Chlupy a vlasy v pračce

16.3.07 12:30

Chlupy a vlasy v pračce

**Máme doma dvě (krátkosrsté) kočky.
Je jasné, že na oblečení se nějaké ty jejich chlupy nachytají + moje dlouhé vlasy.
Opravdu nemám na to, abych před každým praním obírala u každého kusu prádla každý chlup a vlas.
Bohužel ne všechny chlupy a vlasy odtečou z pračky spolu s poslední vodou :cry:
Snažím se pračku všemožně čistit, vyplachovat, chlupy vybírat - zkoušela jsem v pračce vyprat samostatně houbičku na nádobí (někde jsem četla, že by se na ni chlupy měly nabalit).
Ale pračku mám chlupatou stále - poslední dobou mám pocit, že z pračky vytahuji prádlo sice voňavé ale chlupatější než když jsem ho do ní dávala.

Nemáte někdo nějaký trik? Prosííím :D**

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4035
16.3.07 12:45

tak to bych taky ráda věděla, už kvůli tomu ani nekupujeme černý oblečení, protože po vyprání je zničený.
Nejhůř je na tom bavlna, na uměliny to tolik nejde. Ale mám pocit, že jsou to nejen chlupy, ale i prach obecně…prostě hnus.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
16.3.07 13:18

Tak u nás to samé, s jediným rozdílem, že krátkosrstá jsem já a dlouhosrsté naše dvě kočky :D
To nejhorší (domácí oblečení) se snažím vyčistit kartáčem před vypráním, ale ty chlupy fakt drží :roll:
Někde jsem četla, že chlupy spolehlivě odstraňuje sušička na prádlo, tudíž doufám, že někdy v budoucnu… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.07 15:02

Ahoj holky, hlásím se do klubu. U nás máme všude psí chlupy z našeho ovčáka, a to i v polívce. Když potřebujeme na nějakou společenskou příležitost, tak se nám osvědčila taková rulička s odvíjecí nálepkou, která se postupně odtrhává :-) Ta spolehlivě zachytí ty nejhorší chlupy, stačí jednou přejet ošacení :-). No a v pračce se mi ty jeho chlupy hromadí v těsnění, z bubnu je asi nejlepší vysát vysavačem nasucho? Nejhorší je prát psí hadry, to jest hadry, kterými psa čistíme, když přijde z venku :evil: :roll: Tak pevné nervy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
16.3.07 16:13

jo o tý sušičce jsem to taky slyšela. Není tu někdo s praktickou zkušeností?
N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.07 12:02

Ten lepící váleček jsme měli taky - jak papírový, tak gumový.
Ale těch papírových jsme měli hroznou spotřebu a ten gumový přestal za čas lepit a fungovat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
21.3.07 07:35

Ahoj holky,
tak ta sušička vážně funguje, teda alespoň u nás odchlupí úplně všechno. Koucoura, dlouhosrstého psa i mně :lol: a nemusím se mučit s válečkama ani ničím podobným :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mayacho
4.2.12 13:52

chlpy a vlasy v pracke

Na chlpy v pracke skuste do prania vhodit 3-4 hubky na riad alebo na umyvanie, nezachytia vsetky chlpy ale aspon vacsinu

• Nahlásit
  • Citovat
Veju85
30.3.12 12:46

Tak koukám holky, že v tom nejsem sama :-). Popravdě můžu říct, že jsem z toho zoufalá. Máme doma Mainskou mývalí kočičku a pro ty kdo neví jak vypadá, tak je to vetší hooodně chlupatá kočka, což je samozřejmě děsný problém, chlupy úplně všude, každý den zametám a pomalu i vytírám, o cokoliv se otře, tak je hned chlupatý, takže i já jsem celá chlupatá :-(, věci na vyprání pro mimino dávám zvlášt a ne do těch našich a stejně je mi to prd platný, též vyndavám chlupatý, takže je pak válečkuju jak magor :zed: . A naše oblečení?? Ani nemluvím, je to fakt děs a vůbec si tím nevím rady, nejhorší je válečkovat povlečení :-( a místo na sušičku není. Takže i já přeji pevné nervy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
smejkyna
17.10.12 11:28

Ja jsem misto prasku nasypala normalne krtka do vylevky a pustila vyvarku! Krom pracky to sezralo komplet vsechny chlupy, vlasy a podobne…:-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama