Chlamydie DNA

178
23.3.16 19:52

Chlamydie DNA

Zdravím, potřebovala bych Váš názor. U mého partnera na reprodukční imunologii zjistili chlamydie trachomatis a doporučili mu zajít k urologii na další vyšetření a na urologii mu dal žádanku na odběr moči DNA a doktor mu řekl, že bude muset sám zaplatit za vyšetření moči a bude stát 1145kč, byli jsme šokováni, že je vysoká částka. 8o Myslela jsem že doplácí pojištovna, nebo se mýlím? Na imunologii odběr krve a moči neplatil nic. Vůbec nechápu urologii.
Platili jste za moč chlamydie DNA?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.3.16 20:39

Jedna moje promiskuitní kamarádka se nechala testovat a za vše platila. Měla i testy na chlamydie. Takže je to nejspíše normální, že se platí, popravdě za to, abych věděla, jestli mám tuhle hroznou nemoc bych peníze dala hned

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
23.3.16 21:03
@LaraRose píše:
Zdravím, potřebovala bych Váš názor. U mého partnera na reprodukční imunologii zjistili chlamydie trachomatis a doporučili mu zajít k urologii na další vyšetření a na urologii mu dal žádanku na odběr moči DNA a doktor mu řekl, že bude muset sám zaplatit za vyšetření moči a bude stát 1145kč, byli jsme šokováni, že je vysoká částka. 8o Myslela jsem že doplácí pojištovna, nebo se mýlím? Na imunologii odběr krve a moči neplatil nic. Vůbec nechápu urologii.
Platili jste za moč chlamydie DNA?

at si zajde do nemocnice na kozni oddeleni verneologie tam nebude nic platit ani se nemusi objednávat a udelaji mu kompletni testy znova kazdopadne prelecuji ho uz nebo dosta atb? Musis se prelecit i ty pac to taky muzes mit :nevim:

• Citovat
  • Upravit
755
23.3.16 21:35

Nevím, jak je to s placením, myslím, že se to dělá i na pojištovnu, pokud vyšetření indikuje lékař. Ale ráda bych upřesnila, že chlamydie není výsadou promiskuitních lidí. Naopak promořenost mezi lidmi je dost velká a může se přenášet i na toaletě apod.Dost často je onemocnění bez příznaků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
24.3.16 17:30

@JayLee děkuji, tak zkusí jinam do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama