Chlap odmítá ochranu

Anonymní
15.2.20 21:13

Chlap odmita ochranu

Ahoj. Mam takovy problem, je to hodne trapny, blby, divny no nerozumim tomu sama. S pritelem jsme 8 let a prvni partneri i co se tyce sexu. Nikdy jsme nepouzivali antikoncepci a vse v pohode. Pred 2mi lety jsme se zacali snazit o dite a ted mame 2 mesicniho chlapecka. Neotehotnela jsem ihned, nejak jsme to nehrotili jsme mladí a byl cas. Ted momentalne kojim a dalsi dite neplanujeme, v brzke dobe urcite ne a tak jsem si pro jistotu poridila alespon nehormonalni antikoncepcni globule. Podotykam ze ani ja ani partner dite nechceme a on ani ja by jsme pripadne ani nezvazovali interupci, proto jsem sahla po globulich. Dnes bylo v planu uspat maleho a jit si spolu uzit. Vzala jsem si globuli a chlap odmitl sex s tim, ze mu jako neverim a musim brat tyhle sracky apod., ze celou dobu se nic nestalo, kdyz jsme nechteli a takovy kecy jako kdyby byl frajer, king ovladač spermatu nebo nevim. Proste nic, sex odmitl a ja to sakra jako nechapu. Musi preci respektovat moje obavy. Nerozumim proc to tak hrotí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2778
15.2.20 21:19

To je zas material tento chlap :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
15.2.20 21:20

Bez radeji spat a bud rada ze mas klid :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9911
15.2.20 21:20

Tak tomu asi těžko porozumí každá z nás. Je to nesmysl, tohle je část jejich myšlení, která se nedá pochopit. V tom případě holt bude bez sexu. Riskovat těhotenství a huntovat vlastní ženu dva měsíce po porodu, fakt chování tupce. Hlavně aby neutrpělo jeho penisové ego.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj. Mam takovy problem, je to hodne trapny, blby, divny no nerozumim tomu sama. S pritelem jsme 8 let a prvni partneri i co se tyce sexu. Nikdy jsme nepouzivali antikoncepci a vse v pohode. Pred 2mi lety jsme se zacali snazit o dite a ted mame 2 mesicniho chlapecka. Neotehotnela jsem ihned, nejak jsme to nehrotili jsme mladí a byl cas. Ted momentalne kojim a dalsi dite neplanujeme, v brzke dobe urcite ne a tak jsem si pro jistotu poridila alespon nehormonalni antikoncepcni globule. Podotykam ze ani ja ani partner dite nechceme a on ani ja by jsme pripadne ani nezvazovali interupci, proto jsem sahla po globulich. Dnes bylo v planu uspat maleho a jit si spolu uzit. Vzala jsem si globuli a chlap odmitl sex s tim, ze mu jako neverim a musim brat tyhle sracky apod., ze celou dobu se nic nestalo, kdyz jsme nechteli a takovy kecy jako kdyby byl frajer, king ovladač spermatu nebo nevim. Proste nic, sex odmitl a ja to sakra jako nechapu. Musi preci respektovat moje obavy. Nerozumim proc to tak hrotí :nevim:

ahá, takže ono je to o víře :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2669
15.2.20 21:27
@Badboda píše:
Bez radeji spat a bud rada ze mas klid :mrgreen:
:D :lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 21:34

Tak jdi spát taky a kašly na to. Ať si klidně škubne nohou. Pokud nebere vážně tvé obavy, nestojí ti ten sex za to. A klidně mu i řekni, že tím, jak se chová, nerespektuje tvé rozhodnutí a to není správný základ pro vaše štěstí. Oblbovat se nenechej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
15.2.20 21:35

Úplně ti rozumím. Taky jsem měla nějakou dobu strach, že bych mohla hned otěhotnět, ještě když máš čerstvě v hlavě porod. I když se předtím žádná nehoda nestala a otehotnela jsem planovaně, ale hned na první pokus. Naštěstí to manžel chápal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3034
15.2.20 21:51

No ještě bych pochopila, že nechce kondom, protože na něj není zvyklý. Což bylo to co mě jako první napadlo, když jsem viděla nadpis diskuze. Tohle ale opravdu nechápu… Nechala bych ho ať si jde spát a rozhodně bych nedůvěřovala nějaké jeho bachorce o tom, že je schopen veškerá rizika podchytit. Žel je to muž, který si neuvědomuje co by to pro tebe znamenalo a kdyby to byl můj muž, tak by mě i pěkně nasr.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
15.2.20 22:14

Nech ho spát a až bude chtít sex on, tak mu to oplať :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 22:20
@Anonymní píše:
Ahoj. Mam takovy problem, je to hodne trapny, blby, divny no nerozumim tomu sama. S pritelem jsme 8 let a prvni partneri i co se tyce sexu. Nikdy jsme nepouzivali antikoncepci a vse v pohode. Pred 2mi lety jsme se zacali snazit o dite a ted mame 2 mesicniho chlapecka. Neotehotnela jsem ihned, nejak jsme to nehrotili jsme mladí a byl cas. Ted momentalne kojim a dalsi dite neplanujeme, v brzke dobe urcite ne a tak jsem si pro jistotu poridila alespon nehormonalni antikoncepcni globule. Podotykam ze ani ja ani partner dite nechceme a on ani ja by jsme pripadne ani nezvazovali interupci, proto jsem sahla po globulich. Dnes bylo v planu uspat maleho a jit si spolu uzit. Vzala jsem si globuli a chlap odmitl sex s tim, ze mu jako neverim a musim brat tyhle sracky apod., ze celou dobu se nic nestalo, kdyz jsme nechteli a takovy kecy jako kdyby byl frajer, king ovladač spermatu nebo nevim. Proste nic, sex odmitl a ja to sakra jako nechapu. Musi preci respektovat moje obavy. Nerozumim proc to tak hrotí :nevim:

Normalne bych mu řekla, že mu nevěřím. Při ejakulaci totiz určitě nepoužívá mozek, takže ať nevysiluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9367
15.2.20 22:52

Nech si zavést tělísko, o tom ani nemusí vědět.. Jeho chování no comment. Někdo by mu měl vysvětlit, že potrat není antikoncepce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
15.2.20 22:55

Tak kondom by určitě nechtěl a když se snažíš používat ty nějakou ochranu, tak se mu to taky nelíbí. Tak mu řekni, jeho smůla, nic nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 17:01

Tak jemu asi docista preskocilo 8o nejdriv, ze prej to mam vyhodit a necpat do sebe takovy sracky, pak ze prej to potrebuju, abych neotehotnela s jinym, ze za mnou nekdo jezdi, pak ze (meli jsme jit s kocarem) nikam nejde, prej az to vyhodim no a ted kdyz jsem i tak rekla ze ne, tak pry prijede az mu napisu, ze jsem to vyhodila a nic takovyho brat nebudu. Nevim kam, ale fakt se sebral a odjel (asi za kamaradem nebo k rodine) jezisi holky to je psycho.. ja cumim sama co se to s nim stalo, rozdejchavam, nechapu, takovou trapnou scenu mi udelal poprvy a jsem v soku

• Nahlásit
  • Citovat
14331
16.2.20 17:06

No to je teda matroš. Jestli opravdu dítě nechceš, zařiď se podle sebe. Prášky, tělísko atd. A ten tvůj trouba nemusí vůbec nic vědět. Good luck.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama