Harry & Meghan interview

463
6.3.21 14:53

Harry & Meghan interview

Ahoj, drbací téma na odlehčení při sobotě :mavam:

V neděli/pondělí se bude vysílat hojně očekávané interview Harryho a Meghan s Oprah Winfrey. Budete se dívat? Já určitě sledovat budu i když je mi jasné že se tam bude tahat samá bulvární špína. Tisk je tady v UK už teď natlakovanej jako papiňák, po odvysílání tu pravděpodobně nastane úplnej mediální Saigon :mrgreen: Královskou rodinu sleduji moc ráda, i když si spoustu lidí myslí že v dnešní době už jsou přežitek. Žít bych tak nechtěla, i když kdybych měla možnost tak bych si to na pár měsíců klidně ze zvědavosti zkusila.

Meghan je domina jak se patří, Harryho je mi spíš líto kam to dopracoval, po různých osobních peripetiích se stal nejoblíbenějším a velmi respektovaným členem rodiny, aby to za pár měsíců bylo s velkou ostudou všechno v čudu. Bohužel mám pocit že velkou zásluhu na tom má jeho vyrůstání bez matky, i když jasně, je to dospělej chlap zodpovědnej sám za sebe :)

Co vy, taky Vás to zajímá nebo vůbec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3258
6.3.21 14:58

Konečně nějaké jiné téma než covid, takže bych se dívala ráda. Poběží to v nějaké české TV?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
6.3.21 15:02

@Veveří Snažila jsem se to teď dohledat, ale zdá se že žádný český kanál to vysílat nebude :( Nicméně na YouTube se to určitě dostane hned :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
6.3.21 15:25

Já jsem ji strašně fandila, z principu mám povahu neodsuzovat a hledat to lepší, ale ta ženská dělá jeden poděs za druhým. Kdyby držela hubu ještě bych zvládla mít nějaký neutrální postoj, ale tohle je prostě just kopat a kopat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7337
6.3.21 15:26

Uz se na to tesim :mrgreen: sice to uvidim az v pondeli na ITV, ale aspon nejaka zabava v tehle dobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
6.3.21 15:56

Ahoj holky, taky se chci dívat. Nevíte, zda to poběží někde online? V AJ, to mi nevadí. Jinak mi je teda Meg nesympatická a právě proto chci koukat. Abych jí nekřivdila. Třeba změním názor. BTW, sledujete nebo už jste viděly Cown? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
6.3.21 15:59

Taky se těším, končně bude něco jiného než covid.  :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
6.3.21 16:00

@Lady_M no je to herečka, takže věřím, že z toho vytříská maximum a bude strašně hrát na city.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
6.3.21 16:14

Ne, ze bych cekala vylozene na zverejneni, ale moc rada se na to podivam, jakmile budu mit chvili klidu. Jsem zvedava na to, co tam ta slipka Meghan bude tahat ta spinu (a panak Harry bude prikyvovat) :lol:…taky jsem ale hodne zvedava na tu Oprah, cetla jsem o jejim stylu, tak jsem dost zvedava.
Harryho je mi dost lito, do jakych bod zabrousil a co nakonec vybral 8o…mam hodne rada Kate, ma styl a proste prijala tu poctu stat se clenkou kralovske rodiny…Meghan si asi myslela, ze to bude jen o utraceni statnich penez a sebereprezentaci :roll:…za me totalni blbena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7227
6.3.21 16:15

Mně se k němu nikdy nehodila, přála bych mu někoho víc jako Kate :mrgreen: Furt se kolem nich tancovalo, ve všem se jim vždy vyšlo vstříct a stejně to dopadlo takto - rozkolem v rodině :nevim: Diana se musí v hrobě obracet, že spolu kluci nemluví kvůli takové… herečce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16141
6.3.21 16:19

Oni se rozešli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
6.3.21 16:24

Asi na interview taky příležitostně kouknu, pro odlehčení.
Mně Harry přijde děsně pod pantoflem, ale šťastnej, má svou vysněnou, tak proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
6.3.21 16:28
@Lady_M píše:
Ahoj holky, taky se chci dívat. Nevíte, zda to poběží někde online? V AJ, to mi nevadí. Jinak mi je teda Meg nesympatická a právě proto chci koukat. Abych jí nekřivdila. Třeba změním názor. BTW, sledujete nebo už jste viděly Cown? :lol:

Taky se těším. Tu komediantku ( když ona není ani výjimečně krásná ani milá ani dobrá herečka…), co začala dělat rozbroje v královské rodině nemusím od začátku. A i její rodina je dost nesympatická. Harry měl přeci tu blondýnku, co byla i na svatbě ( to jsem taky nepochopila, ale pozvání na královskou svatbu se nejspíš neodmítá). Jinak seriál se mi líbil moc, těším se na další řadu.
Nicméně mám to i v blízkém okolí, jak se z fajn kluka vlivem dominantní partnerky stane úplně jiný člověk. Jeden by řekl, že ji mají asi ze zlata :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
6.3.21 16:29

Megan je kravka. Věděla do čeho jde a že se v královské rodině musí chovat jinak než v rodině např. kuchare. Vůbec jsem nepochopila srovnávání s Dianou, ona ji nesahá ani po kotníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
6.3.21 16:32

Kate je úplně super, noblesní, bez skandálů, umí v tom chodit, zapadla perfektně a zároveň mi nepřijde, že by nějak trpěla nebo byla nešťastná. I když, kdo ví, že. Nicméně William měl takové štěstí, že to už se snad ani nikdy nebude opakovat. Může fakt děkovat Bohu. A Harry, ten byl vždy problémový a pokud je to prostě jeho povaha, tak se to s ním bohužel protáhne celý život včetně výběru partnerek…

Já ale nemám ráda ani Oprah. Takže jsem zvedá, zda to vůbec zvládnu dokoukat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat