chicco ct 0.4 - skladnost

234
11.8.07 11:45

chicco ct 0.4 - skladnost

ahoj, kdo máte golfky chiccco ct 0.4 můžete mi napsat jak jsou skladné?
Potřebuji golfky na cesty, aby se daly dobře složit do kufru auta.všude píšou jiné rozměry.A ještě se zeptám jak jste s nimi spokojené?Nezakopáváte o zadní kolečka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49
12.8.07 18:27

Ahoj,
mám tento kočárek už 2 roky, a jsem s ním maximálně spokojená, vleze se nám do jakéhokoliv auta, ve kterém nás někdo svezl, sami auto nevlastníme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.8.07 20:29

Chicco ct 0.4

Ahojky,,,připojuji se do této diskuze. Zrovna řeším problém, koupila jsem si trojkombinace od PegPérega, a když jsem vyměnila korbu za sportovní nástavbu, tak mě překvapila jak je úzká, při koupi jsem hlavně řešila velikost korby, ale velikost sportovní nástavby mě nějak nenapadla, chybami se člověk ale učí. Můj syn v šesti měsících je ve sportovní nástavbě opravdu tip ťop, a já teď řeším, jaký kočárek koupit, přeci jen se mi nechce kupovat velký sporťák, už přemýšlým i na úsporu místa při cestování atd. Právě mě napadly tyto golfky od Chicca, ale nevím, jestli jsou vhodné, abych ho prakticky už v šesti měsících vyměnila za sportovní kočárek s velkými koly. Řeším to i pro to, že jezdím dost v terénu. Prosím o radu, zda mohu v těchto golfkách jezdit s malým už takhle brzy a jestli v něm budeme moci odjezdit i zimu. Předem moc děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
49
13.8.07 06:58

Ahoj Anonyme,
kočárek jsme kupovali taky v 6 měsících, měli jsme tako, a ten byl opravdu těžký, myslím, že by ani v zimě neměl být problém, zabalila jsem Sema do deky, a do fusaku, takže mu koukala jen hlavička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.07 11:29

Ahojky Pa1981, děkuji moc za odpověď. Jediné co mi na tomto kočárku tak trochu nevyhovuje, že bych malého vozila už takto brzy od sebe. Ještě mi přijde, že je malý a ráda bych na něj viděla. Tak teď se snažím najít podobné s přehazovací rukojetí, tak snad budu úspěšná.Ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
13.8.07 20:59

Ahoj Monco,
mě to opravdu nepřijde, viděla jsem většinu kočárku, kdy jsou děti otočené zády k maminkám, při jízdě na něj vidím, a když něco potřeboval, vždycky houknul. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nanušáček
12.11.11 21:33

Ahoj mám tyto golfky a u mě teda nespokojenost,kopu do něj myslím si že nezatáčí tak jak by měl jinak je docela prostorný myslim že by se v něm malá i vypinkala ale jízdní vlastnosti děs :cert:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama