Reklama

Chipolino Dakota 2008

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fifinka20
Nováček 1 příspěvek 07.04.09 09:27
Chipolino Dakota 2008

Ahojky, nemáte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? velmi o něm uvažuji. Děkuju :wink:

Reklama

Reakce:

kokaka
Povídálka 31 příspěvků 27.04.09 15:01

ahoj, taky o něm uvažuju, tedy o chipolino ultra, mělo by to být téměř to samé, ale na žádných stránkách jsem se nesetkala s nějakou odpovědí, jen na koníkovi, že by si jej paní už nekoupila, tak nevím, dost se mi líbí, ale jaký by byl v praxi

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.09 23:09
Chipolino Ultra

Ahoj, my s ním jezdíme měsíc a jsem celkem spokojená, i když musím říct, že jsem čekala víc. Co bych vytkla: ježdění v protisměru je dost problematické, zakopává se o kolečka, špatně se řídí a je problém vyjet i na obrubník. Dcera je naštěstí spokojená, když může koukat dopředu, ale i tak mě to otrávilo, protože přehazovací rukojeť byl jeden z důvodů, proč jsem do toho kočárku šla. Další mínus - boudička. Skoro vůbec nechrání před větrem, ze strany vůbec nekryje hlavu, ani když je dítě opřeno. A poslední, co mi připadá nedotažené, je pláštěnka, která nemá vpředu okýnko, takže je to jak ve skleníku. Sice je tam pár maličkých dírek po stranách, ale připadá mi, že ty nic neodvětrají. Ale vyřešila jsem to tím, že používám starší pláštěnku, kterou jsem měla doma na golfky. Ale abych to shrnula - není to žádný zázrak ( i když vzhledově fakt pěkný a originální), ale jezdí se s ním dobře (po městě, v terénu zatím nemám zkušenost) a malá je naprosto spokojená, tak to mi přijde hlavní :)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.09 23:10
Chipolino Ultra

Ahoj, my s ním jezdíme měsíc a jsem celkem spokojená, i když musím říct, že jsem čekala víc. Co bych vytkla: ježdění v protisměru je dost problematické, zakopává se o kolečka, špatně se řídí a je problém vyjet i na obrubník. Dcera je naštěstí spokojená, když může koukat dopředu, ale i tak mě to otrávilo, protože přehazovací rukojeť byl jeden z důvodů, proč jsem do toho kočárku šla. Další mínus - boudička. Skoro vůbec nechrání před větrem, ze strany vůbec nekryje hlavu, ani když je dítě opřeno. A poslední, co mi připadá nedotažené, je pláštěnka, která nemá vpředu okýnko, takže je to jak ve skleníku. Sice je tam pár maličkých dírek po stranách, ale připadá mi, že ty nic neodvětrají. Ale vyřešila jsem to tím, že používám starší pláštěnku, kterou jsem měla doma na golfky. Ale abych to shrnula - není to žádný zázrak ( i když vzhledově fakt pěkný a originální), ale jezdí se s ním dobře (po městě, v terénu zatím nemám zkušenost) a malá je naprosto spokojená, tak to mi přijde hlavní :)

kokopca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.13 16:15

Ahoj, ten kočárek jsem používala asi 3 roky a dorazila jsem ho úplně, jezdila jsem s ním v každém ročním období, a teď si budu kupovat nový, ale ten samý, jen místo ULTRA si koupím DAKOTU. Myslím, že mezi tím není téměř rozdíl. Plusy - supr design, ovládíní suprovní, dobře se skládí i to auta a velký nákupní koš je výhoda. Dobře se sundávají pratelné věci, ovšem to, co mi vadilo je to, že bouda se sundat nedá a špatně se tedy čistí, ale jde si s tím poradit, nejhorší je to ovšem přehazovací rukojeť, proti směru se kočár opravdu špatně ovládá, já jezdím tak, že jdu vedle kočáru a ten řídím jednou rukou, to se dá dobře, ale při najíždění je to problém, ale jelikož tady na vesnici obrubníky nejsou časté, tak jsem s kočárem dost spokojená. Využila jsem ho maximálně, za tu cenu je kvalitní.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >