Milenec se přestal snažit

Anonymní
6.3.21 07:24

Milenec se přestal snažit

Mám cca 3/4 roku milence, ze začátku jsme se vídali cca 1× týdně a vypisovali si každý večer do noci, bylo to takto zhruba do konce ledna, ale poslední měsíc to jde z kopce. V únoru jsme spolu spali jen jednou, jinak neměl čas. Prý je vyhořelý ze všeho kolem COVIDu, má finanční starosti, děti dlouho doma. I já samozřejmě děti doma a teď ještě lockdown, tak ani nejsou příležitosti. Odepisuje mi zhruba na každou čtvrtou zprávu, prý nemůže nic moc psát, když je teď 24h denně s celou rodinou. Nevím, co s tím, nebaví mě to. Našla jsem si ho kvůli nedostatku sexu doma, další chlap, který se mnou chce spát jen jednou za měsíc, je otravné. Ale na druhou stranu je fakt, že teď je to v lockdownu opravdu složité. Mám vydržet? Nebo hledat jinde?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30379
6.3.21 07:33
@Anonymní píše:
Mám cca 3/4 roku milence, ze začátku jsme se vídali cca 1× týdně a vypisovali si každý večer do noci, bylo to takto zhruba do konce ledna, ale poslední měsíc to jde z kopce. V únoru jsme spolu spali jen jednou, jinak neměl čas. Prý je vyhořelý ze všeho kolem COVIDu, má finanční starosti, děti dlouho doma. I já samozřejmě děti doma a teď ještě lockdown, tak ani nejsou příležitosti. Odepisuje mi zhruba na každou čtvrtou zprávu, prý nemůže nic moc psát, když je teď 24h denně s celou rodinou. Nevím, co s tím, nebaví mě to. Našla jsem si ho kvůli nedostatku sexu doma, další chlap, který se mnou chce spát jen jednou za měsíc, je otravné. Ale na druhou stranu je fakt, že teď je to v lockdownu opravdu složité. Mám vydržet? Nebo hledat jinde?

Jo, v době lockdownu si najdi nějakého z druhého konce republiky a jezdi za ním vykukávat. Co takhle zapracovat na současném vztahu?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7490

Hledej jinde. Najdi si pro jistotu tak 4 kusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2385

To je mi líto. Musíš to vydržet. Pořídila jsem si vibrator takovy ten mrňavý pro oba. Milence nemam a nechci. Ta hračka mi stačí. Chlap je zbytečna kombinace. Věř mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
6.3.21 07:36

Hahaha :D
Podvodnice se pta zdali ji podvodnik nelze? :pankac: :cert: :dance: :lol:
Pokud tvoje spara vydrzi bez kropeni, tak pockej. Pokud to nemuzes vydzet, hledej jinde :lol:

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2385
6.3.21 07:36
@Russet píše:
Jo, v době lockdownu si najdi nějakého z druhého konce republiky a jezdi za ním vykukávat. Co takhle zapracovat na současném vztahu?!

Vždyt na vztahu pracuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30379
6.3.21 07:39
@Královna Kosmíru píše:
Vždyt na vztahu pracuje :lol:

Koupí robertka po internetu vztah nespraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2385
6.3.21 07:44
@Russet píše:
Koupí robertka po internetu vztah nespraví.

Třeba ho spravovat nechce ťunťo. Js ho třeba spravila. Muže neobtěžuji a nechci sex. Manželovi to vyhovuje a jsme v pohodě. :palec: Nemusim mít milence. A neni to robertek.. tak tomu říkaj starý báby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
6.3.21 07:52

Jestli je v záruce, tak by ti to mohli uznat jako reklamaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
6.3.21 07:54
@Anonymní píše:
Mám cca 3/4 roku milence, ze začátku jsme se vídali cca 1× týdně a vypisovali si každý večer do noci, bylo to takto zhruba do konce ledna, ale poslední měsíc to jde z kopce. V únoru jsme spolu spali jen jednou, jinak neměl čas. Prý je vyhořelý ze všeho kolem COVIDu, má finanční starosti, děti dlouho doma. I já samozřejmě děti doma a teď ještě lockdown, tak ani nejsou příležitosti. Odepisuje mi zhruba na každou čtvrtou zprávu, prý nemůže nic moc psát, když je teď 24h denně s celou rodinou. Nevím, co s tím, nebaví mě to. Našla jsem si ho kvůli nedostatku sexu doma, další chlap, který se mnou chce spát jen jednou za měsíc, je otravné. Ale na druhou stranu je fakt, že teď je to v lockdownu opravdu složité. Mám vydržet? Nebo hledat jinde?

Co takhle milence poslat někam a zapracovat na vztahu?
Co po něm chceš? Ty asi nechápeš, že jeho rodina je pro něj důležitější než nějaká bokovka? Seber se a zapracuj na vztahu s manželem. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7688
6.3.21 07:55

Holka, ty ses vylozene stihana osudem ;), manzel s tebou nespi, milenec take ne.
Souseda jsi zkusila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
6.3.21 07:59

Tak asi zase tak moc nenabízíš no. Nevím, že se divíš, že jsi na vedlejší koleji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2385
6.3.21 08:08

To je proste jasny, že v tehle době se s tebou nemůže vídat. Je to zkouška. Můj manžel taky musí určitě svoji potencionalní milenku rozčilovat.. je pořád, ale pořád doma. Přitom mu říkam ať jde třeba na celej den i noc někam do pr.dele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12032
6.3.21 08:11

To jsou rady, tohle. Ani, byt nevěrný je špatné, ale byli jste někdy ve vztahu, kdy ten druhý s vami nechce spát? Vůbec? Ani nic jiného? A rozhodně to nechce měnit?
A rozvádět se vám také nepřipadá jako ideální řešení?
Milenec potom může situaci vyřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3652
6.3.21 08:14
@Anonymní píše:

Je to milenec, ty milenka. Nemusí se snažit. Stačí, když zavolá v případě potřeby. Nemyslím si, že milenci vůči sobě maji mít nějaké závazky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat