Reklama

Vadí voda chirurgické oceli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jednanestastna
Nováček 10 příspěvků 24.08.18 11:28
Chirurgická ocel a voda?

Ahojky :srdce:
Už od Vánoc mám náramek z chirurgické oceli a vždy před koupáním jak ve vodě, tak i v bazéně ho sundavam a uz me nebaví zapinat ho zpátky.
Otázka tedy zní: Vadí voda na chirurgickou ocel? Zrezavy naramek?
A co chlorovana voda?
Díky za odpověď :kytka:

Reklama

Reakce:

Blankaspl
Kecalka 208 příspěvků 24.08.18 11:29

Mám ocelové náušnice - normálně se s nima koupu a zatím jsou v pohodě.

Halamka
Závislačka 3452 příspěvků 24.08.18 11:30

Nosím už léta náušnice jen z chirurgické oceli a nesundavám nikde. Nic se neděje. Ani chlor nevadí.
Pokud je to chirurgická ocel, tak by neměla nijak reagovat.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 24.08.18 11:47

Já mám z oceli snubák, běžně uklízím Savem a různými sajrajty a nic to s ním neudělalo. Byl to jeden z důvodu,proč jsme ocel kupovali,protože nereaguje při styku s chemikáliemi. Pracujeme s mužem oba ve zdravotnictví a tam se člověk desinfekci nevyhne. A ne vždycky si ho člověk sundá… :jazyk:

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 24.08.18 11:54

Pokud je to chirurgická ocel, tak ji voda nic neudělá. Už několik let nosím náušnice i několik piercingů, nikdy je nesundávám a jsou pořád v pohodě.

Anna85
Kecalka 295 příspěvků 24.08.18 11:57

Nevadi jim voda, nesundavam prsteny nikdy. Ani morska voda nevadila, a slana voda v bazenu mi znicila stribrne prsteny, ocelove zustaly v pohode.

Mirirouse
Kecalka 141 příspěvků 24.08.18 12:06

mám prsten a naušnice, prsten nesundavám nikdy, ať se koupu v čemkoli :D a nikdy nic

lachtanice86
Kelišová 5738 příspěvků 24.08.18 13:26

Nevadí, nerezne.

Lekninka91
Extra třída :D 10214 příspěvků 24.08.18 13:40

mám snubák z chirurgický a za tři roky toho prožil už docela dost a furt ok

Jednanestastna
Nováček 10 příspěvků 24.08.18 15:53

Všem mooc děkuji :srdce:

Jenastolekytka
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 22:50

Mám piercing z tohohle materiálu a nesundávám ho vůbec už hodně let a je pořád stejný :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama