chlap žádá o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  30.08.02 15:07
chlap žádá o radu

zdravim vsechny a preji krasny den jim i tem vsem malym. nemam problem, spise hledam radu - obema nam je 28 jsme financne zajisteni a myslime ze je ten spravny cas - JENZE - pidim se po nejakych informacich CO DELAT pred otehotnenim - jak hledat spravneho doktora, na co nezapomenout, jake veci zvazit, cemu se venovat - proste co delat ( samozrejme krome milovani - s tim si poradime sami ) jeste nez oba otehotni....... celkem vim co v tehotenstvi - nebo aspon je spousta informaci vsude, ale PRED ??? To fakt nevime. Takze diky za nas oba. Ahojky MaL

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 30.08.02 19:16
chlap žádá o radu

Příprava na těhotenství by měla začít nejlépe tři měsíce před samotným početím. Žena by měla dodržovat zá:,–(y zdravého života - zdravě jíst, cvičit, nekouřit, nepít alkohol. V případě, že se léčí se závažnějším onemocněním měla by svůj nápad s těhotenstvím konzultovat jak s gynekologem, tak s odborným lékařem.

Pro snadnější početí se doporučuje užívat kyselinu listovou - nejlépe oba partneři, muž navíc vitamín A, E a zinek.

Předpokládám,. že žena již navštěvuje nějakého gynekologa, pokud je s ním spokojená, pak jistě není důvod jej měnit.

Někteří gynekologové jsou rádi, když je žena navštíví ještě před snahou počít miminko - Ti vstřícní dělají některé testy, aby zjistili, zda není nějaký problém, který by mohl snahu o miminko hatit - krevní testy (např. hormonální hladiny), ultrazvukové vyšetření atd.

Držím palce

:roll:

Šárka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama