Chemický peeling - zkušenosti a kde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 05.10.18 17:19
CHemický peeling - zkušenosti a kde?

Ahoj holky, v posledních letech se mi zhoršilo akné, je to asi horší než v pubertě. chodila jsem na kožní a dostala mastičku. ale vždy po vysazení se to zas vrátilo. Nyní je to fakt hrůza, nezakryju to už ani makeupem. tak jsem přemýšlela, zda by mi pomohl chemický peeling? jinak na kosmetiku chodím pravidelně. mám akné i na zádech. díky za vaše zkušenosti a rady.

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 05.10.18 17:34

Může, nemusí. Nerad ho doporučuju. Je to poměrně agresivní metoda s nejistými výsledky.
Zato rozhodně doporučuji biostimulační laser s kůrou deseti sezení. Ještě jsem nezažil, že by to nepomohlo.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 05.10.18 21:37

@Emimin7 ta kúra, kolik to asi stojí?

Helen78
Kecalka 468 příspěvků 05.10.18 21:48

@lucie.krajcarova Mně to pomohlo a hodně. Trpím na podkožní boláky, byla jsem u nás normálně u kožní doktorky, jedno sezení stálo 700 Kč a byla jsem asi 4×. Nevím přesně, co jsem měla za značku, ale asi něco slabšího, měla jsem jen mírné začervenání a mírné loupání, v podstatě jsem mohla hned mezi lidi,nikdo nic nepoznal a na to podkožní akné to mělo skvělý vliv, v podstatě po té kúře jsem měla úplně perfektní pleť. Bohužel ten efekt vydržel cca 2 měsíce a pak se zase začalo tvořit.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 06.10.18 00:20
@lucie.krajcarova píše:
@Emimin7 ta kúra, kolik to asi stojí?

To je ruzne v kazdem salonu. Musis si najit konkretni salon a jejich cenik.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 06.10.18 00:31

I kdyz jestli ti to zmizelo a vraci se to, tak se nejspis jedna o nejaky zdravotni, mozna i jinak neskodny problem. Je treba tedy nejdriv vyresit puvod akne a pote samotne akne.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 06.10.18 09:06

@Emimin7 @Emimin7 ano to máš pravdu, mně se to zhoršilo, jak se rozvádíme, stresy, nervy, strach..ale vím, že i dřív, když jsem neměla antikoncepci, tak se mi to vždy rozjelo… otázka kam jít, aby zjistili příčinu?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 06.10.18 11:49
@lucie.krajcarova píše:
@Emimin7 @Emimin7 ano to máš pravdu, mně se to zhoršilo, jak se rozvádíme, stresy, nervy, strach..ale vím, že i dřív, když jsem neměla antikoncepci, tak se mi to vždy rozjelo… otázka kam jít, aby zjistili příčinu?

Jo, tak to fakt neporadim. Napr. jedna zena mela pricinu v mocaku, i kdyz jine problemy v tehle oblasti nepocitovala. :nevim: To uz je otazka na doktora.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 06.10.18 12:24

@Emimin7 právě že kožař to nepozná..

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 06.10.18 15:19
@lucie.krajcarova píše:
@Emimin7 právě že kožař to nepozná..

Měl jsem specifikovat. Nemyslel jsem kožního. Chce to vnitřní prohlídku, jako ten močák, ledviny, štítná žláza a já nevim co ještě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >