Reklama

Košile a savo - jak to odstranit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blablabla54
Povídálka 14 příspěvků 20.08.18 22:56
Košile a savo

Zdravím :D při praní jsme si nevšimla, že v boční kapse sukně mám propisku. Ta mi samozřejmě zašpinila prádlo včetně bílé košile (uniformy do práce).. nenapadlo mě nic jiného než na to dát savo perex :zed: teď mám na košili hnědý flek :,( máte prosím někdo nějakou radu jak to odstranit?

Reklama

Reakce:

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 20.08.18 23:34

Hnědý flek zůstal po té propisce? Nebo se tak zbarvila látka i v okolí, které jsi tím Savem ošetřila?

Janli
Kelišová 5632 příspěvků 9 inzerátů 21.08.18 00:30

Vezmi to klasickým savem. Jen poťukej namočeným uchošťourem ten flek, měl by zmizet.

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 21.08.18 01:15
@blablabla54 píše:
Zdravím :D při praní jsme si nevšimla, že v boční kapse sukně mám propisku. Ta mi samozřejmě zašpinila prádlo včetně bílé košile (uniformy do práce).. nenapadlo mě nic jiného než na to dát savo perex :zed: teď mám na košili hnědý flek :,( máte prosím někdo nějakou radu jak to odstranit?

Z čeho je košile? Bavlna nebo umělina?

blablabla54
Povídálka 14 příspěvků 21.08.18 03:57

@Petule030 látka se zbarvila v místě, kde jsou švy

blablabla54
Povídálka 14 příspěvků 21.08.18 04:14

@Russet něco mezi? :D je to takový ten pevný, neprodyšný materiál

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 09:14

@blablabla54 Hoď nám sem fotku :think:

blablabla54
Povídálka 14 příspěvků 21.08.18 14:11

@Petule030

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 16:05

Asi bych zkusila naředit klasické Savo s vodou a zkusit to do toho roztoku na chvilinku namočit, potom vypláchnout čistou vodou. Asi je riziko, že ta umělotina právě zareaguje takhle blbě a látka zhnědne, ale s takovým flekem, jaký už je, asi stejně nebudeš chodit, ne? Tak za zkoušku by mi to stálo.

blablabla54
Povídálka 14 příspěvků 21.08.18 20:44

@Petule030 tak jsem zkusila a nepomohlo :( pak jsem nalila savo přímo na to a trochu to zesvětlalo .. ale toť vše :nevim:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 63 inzerátů 21.08.18 20:49

co to zkusit ještě zítra tím savem a pak to dát uschnout na sluníčko?

blablabla54
Povídálka 14 příspěvků 21.08.18 21:34

Ještě to zítra zkusím, ale už tomu nedávám moc velké naděje

Uživatel je onlineJTom
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 21.08.18 22:30

S tímhle si Savo poradí. Musíš ale mít originál s chlorem, ne tu ekologickou parodii.

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 21.08.18 22:39
@JTom píše:
S tímhle si Savo poradí. Musíš ale mít originál s chlorem, ne tu ekologickou parodii.

Mno, já bych řekla, že s tímhle si neporadí ani galánka z písničky Beskyde, Beskyde.

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 23:16
@Russet píše:
Mno, já bych řekla, že s tímhle si neporadí ani galánka z písničky Beskyde, Beskyde.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Přesto přeji, aby nad tím flekem zakladatelka zvítězila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >