Chlap odmítá ochranu a je sobec

Anonymní
16.2.20 18:00

Chlap odmita ochranu a je sobec

Ahoj, pokracuji s probleme ohledne toho, ze chlap nechce ochranu a kde jinde zadat rady nez od zen.
Proste chlap odmita, aby jsem se chranila a zaroven se nechce chranit kondomem. A zaroven taky nechce deti a tvrdi jak si to umi ohlidat. Jsme spolu 8 let bez HA a mame planovane 2 mesicniho syna. Jenze ja uz deti nechci teda nekolik let aspon ne, nechci ani pripadnou interupci a nechci trnout strachy. Dalso mimino psychicky ted nedam. Uz takhle je chlap ob dva, tri dny a vikendy doma, protoze pracuje mimo CR. Kdyz reknu chlapovi, ze on neni tehotny, nerodi, pak se nestara, ze on pak na interupci nemusi apod. myslim NORMALNI DUVODY, pak porad tvrdi, ze jemu se to proste nestane a na to co kdyz ano mi tvrdi, ze jemu proste ne. Ve finale me osocil, ze to chci, aby jsem neotehotnela pripadne s milencem a ze dokud se toho nezbavim tak odjede a neprijede, pry se vrati az to vyhodim. On fakt odjel a kdyz jsem mu volala, ze potrebuju pohlidat prcka, jediny co rekl ze prijede az se toho zbavim. Rekla jsem at laskave prijede pohlidat svyho syna, rekl ze prijede a cekam a nic. Jsem v soku, protoze mi nikdy takovou kravovinu neudelal, ale ted je jak tupy decko bez inteligence. Co by jste delali na mym miste? Ja fakt nevim holky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4006
16.2.20 18:01

Tak si dej tělísko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
16.2.20 18:04

Dala bych si tělísko a dál to neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
16.2.20 18:06

Pokud si dáš tělísko, nic nepozná :palec: oba budete v klidu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33230
16.2.20 18:09

Nebo injekci, na 3 mesice vzdy. Telisko poznat je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
16.2.20 18:13

Injekcni formu antokoncepce a mas vyreseno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
16.2.20 18:21

8o antikoncepcia je to posledné čo by som na tvojom mieste riešila.
Veď z toho co píšeš sa zdá, že ten chlap k tebe ako k žene a matke svojho dieťaťa nemá žiadnu uctu :? S takým chlapom by som vo vzťahu byť ja osobne nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
16.2.20 18:27

Buď tělísko a nebo ho pošli k šípku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 18:30
@Sabina123amy píše:
Buď tělísko a neboho pošli k šípku.

B je správně. Na bezduchého burana máš vždycky času dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 18:32

Nechce používat ochranu a ty nesmíš používat antikoncepci, tak holt nebude mít sex, dokud nedostane rozum :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4300
16.2.20 18:32

No to je vůl jak jetel… Ale asi s ním teda chceš zůstat, tak choď na ty injekce jak radí holky, když je často pryč, tak by to mohlo nějakou dobu trvat, než si všimne, že pravidelně kamsi docházíš a bude se pídit proč. Ale umíš si asi sama nejlíp představit tu scénu, když na to přijde. Tělísko je risk, někteří chlapi to prý poznají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
16.2.20 18:34

Co to je za blba? Kdyby odmítal kondom, pochopím, ale aby zakázal partnerce, aby se ona jakkoli chránila? 8o Pokud ho nechceš poslat k šípku, začala bych být tebou brát prášky a jemu to jednoduše zatajila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4816
16.2.20 18:36

No to je teda ichtyl. Bych mu řekla, že se může vrátit až dostane rozum a začala se zařizovat na samostatný život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4300

Prosím tě, mně to prostě nedá… ty jsi s tím v pohodě, že nemůžeš sama rozhodnout o svém těle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33230
@Michelle_M píše:
No to je vůl jak jetel… Ale asi s ním teda chceš zůstat, tak choď na ty injekce jak radí holky, když je často pryč, tak by to mohlo nějakou dobu trvat, než si všimne, že pravidelně kamsi docházíš a bude se pídit proč. Ale umíš si asi sama nejlíp představit tu scénu, když na to přijde. Tělísko je risk, někteří chlapi to prý poznají.

Chlap telisko citil, ta vlakna. Injekce je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama