Chicco Polly Magic

550
17.5.10 21:06

Chicco Polly Magic

Máte někdo tuto židličku? Zajímalo by mě jestli je dobrá.Zvažuji že ji koupíme.Líbí se mi že se dá použít od narození.Díky za rady a zkušenosti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Chicco Polly?

Přidejte zkušenost s Chicco Polly
Napsat příspěvek

Reakce:

5100
17.5.10 23:03

Máme klasickou Chicco Poly a jde dát hodně do lehu, takže Bára v ní byla od těch 4.měsíců určitě. Byla v tom jako v lehátku (to jsme vrátili původní majitelce) a hlavně je o dost levnější - nemá teda tu mimi vložku a hrazdu, ale bez toho jsme se obešli. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
17.5.10 23:56

Mame tu co pise mischni a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
18.5.10 08:04

Máme tu Polly (konkrétně psychedelický vzor Safari) a upřímně - není to úplně ono. Resp. na používání je skutečně vychytaná, ale mám problém s její údržbou - jídlo zapadává do všech různých šterbin, ze kterých se mi špatně dostává a pak ta židlička vypadá jak u čuňátek. Navíc ten igelitový potah (je polstrovaný), zespoda igelitový už není, je tam taková ta technická dírkovaná látka, která když se ušpiní, tak to nejde umýt. A ušpiní se dost, protože za ten igelitový obal zapadává to jídlo a dostane se až na tu „látku“ …
Ale to čištění je jediný problém, jinak je fakt vychytaná.

Ještě mně napadla jedna věc - Polly se dá složit a postavit, drží sama. To jsem si myslela, že bude plus, nicméně pak praxe ukázala, že tuhle funkcionalitu nelze používat - stačí, když se do ní jen trochu drkne a ona spadne. A tím, že je opravdu těžká, tak je to docela o zdraví - zvláště, když si představím, že by to spadlo na malýho, když se pod tím plazil. To by ho to taky mohlo zabít :-?

Jinak Polly jsme používali od 5. měsíce, malý ještě neseděl a naprosto vyhovovala - dá se polohovat, takže jsem si tehdy říkala, že jsme vůbec nemuseli mít lehátko. Na druhou stranu, lehátko je z látky, takže je to prodyšnější než tohle…

S Magic zkušenosti nemám, ale koukala jsem, že je to dost podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
18.5.10 08:56

Ja ji mam.

• novorozenecka vlozka je latkova, takze kdyz si na ni dite ublinkne, tak se to blbe cisti
  • polohovani je moc fajn, je tam jako ve vajicku
  • neni prodysna, poti se v ni
  • jako sedicimu se v ni spatne sedi, sklouzava a to uz jsem vyndala dalsi vlozku a zustava tam jen ta zakladni

Pro nas do roka fajn, sednul si az v 11m, ale ted zvazuju, ze ji uklidim a koupim tu z ikea, ta je pro sedici dite mnohem lepsi. Tuto zase necham na dalsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
18.5.10 09:39

Tak jak koukám tak asi koupíme jen tu polly. židliček je strašně moc a pak si vyberte.moc děkuju za odpovědi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dimpule
30.5.10 20:15

Ahoj, my mame taky polly a jsem s ni moc spokojena, doporucuji. Pouzivame ji od 4.mesicu..jeste nesedime a tak jsou super tri polohy.Take po slozeni zabere malo mista a tak ji muzeme brat i na vikendy. Je to opravdu moc sikovne. Mala si v ni i casto hraje..je rada,ze na nas vidi a nemusi byt jen na zemi.
Urcite si ji kup, budes s ni taky moc spokojena.
Preji hezky vecer

• Nahlásit
  • Citovat
3231
27.3.15 17:33

Oživuji diskusi. Zháním židličku Chicco Polly Magic. Nemá někdo ve výborném stavu za dobrou cenu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama