Chemická miniinterrupce

Anonymní
26.4.21 19:41

Chemická miniinterrupce

Zdravím, prosím anonymně, je to pro mě citlive téma :oops:
Před půl rokem jsem otěhotněla, ale bohužel jsem musela z vážných důvodu na chemickou interrupci, všechno bylo v pořádku, když jsem hodinu čekaná po probrání prášků, bylo mi dobře, jen mě začalo trochu povolovat břicho. Litovala jsem, ale bohužel jsem musela.
Teď po půl ruce jsem znovu těhotná (prosím nesuďte, a přítelem jsme se chránili), a na interrupci jsem znovu objednaná. Doma mám už jednu holčičku, jenže tentokrát pro ni nemáme hlídání takže tam bude s námi, přítel s ní bude na hřišti u nemocnice. Ale bojím se, že se mi udělá zle a třeba omdlim, v tomhle těhotenství mi je docela zle, mám nízký tlak a motá se mi hlava. Má někdo nějakou zkušenost s druhou chemickou interrupci prosím? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
935
26.4.21 19:56

„Nesuďte“ - no to se říká snadno, když člověk zabíjí druhé dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
26.4.21 19:58

Prvni, druha, treti, ctvrta, pata… Druha jako prvni, treti jako druha — s timhle pristupem budes mit brzy sama zkusenosti na rozdavani. :palec:

Tady kazda otehotneni po ochrane. Doporucuji nekecat a davat si pozor, a to spolehlive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8238
26.4.21 20:08

A jakou ochranu používáte, ať vím čeho se do budoucna vyvarovat? V nemocnici budeš pod dohledem a pak tě vyzvedne přítel kdyby něco ne, když na tebe bude čekat venku. Tak snad pomoc umí kdyžtak zavolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
26.4.21 20:45

:zed: to jste se asi zas tak moc nechranili, když vam to dvakrát uletělo ne?
Chemická miniinterupce je zasah do organismu. V nemocnici necekas jen tak pro srandu kralikum, ale prave proto, abys byla pod lekarskym dozorem, kdyby nastaly nejake komplikace. Pokud ti buse spatne cestou domu nebo doma, neni nic jednodussiho nez zavolat 155. S riziky jsi urcite obeznamena. To ze teta Běta z vedlejšího okresu byla pokaždý v pohodě pro tebe nemá absolutně žádný význam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
26.4.21 20:49

@me57h jakýpak dítě prosimtě vždyť je to embryo o velikosti 2-3mm takže shluk buněk na ZAČÁTKU těhotenství, kdy je možné u končit do 7.týdne práškami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
26.4.21 21:02

Vy se chráníte a pak otěhotníš dvakrát do roka? Tak jako promiň, ale tak asi něco děláte špatně. Pokud jsi až takhle suprplodná, stejně ale dítě mít nemůžeš tak popřemýšlej o jiné formě ochrany protože tenhle zásah do těla je velice náročný a ničí tě víc než si myslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
26.4.21 21:03

@eileithia ty kráso až je mi blbě z toho co jsi napsala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8238
26.4.21 21:08
@Banane18 píše:

Blbe ti může být, ale to co napsala je holý fakt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
26.4.21 21:19

@JancaS84 To sice jo…Ale prostě je to život. V 7. Týdnu už máš srdíčko viď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
26.4.21 21:33

Zakladatelka může jít na lékařský potrat i v 6.týdnu (na začátku) kdy ještě srdeční akce být nemusí na UTZ. Na začátku 7.týdne sice ano, ale to už záleží na posouzení lékaře jakou metodu zvolit.
Mě by bylo víc blbě, kdyby už to byl plod a ne embryo. A ještě víc blbě, kdyby to dítě pak zakladatelka vůbec nezvládala po narození a mohla ho dát do babyboxu :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16471
26.4.21 22:34
@Banane18 píše:

Vždyť má pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek