Chlorella, těhotenství a euthyrox

574
6.1.21 09:00

Chlorella, těhotenství a euthyrox

Ahoj holky, chtěla bych začít užívat chlorella od GW, kterou jsem již před pár lety brala. Nikoli jsem teď ve 34tt těhotenství a tak váhám, zda s ní začít pozvolna teď, nebo až po kojení? Navíc beru teď v těhotenství euthyrox, kvůli snížené funkci štítné žlázy, který po porodu máme v plánu s lékařem vysadit. Někde jsem se dočetla, že právě i chlorella má blahodárné účinky na štítnou žlázu a i má maminka je toho důkazem, jen nevím, zda ji začít teď brát, když jsem těhotná a navíc beru ten euthyrox. Lékařky se na to nechci ptát vzhledem k tomu, že si tuka na čelo a nějakým zeleným řasám moc nevěří, proto se ptám tady, zda nemáte někdo zkušenost? Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37
6.1.21 09:52

Chlorela s eutyroxem se urcite nepohada, jen je treba dodrzet hodinovy odstup chlorely od jakychkoli leku. Zacatek v tehotenstvi by asi problem byt nemel, ale zvolila bych hodne postupny nastup davek, treba jen jednu denne a po trech dnech pridat dalsi a tak pokracovat. Jedla jsem i pri kojeni gw chlorelu i jecmen, melo by posilat blahodarny ucinky i do mlika. Pripadne kontaktovat nejakeho gw poradce, pohovorit, treba by ty davky mohly stoupat rychleji. Ale pomaly pridavani se mi kor v tehotenstvi zda nejlepsi at se hezky adaptuje tvoje telo i mimco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
6.1.21 16:50

@žoffi Děkuji za odpověď. Přesně, říkám si, že když budu užívat chlorellu při kojení, že by i mimčo z toho mohlo čerpat. Nu, uvidíme, za zkoušku nic nedám a snad nenadelam více paseky než užitku :ok_hand:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
8.1.21 05:59

Já užívala GW zelený ječmen před otehotnením i v těhotenství, po příchodu miminka jen chvíli. Přišlo mi, ze jsem měla méně mléka když jsem ho užívala :think: zkoušela jsem to ještě několikrát, ale pocitově mi to nesedlo, tak uvidis…Plánovat může člověk jak chce :lol:

Zkoušela jsem i jiné značky (kvůli ceně), ale GW je proste top jak barvou, tak chutí a přišlo mi i účinkem…P. S. nejsem poradce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat