Ashwagandha

2038
3.1.21 12:15

Ashwagandha

Máte někdo zkušenosti s touto bylinou? Zajímal by mě hlavně účinek na úzkost a nespavost. A také zda snižuje tlak nějak výrazně? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1870
3.1.21 14:27

Je potřeba vyzkoušet. Mně třeba nesedí a dělá mi akné. Ale jsou lidi co si ji chválí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.1.21 14:16

Zkousela jsem, ale k ni si davam i jine ruzne bylinky, takze takhle nic nemuzu posoudit, ale urcite zkuste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
19.4.21 20:48

Já už na své nemoci průběžně vyzkoušela kdeco..Je pravda, že jsem u ničeho moc dlouho nevydržela a taky nečekala ale nikdy žádné extra úspěchy, mám dědičné nádorové onemocnění mnoha orgánů. Ale ted jsem cca měsíc užívala doplněk stravy a kavovinovy nápoj s touto bylinou a po 6letech! jsem dostala menstruaci.Ani jsem s tím už nepočítala..Gynekolog neviděl problém, proč nemám MS, že je gyn. vše v pořádku, ale mám nádor u hypofyzy (který také způsobuje ztratuMS) a nemám nadledvinky, takže hormony dost rozhozený. Nevim tedy, jestli je to touto bylinou, ale nic jiného jsem nezměnila a připadám si po dlouhé době jako žena:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.21 20:54

Ahoj já pila nápoje ve formě prášku s vodou a myslím, že mi to pomohlo k obnovení ovulace po několika letech braní HA. Je pravda, že jsem potom byla taková víc v klidu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat