Dětská pojistka do plastových oken

120
14.3.07 13:16

Dětská pojistka do plastových oken

Ahojky, malýmu je 2,5 roku a leze všude.

Teď dokonce začal lézt na parapet a montovat kliku na okně (doteď bral v potaz ,že k oknu sám nesmí a šahat na kliku ho vůbec nenapadlo).Předevčírem se mu podařilo okno otevřít,ale naštěstí jen na ventilačku a stála jsem od něho na metr.

Teď mám strach dojít si i na záchod.

Vím, že existují dětské pojistky do okna, ale myslím,že se to na to okno nějak přivrtává, takže je to asi jen do dřevěných. No a my máme okna plastový.Nemáte někdo doma zarážku i do plastovýho okna,existuje něco takovýho?

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2786
14.3.07 13:30

Já odmontovala v pokojičku z okna kliku a mám klid . A jinam se ke klice nedostane,poku by se dostal tak to odmontuju všude a nechám si ji někde pro sebe po ruce ať můžu otvírat jak se mi zachce.

Tak to dělali naši se mnou,protože jsem ráda sedávala na parapetě :)
N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
14.3.07 13:36

Nat, to je super nápad. Dííííky :D

Malej hlavně leze na pracovní desku v kuchyni a za ní je to okno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
29.5.07 08:09

Máme doma stejný problém, ale myslím, že jsem někde četl, že existují nějaké pojistky, keré se nemusí vrtat do ránu. Nevíte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
29.5.07 23:43

Iguko,

o pojistkách ,které se nemusí vrtat do rámu nic nevím, já mám pořád odmontovanou tu kliku a vyhovuje mi to.

Dnes u nás byl zaměřit okna chlápek kvůli sítím proti hmyzu a když viděl, že mám kvůli malýmu odmontovanou kliku, tak mi nabídl výměnu za nějakou zamykací kliku. Jestli je to ale ta co má moje sesta na balkonových dveřích( na klice je klíček), tak mi příjde,že je skoro jedno jestli musím sáhnout do kuch. linky pro odmontovanou kliku nebo pro klíček.Jedinou výhodu by to mělo v tom, že by to okno vypadalo s tou klikou trochu líp. Ale zase to takhle nebudeme mít věčně,že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9847
27.4.13 15:42

Ahoj holky, diskuze už je dost stará, ale nechce se mi zakládat novou, když už tu je, ale tedy dost stará a určitě se od té doby objevilo něco nového…
Malá nám začla lézt na okna i přes zákazy a tresty :-( když jsou v poloze na ventilačku, tak je neotevře úplně, zatím… ale bojím se, že i to by se jí mohlo jednou povést a bydlíme ve 2.patře, tak mám fakt strach :? Nevíte někdo kde a jaké pojistky se dají na plastová okna pořídit? Vrtat nemůžeme, byt není náš :(
Díky moc :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
27.4.13 15:48

@Mysicka31 prodávají vyměnitelné kliky které by měly jít v podstatě do všech typů oken běžných, je to na zámek, takže zamkneš okno např v poloze ventilačky, uklidíš klíčeka bez klíčku s tím dítě nehne ani náhodou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23178
27.4.13 15:49

Taky to řeším (jsme v 5patře) a zatím taky nevím. Mám z Ikea takovou nalepovací zarážku/zadělávátko na lednici, ale nedávno jsem tam byla a už to neměli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
27.4.13 15:55

@andelka83 já těm nalepovacím nevěřm, bydlíme v desátém patře a nemám sílu ani odvahu věřit něčemu co je nalepené, podle mě je to spolehlivé tak do baráku max kde nemůže spadnout z výšky, my budem pak pořizovat ty kliky až to bude aktuální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9847
27.4.13 16:11

Holky, koukala jsem na to, ale u nás ty kliky sundat nejdou :think: buď to fakt nejde nebo jsem trotlík… :nevim: ale žádný šroubek na přidělání kliky tam není, pod krytku se noedostanu a vycvaknout to taky nejde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
27.4.13 16:47

@Mysicka31 pokud jsou to plasťáky jít by to mělo, určitě by to nějaký okenář uměl bez problému vyměnit, my to ještě neměnili, ale prý je to orpavdu maličkost a jde v podstatě do drtivé většiny oken :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9847
27.4.13 17:01

@loka zavolám tedy v pondělí správci baráku a ten 100% bude vědět :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13675
27.4.13 17:09

My máme na každým okně ty kliky na zámek. Díky bohu, jinak by mě už jeblo. Kluk je autista a miluje koukání na auta z okna. Každej den stojí na okně a kouká. Drží se za tu kliku, dřív jsem trnula, že s tím nějak hne a bude dole :roll: Teď to teda taky není moc příjemnej pocit, ale aspoň mě tak nějak uklidňuje to, že je to zamčený. Bydlíme v pátým patře :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13675
27.4.13 17:10
@loka píše:
@Mysicka31 pokud jsou to plasťáky jít by to mělo, určitě by to nějaký okenář uměl bez problému vyměnit, my to ještě neměnili, ale prý je to orpavdu maličkost a jde v podstatě do drtivé většiny oken :nevim:

jj, je to chvilka, měnili jsme šest klik a bylo to během dvaceti minut hotový ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4157
27.4.13 18:12

Tak my máme ty plastový nalepovací z Ikea a to opravdu nemám šanci odlepit ani já, natož dítě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama