Vadí voda chirurgické oceli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jednanestastna
Povídálka 18 příspěvků 24.08.18 11:28
Chirurgická ocel a voda?

Ahojky :srdce:
Už od Vánoc mám náramek z chirurgické oceli a vždy před koupáním jak ve vodě, tak i v bazéně ho sundavam a uz me nebaví zapinat ho zpátky.
Otázka tedy zní: Vadí voda na chirurgickou ocel? Zrezavy naramek?
A co chlorovana voda?
Díky za odpověď :kytka:

Reakce:
Blankaspl
Kecalka 227 příspěvků 24.08.18 11:29

Mám ocelové náušnice - normálně se s nima koupu a zatím jsou v pohodě.

Halamka
Závislačka 3781 příspěvků 24.08.18 11:30

Nosím už léta náušnice jen z chirurgické oceli a nesundavám nikde. Nic se neděje. Ani chlor nevadí.
Pokud je to chirurgická ocel, tak by neměla nijak reagovat.

Aduš8
Závislačka 2984 příspěvků 24.08.18 11:47

Já mám z oceli snubák, běžně uklízím Savem a různými sajrajty a nic to s ním neudělalo. Byl to jeden z důvodu,proč jsme ocel kupovali,protože nereaguje při styku s chemikáliemi. Pracujeme s mužem oba ve zdravotnictví a tam se člověk desinfekci nevyhne. A ne vždycky si ho člověk sundá… :jazyk:

iziwolvie
Kecalka 401 příspěvků 24.08.18 11:54

Pokud je to chirurgická ocel, tak ji voda nic neudělá. Už několik let nosím náušnice i několik piercingů, nikdy je nesundávám a jsou pořád v pohodě.

Anna85
Kecalka 417 příspěvků 24.08.18 11:57

Nevadi jim voda, nesundavam prsteny nikdy. Ani morska voda nevadila, a slana voda v bazenu mi znicila stribrne prsteny, ocelove zustaly v pohode.

Mirirouse
Kecalka 157 příspěvků 24.08.18 12:06

mám prsten a naušnice, prsten nesundavám nikdy, ať se koupu v čemkoli :D a nikdy nic

lachtanice86
Kelišová 6891 příspěvků 24.08.18 13:26

Nevadí, nerezne.

Lekninka91
Extra třída :D 10463 příspěvků 24.08.18 13:40

mám snubák z chirurgický a za tři roky toho prožil už docela dost a furt ok

Jednanestastna
Povídálka 18 příspěvků 24.08.18 15:53

Všem mooc děkuji :srdce:

Jenastolekytka
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 22:50

Mám piercing z tohohle materiálu a nesundávám ho vůbec už hodně let a je pořád stejný :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >