Reklama

Chemtrail teorie

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 14:39
Chemtrail teorie

Tak se mě dneska tchýně ptala, jestli jsem si všimla, že nás zase „sprejují“. Vyvalila jsem oči, že to nějak nechápu a ona mi začala vystětlovat teorii „chemtrailu“. Co vy na to? Já osobně jsem si nikdy oblohy „počmárané“ od letadel nevšimla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 16.02.17 14:43

Co já na to? Tchýni už bych nepůjčoval děti…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 14:46

@Premek_Orac Sakra, a já si chtěla zajít k holiči :zed:…co kdybych je doma zamkla a pak řekla, že jsem jí zapoměla nechat klíče? :think:

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 16.02.17 14:48

To nevíš, že tu chemikálii dávají kadeřnice do toho rozprašovače? A že v umyvadle u nich teče ne normální voda z vodovodu, ale voda s příměsí rtuti a kyanidu? Stříhat se zásadně sama a nůžkama.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 16.02.17 14:48

Tys nikdy neviděla na obloze stopy letadel? Tvoje tchyně je prastena s tou svou teorii, ale ty si zajdi na oční :lol:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 16.02.17 14:53

Jsem si musela najít co to je, ale je pravda, že 2 dny zpět jsem si říkala: Jé to je zase čar na obloze, to už jsem dlouho neviděla :)
Ale chemtrails mě teda rozhodně nenapadl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 14:53

@Tichošlápek ALe jo, samozřejmě viděla, ale ne to co ukazují pod pojmem „chemtrails“…stopy křížem-krážem jako na piškvorky :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 14:55

@Premek_Orac Nevěděla, musím to tchýni říct, ona se tam chystá taky, dík za info :pankac:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 16.02.17 14:58

Mě onehdy překvapilo kolik lidí téhle hovadině věří 8o A byla to skupinka lidí ve věku 20 let, informovaní inteligentní lidi a věří takové hovadině 8o Asi stejný jako když někdo pije chemii do bazénu a tvrdí, že ho to vyléčilo :lol: Jinak tady vysvětlující obrázek :mavam:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 16.02.17 14:59
@Anonymní píše:
@Tichošlápek ALe jo, samozřejmě viděla, ale ne to co ukazují pod pojmem „chemtrails“…stopy křížem-krážem jako na piškvorky :jazyk:

Křížem krážem jsou protože každý letadlo letí jinam a holt se jim ty vzdušné čáry kříží :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 15:05

@Kočičí duše Moje tchýně věří hodně věcem, které jsou mimo moje chápání…proto jsem založila diskusi, abych zjistila kolik lidí tomu věří. Vedou se o tom blogy, přednášky a já o tom dneska slyšela poprvé. A to ani nečte Browna :lol:

Annci
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 16.02.17 15:10

Já na chemtrails nevěřím, ale taky se mi nelíbí množství letadel, která nám tady létají. Když se u nás podíváte na oblohu za jasného počasí, na obloze napočítáte prakticky vždy 12-15 dopravních letadel. To mě děsí.

Ivan PPZ
Kelišová 5606 příspěvků 16.02.17 15:18

Jestli ony ty vzory nevznikají proto, že letadla létají v koridorech a fouká tam větřík. Proletí letadlo, zanechá ten „trail“. A větřík ho poodnese dál. Takže další letadlo letí do „čistého“.
A aby nebyla nuda, některá letadla létají i jiným směrem, klidně o 90° - potvory. Že se lidi chovají jako stádo je dle mého způsobeno naprosto dobrovolným jednáním (tedy v rámci možností- příroda čaruje).

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 16.02.17 15:26

http://mediahub.cz/…i-a-nesmyslu

http://technet.idnes.cz/…nternet.aspx?…

jinak je velmi pravděpodobné, že to celé začalo jako vtip vůči raným konspirátorům. Chytlo se to víc, než autor předpokládal. http://contrailscience.com/…-chemtrails/

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 16.02.17 15:28

@Annci co te děsí na dopravních letadlech?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama