Reklama

Výsledky vyšetření moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Isia
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 04.10.18 19:11
výsledky vyšetření moči

Můžete mi prosím někdo vysvětlit výsledky vyšetření moči? Byla jsem u doktorky na kontrole, vzala mi krev a moč. Ve výsledku mám napsáno:
U_pH 7.0 (ref. meze 4,50-5,50)
U_Epitelie dláždicové 51,0 (re. meze 0,00-15.0)

Pouze tyto hodnoty jsou odchylkama, jinak je vše v pořádku. Doktorka mi k tomu nic neřekla, všimla jsem si toho až jsem přišla domů. Můžete mi někdo vysvětlit co to znamená? Děkuji

Reklama

Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 04.10.18 19:19

Tak pouze laicky můžu říct,že asi ph závisí i na tom co a kolik vypiješ a epitelie dle mého můžou být zaneseny do moči z vnějšku,když čůráš…Podle mě jí hlavně zajímaly leukocyty-bílé krvinky a krev…Pokud ti nic neřekla,zřejmě je to ok..

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 04.10.18 19:55

@Isia normální nález. Ph závisí i na tom jak čerstvá je ta moč, dále na stravě a tak. Epitelie bude kontaminace jak píše @Danulinka16

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >