Příprava na 1. IVF - duben 2016

559
10.3.16 11:23

Priprava na 1.IVF-duben 2016

Ahoj holky, v dubnu zacinam stimulovat na 1.IVF. Pred 14.dny jsem byla na laparoskopii, pri ktere mi mimo jine opravy a upravy odstranili oba nepruchodne vejcovody :,( Tudiz jsem se behem okamziku stala definitivne prirozene neoplodnitelna :roll: S pritelem navstevujeme liberecky Gennet. Najdou se zde nejake spriznene duse na pokec? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5819
10.3.16 12:01

@petamaj mela bych začít stimulovat v dubnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
10.3.16 12:05

@petamaj Ahoj taky navštěvujeme CAR ale v Brně :) začínáme teď po neděli stimulací na IUI :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5819
10.3.16 12:07

@Dzejnula177 taky navstevuji v Brně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
10.3.16 12:28

@wendisek Jé super a kam chodíte? :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
10.3.16 12:43

@Wendysek Uz znas podrobnosti ohledne stimulace? Pojist.uz mas schvalenou? Ja bych mela zacit s dubnovou MS, po LSK mi doporucili mesic na zhojeni. Ceka nas IVF-ICSI-PGS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
10.3.16 13:02

@Dzejnula177 ja jsem asi uplne pitoma, myslela jsem vzdy, ze na IUI se nestimuluje, to si normalne pichas leky jako pred IVF?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
10.3.16 13:10

@petamaj ve středu čekám MS, mam přijít hned druhý den na odběr krve a pro injekce :nevim:, nemám OVU tak možná proto :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
10.3.16 13:21

@Dzejnula177 Aha, tak to jo, tak jsem zas o neco chytrejsi :lol: Pravda, kdyz to nefunguje samo od sebe, tak se tomu musi pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
10.3.16 13:30

@petamaj Přesně jak říkáš, všechny výsledky z vyšetření(krev-imuno, genetika, různé nemoci, štítná žláza, cukrovka, cholesterol atd.. vše mám v pořádku kromě toho testu na ovulaci ta prej pravděpodobně probíhá pouze nějak slabě :think: nebo vůbec, na snížení váhy behem roku jsem také nereagovala, dělali mi taky sono HSG aby zjistili stav dělovy, vaječníků a vejcovodů a tam mi zjisitli že mám průchodný pouze jeden vejcovod ale to by prej neměl být problém je sousta ženských co otěhotněli jen s jedním vejcovod a přirozeně :potlesk: jinak u přítele spermio taky v pořádku) tak jsme se rozhodli zvolit tu „jednodušší“ metodu…IUI. to vlastně hradí 6pokusů ročně pojištovna ty doplácíš jen léky (alespon tak nám to řekli včera v CARu) :kytka: brala jsem už před rokem Clostilbegyt tam OVU naskočila vcelku hezky :potlesk: Tak moc doufám že se nám zadaří, i když upřímně tomu IUI až zase tak nevěřím ale nechce se mi hned do toho „nejhoršího“ IVF přece jen je to už celkem velký zásah pro tělo, tak začneme takhle a kdyby se třeba do podzimu nedařilo přešli bychom na IVF. Jinak u tebe čtu že jiná možnost než IVF vlastně není ale nevěš hlavu :hug: určitě to vyjde!!! :dance: Moje mamka taky neměla vejcovody( z důvodu urazu byly odebrány) a dívej mě v létě bude 23,a to jsem taky vlastně vznikla z IVF :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5819
10.3.16 15:44

@petamaj ještě ne to budeme resit ted prvního dubna ale co říkali v heliosu tak to jde rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5819
10.3.16 15:45

@Dzejnula177 chodíme do heliosu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5819
10.3.16 15:45

@petamaj ty už to mam vše vyřízený?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
10.3.16 16:44

@Wendysek mam vsechny vysetreni hotove, vcetne pohlavnich nemoci, vse nam vyslo spis v lepsich hodnotach, vcetne spg-docela jsme koukali :lol: me je 36let a priteli 41let. Jen ne mame imuno, tam pujdem v pripade neuspechu. V pondeli budu volat ohl. pojistovny, pak na CAR ohledne stimul a s prichodem MS jdem na vec :roll: @Dzejnula177 je super, ze mate moznost pocit, co nejmene drastickym zpusobem, ja kdybych mohla, tak bych taky urco zkousela IUI, samozrejme i s :roll: ohledem na penizky. Budu Ti drzet pesti, at ovulka nestavkuje a Ty mas co nevidet dalnici, jak do Brna :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5819
10.3.16 16:53

@petamaj my máme všechny těsta taky hotovy a jdem se domluvit 1.4 ohledne stinulace pojistovnu za nas vyřizuje CAR tak uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama