Jak na čepy v krku ?

Anonymní
22.11.20 17:32

Jak na čepy v krku ?

Ahoj, jak často si vymačkáváte čepy? A pomůže na ně odvar z heřmánku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2020
22.11.20 17:39

Nikdy. Jestli máš nějaký problém, jdi k lékaři. Může to být angína… rozhodně bych toto sama nepraktikovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 17:44

No lékař tam nic nenašel. Jen si to mám čistit. Je to nepříjemný.

• Citovat
  • Nahlásit
2020
22.11.20 18:25
@Anonymní píše:
No lékař tam nic nenašel. Jen si to mám čistit. Je to nepříjemný.

A proč je máš čistit, když tam podle dr nic není. Bolí tě v krku? Ve stěru nic není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
22.11.20 18:34

Ahoj, na cepy mi pomohlo hodne pit, jakoze vazne 2l denne minimalne, teple caje, kloktat lehce slanou vodu a hlavne, cistit si poradne zuby… protoze v ustni dutine se mnozej bakterie, na ktere mandle reaguji prave cepama… plus mi pomohl septofort… zeptej se v lekarne na pripravky na dezinfekci dutiny ustni, hodne pij, predevsim teple caje a cisti si zuby, dasne a jazyk… :) mela jsem s tim problemy asi 2 tydny, nasadila jsem tohle a druhy den ani jeden kamen… :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 18:38

Protože je to nepříjemné, jako by tam bylo něco zapíchnutého. Děkuji moc. To určitě vyzkouším. :) Jste hodná JeckoKAcko.

• Citovat
  • Nahlásit
11
22.11.20 18:41

Nedávno jsem zrovna měla čepy na mandlích. Špatně mi nějak nebylo, jen ty čepy. Koupila jsem si zcela dostupný Orofar v lékárně. A bylo to bleskurychle pryč. :palec: jen když si na ten pocit vzpomenu.. nic příjemného. :D hodně štěstí :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
22.11.20 19:15

Ja to znam, ale u me byla nejspis pricina v tech zubech… 27 let zuby v top stavu, zadny kaz, vubec nic… a v srpnu prvni kaz v zivote… zubar zub vyvrtal, zaplacnul a v rijnu se mi kus ulomil… cetla jsem, ze to muze byt prave bakteriemi v puse, cistila jsem zuby i 4× denne, pak ten orofar, kloktat osolenou vodu a vazne byl klid… a hodne delal ten teplej caj… a byt tebou, zkusila bych zajit na orl, muzes mit zanet dutin, zajdi si na krev, jestli nemas nekde zanet, aby ti nasadili atb a na zubni… krcni mandle jsou zdrojem imunity, tam se ti tvori protilatky, takze tve telo ocividne s necim bojuje… ja mela taky kameny, bez teplot, bez rymy a kasle, proste z niceho nic… :) a fakt orofar a nebo treba septofort nebo existuje takovej sprej ve sklenene lahvicce, s cervenou tekutinou, kterej ma takovou delsi hadicku, s kterou dostriknes az na mandle a znecitlivi ti je, zkus se po tom optat v lekarne… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
22.11.20 20:31

Někomu se kameny na mandlích dělají celý život. Mně taky, chodila jsem pořád na ORL, že mě bolí v krku a nikdy nic nenašel. Byla jsem často unavená a jakoby nemocná. Jednou jsem si čep na mandli zmáčkla a nestačila se divit. Hodně jsem to pak studovala - někomu zabírá pravidelne kloktání slané vody, jinému kefír každý den. Mně zabral streptokill. Od té doby, jakmile cítím nateklé, krk, vyčistím a je to. Že začátku i několikrát týdně, teď třeba tak měsíc nic. Sice se to dělat nemá, ale mně to takhle pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 21:32

Děkuji, holky. Zkouším ještě alpu s hřebíčkem. Je to antivirotikum a antibakteriální. Tak snad mi něco zabere.

• Citovat
  • Nahlásit
57
23.11.20 00:14

Ahoj, delaly se mi cepy v krku 2 roky po porodu. Byla jsem uplne zdrava, v krvi, moci, krku mi nic nenasli, jen se mi treba 1× tydne udelal cep v krku a hrozne mi tam vadil. Presne jak rikas, jako kdybych tam mela neco zapichleho. Bylo to chronicke, po porodu se to pry nekdy stava. Muze to byt oslabenou imunitou. Zacni brat vitaminy, treba si davat studenou sprchu… Zkratka, udelat neco pro posileni imunity. Pokud jsi dlouhodobe nevyspala nebo vycerpana, tak i to muze byt duvod. Mne se to spravilo pote, co deti zacaly spat celou noc a ja se zacala citit celkove lepe, vice odpocata. A cepy jsem vzdy vydloubla a vytahla to bile.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama