Lichorerisnice větší

Anonymní
5.12.20 01:32

Lichorerisnice větší

Ahoj, která firma má nejsilnější lechorerisnici. Myslím i kvalitou. A pomohla někomu na močový měchýř, na kvasinky, mykozu, prosím? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3938
5.12.20 06:55

Používám různé, zatím jsem nezpozorovala rozdíl měli značkami. A mne pomohla moc, zachránila mě před spoustou antibiotik. Když jsem potíže podchytila včas a zacla si hned kapat, brzy odeznely a nemusela jsem k lékaři pro ATB. Nikdy jsem nebrala preventivně, až při pocitu diskomfortu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
5.12.20 08:01

Nejvíc se mi a teď i manželovi osvědčila Lichořeřišnice větší od Herba Vitalis. Nakapeš do trochy vody a necháš vstřebávat v ústech. Poté polkneš a alespoň 15 min. nejíst a nepít. U obou byly účinky znát do minuty (pálení a řezání moč. měchýře). Za nás Herba Vitalis. V lékárnách lze už těžko sehnat. Sehnali jsme na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 08:32

Na kvasinky mi pomohla Flor femina od dr. MAX. Lichorerisnice ne a ani na mocak. To mi pomohla ATB dlouhodobe Furolin a pak Blokurima.

• Citovat
  • Nahlásit
6049
5.12.20 09:05

Já měla tinkturu od Naděje a byla super! I cena docela ušla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 21:48

Holky, děkuji Vám moc. Určitě vyzkouším. Já jsem přemýšlela ještě jestli je dobrý i pít čaj z lechorerisnice. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 21:49

@Anonymní
A jak dlouho jsi prosím brala probiotika?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 21:51

@Brouk č.1
A jak dlouho jste to brali, prosím? A jak často denně?

• Citovat
  • Nahlásit
364
13.12.20 07:12
@Anonymní píše:
@Brouk č.1
A jak dlouho jste to brali, prosím? A jak často denně?

Brali jsme dle potřeby. Obyčejně se bere 3× denně, ale když máš nějaký extra „záchvat“ pálení a řezání, lze brát častěji než 3× denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 16:14

@Brouk č.1
Je to neskutečný, ale skutečně zabrala, ještě jsem užívala ráno a večer brusinky z DM. Myslím, že jsem právě mela kvasinky v mocovém měchýři. 3-4 dny mi přišlo, že se nic neděje, ale pak se to začalo zlepšovat. Pocit nuceni na záchod začal ustavat. Skoro mám dobranou lahvičku a ten pocit nuceni je pryc. Moc děkuji za tipy. :) budu ji doporučovat dál.

• Citovat
  • Nahlásit
364
23.12.20 08:03
@Anonymní píše:
@Brouk č.1
Je to neskutečný, ale skutečně zabrala, ještě jsem užívala ráno a večer brusinky z DM. Myslím, že jsem právě mela kvasinky v mocovém měchýři. 3-4 dny mi přišlo, že se nic neděje, ale pak se to začalo zlepšovat. Pocit nuceni na záchod začal ustavat. Skoro mám dobranou lahvičku a ten pocit nuceni je pryc. Moc děkuji za tipy. :) budu ji doporučovat dál.

Také doporučuji všem, manželovi teď hodně pomáhala s problémy, co měl se zavedeným stentem. Museli jsme ale objednat přes net, protože v kamenné lékárně jsme ji nesehnali. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 21:45

Já to objednávám také přes net, nemají to nikde jinde :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie