IVF nebo léčitel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 21.03.16 15:05
IVF nebo lecitel

Ahoj holky prosim o radu či zkušenosti. Snažíme se s manželem již druhý rok o miminko a nedaří se.Od září chodim na konzultace a vyšetření k Apolináře. Podle nich jsme oba v pořádku, až teď mi zjistili neprůchodnost vejcovodů. Zvažovala jsem laparoskopii ale doktor mi ji zamítl kvůli jizvě po sekci a poslali mě na biopsii a hysteroskopii… Máte někdo zkušenost s tímto zákrokem? Bylo mi řečeno, že i po tomto zákroku nás pošlou na IVF. Napadlo mě ještě navštívit léčitelé zda by nám nepomohli, než podstupovat injekce atd..Děkuji za rady :nevim: :hug:

Reakce:
Ha-ni
Generální žvanilka 21268 příspěvků 21.03.16 15:44

@Luciii25 tak pokud tam máš mechanickou zábranu, tak dost silně pochybuju, že by ti nějaký léčitel pomohl. A proč nemůžeš na laparoskopii kvůli jizvě po sekci? a jak ti tedy zjistili tu neprůchodnost? Ambulantně? Já na laparo po sekci normálně byla, měla jsem v tom zákroku zároveň i hysteroskopii a chromopertubaci.

Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 21.03.16 16:01

@Ha-ni ahoj děkuji za reakci..mne jen řekla dr že laparoskopii ne kvůli jizvě. :nevim:.to profukovani dělali 2 krát ambulantně

Ha-ni
Generální žvanilka 21268 příspěvků 21.03.16 16:06

@Luciii25 tak u té hysteroskopie zjistí, jestli není ještě nějaká překážka v děloze, co by bránilo uhnízdění po ivf.

Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 21.03.16 16:17

Jj

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 22.03.16 06:25
@Luciii25 píše:
Ahoj holky prosim o radu či zkušenosti. Snažíme se s manželem již druhý rok o miminko a nedaří se.Od září chodim na konzultace a vyšetření k Apolináře. Podle nich jsme oba v pořádku, až teď mi zjistili neprůchodnost vejcovodů. Zvažovala jsem laparoskopii ale doktor mi ji zamítl kvůli jizvě po sekci a poslali mě na biopsii a hysteroskopii… Máte někdo zkušenost s tímto zákrokem? Bylo mi řečeno, že i po tomto zákroku nás pošlou na IVF. Napadlo mě ještě navštívit léčitelé zda by nám nepomohli, než podstupovat injekce atd..Děkuji za rady :nevim: :hug:

na IVF te mohou poslat i bez toho, neni nutne predtim absolvovat operaci - pokud tedy je to mysleno takto.

Váš příspěvek
Reklama