Chlad ve vztahu

Anonymní
28.9.20 20:45

Chlad ve vztahu

Ahoj, potřebuju se asi vypovídat s mým
Problémem mám dva roky vztah, že kterého se vše krásné vytratilo. Musím se doslova doprošovat o pusu, partner mě nepohladi, neřekne mi nic pěkného, prostě absolutní nezájem. Trvá to už delší dobu několikrát jsem ho konfrontovala ptala se co dělám špatně atd. Při sexu je totálně odměřenej žádná vášeň chemie nic je mu to jedno. Když, jsem byla naposledy na koníčka předtím jsem mu udělala masáž erotickým olejičkem a nic prostě čuměl do mobilu tak jsem si nasedla a on dal ruky za hlavu a čuměl žádná miminka nic prostě. Už nevím jak dál drží mě s ním už jen děti ano miluju ho ale nebaví mě se snažit bez výsledku :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56600
28.9.20 20:46
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju se asi vypovídat s mým
Problémem mám dva roky vztah, že kterého se vše krásné vytratilo. Musím se doslova doprošovat o pusu, partner mě nepohladi, neřekne mi nic pěkného, prostě absolutní nezájem. Trvá to už delší dobu několikrát jsem ho konfrontovala ptala se co dělám špatně atd. Při sexu je totálně odměřenej žádná vášeň chemie nic je mu to jedno. Když, jsem byla naposledy na koníčka předtím jsem mu udělala masáž erotickým olejičkem a nic prostě čuměl do mobilu tak jsem si nasedla a on dal ruky za hlavu a čuměl žádná miminka nic prostě. Už nevím jak dál drží mě s ním už jen děti ano miluju ho ale nebaví mě se snažit bez výsledku :zed:

Nesnažit se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3889
28.9.20 20:50

2 roky vztah a drží tě tam děti. Nezlob se, ale kdy jste si ty děti udělali po měsíci vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 20:51

Dost mě to mrzí on byl ten pán božskej ale když se normálně ptám kde je problém řekne že zase řeším pičoviny nechce nic řešit už jsme jak dva spolubydlící. Jako táta je super ale ve všem ostatním Teda nic moc cítím se být spíše svobodná. Mám zkusit též ignorovat? Jsem ráda že si s někým můžu o tom popovídat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 20:57

@Mallorka
Mám půlroční chlapecky.

• Citovat
  • Nahlásit
7960
28.9.20 20:58

To jako při sexu čumí do mobilu…?

Bylo tady už někdy něco takovýho? Ty jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
28.9.20 21:00

Chlap chce hlavne klid a pokud mate deti do 1 roka tak to plati dvojnasobne. Tim, ze do nej budes hucet tak docilis jedine toho, ze bude jeste vic odtazity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51946
28.9.20 21:02
@Anonymní píše:
@Mallorka
Mám půlroční chlapecky.

ani jste se moc neznali a hned děti. Tohle ale je konečná, jemu je tak nějak vše jedno :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56600
28.9.20 21:03
@Lucie_Sx píše:
To jako při sexu čumí do mobilu…?Bylo tady už někdy něco takovýho? Ty jo.

Tomu se říká obzvlášť nudný sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 21:07

@Markéta80 byli zvláštní okolnosti @Muz007 nemyslím si že bych hucela normálně jsem se zeptala jestli dělám něco špatně že se cítím nechtěná a chybí mi on mi chybí a takhle je i když jsme bez dětí prostě žádný zájem

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 21:08

@Venetia to musím souhlasit 🤣 nic horšího jsem snad nikdy nezažila

• Citovat
  • Nahlásit
1618
28.9.20 21:34

Něco podobného jsem zažila a nakonec se z toho vyklubala jiná ženská. Pokud nemáte děti a nechce to řešit odejdi od něho. My jsme byli i u psychologa a to nám otevřelo oči. Nemáš to zapotřebí se doprošovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51946
28.9.20 21:37
@Anonymní píše:
@Markéta80 byli zvláštní okolnosti @Muz007 nemyslím si že bych hucela normálně jsem se zeptala jestli dělám něco špatně že se cítím nechtěná a chybí mi on mi chybí a takhle je i když jsme bez dětí prostě žádný zájem

jenže jste se ani neměli šanci poznat, jinak bys po 2 letech nejspíš takový vztah ukončila. Takovým chováním Tě to naznačuje víc než jasně že ho cokoliv s Tebou nudí :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56600
28.9.20 23:43
@Anonymní píše:
@Venetia to musím souhlasit 🤣 nic horšího jsem snad nikdy nezažila

Tak to věřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
1.10.20 04:23

Holka, tohle je jasnej The end. Nedělej ze sebe krávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama