sobě celou dobu, nikomu jsem se nesvěřil. Trochu mi pomáhá to někomu říct. Už si o sobě fakt myslím, že jsem mimo. Nemyslím si, že by někdo normální se snažil najít práci a byt někde a za někým, v čem asi není jistota. Jenže mysl si jede to své, že něco takového zabere :zed:
Je tu někdo podobně šílený? :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63
7.3.21 02:45

Poslala te do kopru. Bud rad ze jen po par měsících. Me po 10 letech a jsem tak na dně, psychicky a fyzicky, ze jsem ani neměl tuseni, ze to může jít. Ty mas ještě hodně velkou sanci se z toho oklepat. Hlavne never, ze se vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
7.3.21 04:18

Odhaduju, ze jste spolu bydleli tak 2 mesice? A cely jeden mesic hadky? Kvuli cemu? Jinak jestli se s tebou akorat hadala, misto abyste normalne resili, co komu vadi a jak kazdy ze dvou prispeje k naprave, no tak nevim. Nebo ti rikala, co ji vadi a proc? Fakt by me zajimaly okolnosti hadek.

Ono sestehovani je na zacatku narocny, člověk byl zvyklej neco nejak a najednou sdili prostor s nejakym mimozemšťanem, kterej to ma uplne jinak. Ale furt to neni druha svetova, je to bezna vec. A jestli neni schopna resit bezny veci normalne jako člověk, tak bych se dost bala, co bude delat, az budete mit fakt nejaky problem.

V neposledni rade se jeste zeptam - jestli ti nahodou fakt rikala, co konkretne ji vadi, jak jsi na to reagoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.3.21 04:27
@HeyBim píše:
Poslala te do kopru. Bud rad ze jen po par měsících. Me po 10 letech a jsem tak na dně, psychicky a fyzicky, ze jsem ani neměl tuseni, ze to může jít. Ty mas ještě hodně velkou sanci se z toho oklepat. Hlavne never, ze se vrátí.

Četl jsem si a je mi z toho smutno. Doufám, že to zvládneš a nějak se z toho vyhrabeš.
Když ono se to právě lehce říká než dělá.
Stejně si myslím, že tam malá naděje stále je. No uvidím, ať se přestěhuju kamkoliv, tak vím, že jsem to alespoň zkusil a udělal pro to maximum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.3.21 04:50

@AZ29
Přesně jak říkáš, bylo to něco přes dva měsíce. Takové to rozhodnutí, že se to musí posunout dál.
Ze začátku to bylo o tom, že jsem si dovolil někomu před ní dát like :roll:
Začala mi nedůvěřovat, místo toho aby něco řekla, ztratila se do druhého pokoje.
Vždy jsem říkal, že at se děje cokoliv, důležitá je komunikace.
Postupem času, když se to začalo stupňovat, mi vše řekla. Ale nikdy to nebylo si nad tím sednout a vyřešit s klidem.
Někdo jí navíc poslal konverzaci s jednou mojí dávnou kámoškou, se kterou jsem se domluvil, že se setkáme, když jsem byl zrovna ve svém městě a že prostě pokecáme. Na jednu stranu chápu, že jsem to neměl dělat za jejími zády, ale vím, že když jí řeknu, že jdu za kámoškou, tak je ohen na střeše. No, tak či tak, po konfrontaci jsem uznal, že to nebylo vhodné. Pro klid jsem si kámošku zablokoval, facebook jsem omezil na naprosté minimum. Ujistil jsem jí, že bych jí nikdy nebyl schopnej podvést, že jen ona je mého srdce šampion. No stejně mi to nevěřila.
Ale nějak to utichlo, jenže zase přišly naprosto hádky o ničem. Buď moc umývám nádobí, čistím koupelnu v týdnu. Pak teda, že nic doma nedělám. A vždy do toho stačila hodit to o kámošce. Po rozchodu to stále dávala najevo a myslí si to do ted…že jsem lhář a sukničkář. Jenže já si víc rozumím s ženami a důvod vidění kámošky hlavně byl ten, že jsem si potřeboval pokecat o vztahu, že se dozvím nějakou radu, co dělat atd. prostě ženský pohled na věc.
Jen vím, že jsem měl být víc upřímný a vybudovat si u někoho znovu důvěru je běh na dlouhou trať.
K tvé otázce. Vždy, když došlo k hádce, snažil jsem se to řešit s klidem a vše řádně vysvětlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14258
7.3.21 05:41

Chodili jste spolu par mesicu a uz jste se neustale hadali? Prvni mesice mate byt zamilovani a zalezli v posteli, a ne se hadat.
Je dobre, ze to ukoncila. Z tveho popisu je videt, ze jste si nesedli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
7.3.21 06:18

Potřebuješ čas, ty jsi zamilován, ale tam nebyla láska. Po dvou měsících a samé hádky, žárlivost. Teď si to neuvědomuješ, ale toto by nebyl dobrý vztah. Nehodíte se k sobě, to že nemůžeš mluvit nebo se setkat s kamarádkou, protože ona tam hned vidí nevěru, ta holka je žárlivá fúrie.
Buď rád, že ses jí zbavil, začni slavit, máš šanci potkat nějakou normální. Začni si vážit sám sebe a časem potkáš lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14258
7.3.21 06:28

@dert005 A priste se nestehuj a nemen zamestnani po par mesicich znamosti, ve ktere jsou uz od sameho zacatku problemy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.3.21 06:47
@cecetka píše:
@dert005 A priste se nestehuj a nemen zamestnani po par mesicich znamosti, ve ktere jsou uz od sameho zacatku problemy :nevim:

Ne to ne, od začátku právě bylo vše skvělé, žádné problémy. Jezdili jsme za sebou snad každý víkend a kdykoliv to bylo možné, jen abychom mohli být spolu. Shodli jsme se, že by bylo fajn bydlet spolu. Takže po několika měsících jsme se sestěhovali. Ještě pár dnů před rozchodem, ať už to bylo jakékoliv, jsme si plánovali nový větší byt (má dítě, které jsem si zamiloval) Byly tam i okamžiky, že je vidět, že jí to trápí a moc mě miluje.
:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14258
7.3.21 06:56

@dert005 Omlouvam se za to, co ted napisu primo. Upnul ses k predstave, ze se oba navzajem milujete. Bohuzel, nemilujete se. Minimalne ona te nemiluje. Jen ti to nechce rict.
Netrapi ji, jak ty si myslis, vas rozchod. Trapi ji, ze i kdyz to ukoncila, ty ji stale kontaktujes a ona od tebe nema pokoj. Uz jen z predstavy, ze se ji ozve mobil a na displeji uvidi tve cislo, je ji spatne. Bohuzel, tak to je.
Bud chlap. Neozyvej se ji. Nevolej, nepis. A uvidis, ze ona sama se ti neozve. Casem to vysumi a ty budes schopny se porozhlednout po jine zene. A doporucuji bezdetnou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
7.3.21 06:58

Sakra chlape, jseš mladej a silnej, Vím, že to teď bolí a zhroutilo se to ale za pár týdnů, uvidíš, že je zase dobře. Věř, že jekolem tebe tolik perfektních ženských, že budeš zase šťastný. Já jednoho dne po šichtě přijel do baráku, ten vybílený, děti v řiti a 14 dnů jsem nevěděl kde jsou a jak se mají. Teď po 4 letech s dětmi ok, super každou volnou chvíli ale už 3,5 roku mám tu nejbáječnější babu pod slunce. A věř, že už v tý mí palici vidím, jak si jí vezmu.Tak hlavu „hore“ a bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
7.3.21 06:58
@dert005 píše:
Ne to ne, od začátku právě bylo vše skvělé, žádné problémy. Jezdili jsme za sebou snad každý víkend a kdykoliv to bylo možné, jen abychom mohli být spolu. Shodli jsme se, že by bylo fajn bydlet spolu. Takže po několika měsících jsme se sestěhovali. Ještě pár dnů před rozchodem, ať už to bylo jakékoliv, jsme si plánovali nový větší byt (má dítě, které jsem si zamiloval) Byly tam i okamžiky, že je vidět, že jí to trápí a moc mě miluje. :think:

Ono je to ze začátku vždy lepší, poznáváte se, nevídáte se tak často. Problémy se projeví hlavně až spolu začnete bydlet. Buď rád, že jsi na to přišel celkem rychle. Jak se projevovalo, že tě moc miluje? Kdyby ti bylo 16, tak by se dala tvá poblouzněnost chápat, ale je ti 28. Nechce tě, touha člověka vlastnit není láska. Můžeš na ní pár let čekat, ale třeba tomu kvůli nenavážeš vztah s jinou, protože ona je přeci ta pravá.
Tvůj život tvá volba, vzdušné zámky tě šťastným neudělají.

Příspěvek upraven 07.03.21 v 07:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.3.21 07:12

Díky moc všem za objektivní názor. Jen se mi za tu dobu navalili emoce. Potřeboval jsem to ze sebe dostat a popřípadě zjistit co se dá dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 07:21

Jsou věci, co nejdou spravit ani zachránit, i když bys moc chtěl. Představ si, že ti tohle udělá po dvaceti letech manželství, řekne ti, že manželství bylo skvělé, že jsi neudělal žádnou chybu, nebyly hádky, jen pohoda a spokojenost. A stejně si jde užít s jinou a ani to neukočíruje, protože se zamiluje a nový šuk je nový šuk. Zničí ti celý život, zničí vaše vlastní nezletilé děti. Nech jí jít, slepovat něco, co se rozbije nemá smysl, přinese ti to jen trápení.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat