Chmelova brigáda

Anonymní
14.4.20 09:47

Chmelova brigáda

Ahoj, nemá někdo zkušenost s brigádu na chmelech? Prý 0,90, - za drátek a 2.50 za zastrihnuti. Vůbec netuším kolik se toho dá stihnout za den :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7564
14.4.20 10:37

No co já vím, tak na chmelové brigády se jezdilo hlavně chlastat, poznávat nové lidi a rozvíjet přátelství.
Dost lidí tam utratilo víc, než vydělalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
14.4.20 10:49
@Premek_Orac píše:
No co já vím, tak na chmelové brigády se jezdilo hlavně chlastat, poznávat nové lidi a rozvíjet přátelství.
Dost lidí tam utratilo víc, než vydělalo…

No my treba ne. Delali jsme nocni na cesackach, pak boj o teplou vodu ve sprse; silnejsi natury odpoledne hraly volejbal. Jinak zadna hitparada. Na dratkovani jsem teda nikdy nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
14.4.20 10:57

Nevím, ale vzpomněla jsem si na Cimrmana na chmelu:
https://www.youtube.com/watch?…

:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
14.4.20 19:31

Ahoj, zrovna se chystám. Dnes mi přišly materiály kde je to vysvětleno. Hodinová norma je 100 drátků a 0,90,– za drátek. Tzn. 90Kč/h, když to stihneš. Pokud uděláš víc, tak plus 35Kč/h k těm 90,–. Je tam nastavená 8 hodinová pracovní doba, takže 800 drátů denně. Takže za den je to 720,– za splnění 100%. Doufám, že jsem odpověděla dostatečně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:50
@Vis018 píše:
Ahoj, zrovna se chystám. Dnes mi přišly materiály kde je to vysvětleno. Hodinová norma je 100 drátků a 0,90,– za drátek. Tzn. 90Kč/h, když to stihneš. Pokud uděláš víc, tak plus 35Kč/h k těm 90,–. Je tam nastavená 8 hodinová pracovní doba, takže 800 drátů denně. Takže za den je to 720,– za splnění 100%. Doufám, že jsem odpověděla dostatečně. :)

Super… Díky moc. No žádná hitparáda to není :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat