Chodíme spát každý sám…

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 07:49

Chodíme spát každý sám…

Ahoj, jsme spolu rok a půl. Už máme společné bydlení, ale v 90% případů chodím spát sama. Pritel si totiž večer zaleze ke kompu a tam je až do 1 třeba. Vstáváme spolu (resp. měli bychom), ale on je nevyspalý. Přijde mi ten komp už jako závislost. Řekne, že tam jde pracovat, ale vím, že si píše s kámoši a hraje hry. Což by mi prislo okej, kdyby to nebylo skoro pořád. Pak spolu i málo spíme…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2881
27.6.22 07:54

Tak děkujeme za informaci, a po nás chceš co. Národní výbor ti ho nepřidělil, pokud se ti to nelíbí tak s ním nebuď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5565
27.6.22 07:54

Muj muž si taky navečer rad zaleze, má sice ještě druhou práci, ale vím, ze si tam někdy pustí i film, nebo nějaká videa, hudbu :lol: nepřijde mi to nějak závadné :lol: spíše mě štve, když ponocuje přes vikend a pak chrní do 11 a já musím obstaravat děti :lol: ale každý máme něco, on ten život se mnou taky není jenom samej med :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26347
27.6.22 08:07

Přiznám se, že tohle by mi hrozně vadilo - u nás si přítel taky často zaleze k počítači, třeba i odpoledne, takže já si jedu svoje a on taky, ale navečer si k sobě lehneme, přitulíme, usneme. Tuhle sme se o tom někde s někým bavili a bereme to oba stejně - je pro nás oba moc důležité chodit spát společně (přesně jak píšeš, intimita, sex, každý den ukončit tím, že se s milovanou osobou obejmeš a usínáš).
Navzájem si klidně i řekneme - jeden chce jít spát, tak druhý ukončí aktivitu a jdem do postele společně. Je to boží.

Takže zakladatelko, naprosto tě chápu, vadilo by mi to moc. Kdyby to bylo jednou za čas, neřeknu, ale jestli je to pravidelně, tak bych taky prskala. Pro někoho to může být dost zásadní (pro mě je - zažila sem to v předchozím vztahu, jak se tím náš vztah rozpadal)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
27.6.22 08:14
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme spolu rok a půl. Už máme společné bydlení, ale v 90% případů chodím spát sama. Pritel si totiž večer zaleze ke kompu a tam je až do 1 třeba. Vstáváme spolu (resp. měli bychom), ale on je nevyspalý. Přijde mi ten komp už jako závislost. Řekne, že tam jde pracovat, ale vím, že si píše s kámoši a hraje hry. Což by mi prislo okej, kdyby to nebylo skoro pořád. Pak spolu i málo spíme…

Vybrala sis prostě kus, co radši hraje než souloží. Protože normální zdravý muž mezi 20-30 by babu samotnou spát jít nenechal. Kdyby si aspoň nastavil budík a „pracoval“ do 21hodin. Ale denně to je teda už diagnóza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27364
27.6.22 08:21

Manžel je skřivan, já sova. Kdyby mě denně nutil, abych chodila spát s ním, tak ho asi odkrouhnu. Koukat tři hodiny do stropu, to fakt ne. Chodit spát spolu je sice hezký, ale jen pokud mají oba stejný spánkový potřeby. On není školák, aby jsi mu určovala večerku. Pokud ti vadí absence sexu, promluv si s ním. A pokud tě tak moc irituje, že usínáte každý jinak, najdi si stejnýho partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73771
27.6.22 08:23

U nas to je stejny, lepsi to nebude. Ja pak na nem podvedome cekala a nemohla jsem spat. Mame oddelene loznice uz pres 10 let, ja ted spim s mladsim ditetem a pozdeji chci i nadale sama. Bude Te to stvat i nadale, tak popremyslej o zmene partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16078
27.6.22 08:24

S manželem chodíme většinou spát taky jinak. On vstává o 2h dřív. Ale sex máme. Ono se nemusí souložit jen těsně před spaním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512

My to tak mame 14 let. Ja chodim spat brzy a taky brzy vstavam. Manzel od te doby co ho znam chodi spat pozde a vstava pozdeji. Kdyz se narodila dcera byla to i vyhoda, kdyz nechtela usnout, tak jsem sla spat a dceru mel v obyvaku na gauci, abych se vyspala. Na sexu nam to tedy neubira

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73771

A kdyz sel spat od se mnou driv, stejne neusnul, pak me pro zmenu budil prevalovanim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7377
27.6.22 08:35
@Semtex píše:
Muj muž si taky navečer rad zaleze, má sice ještě druhou práci, ale vím, ze si tam někdy pustí i film, nebo nějaká videa, hudbu :lol: nepřijde mi to nějak závadné :lol: spíše mě štve, když ponocuje přes vikend a pak chrní do 11 a já musím obstaravat děti :lol: ale každý máme něco, on ten život se mnou taky není jenom samej med :mrgreen: :P

Chrni do 11 8o. Jooo to jednou manžel zkusil :lol: poslala jsem mu tam děti a už ho to nikdy nenapadlo :lol: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7377
27.6.22 08:37
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme spolu rok a půl. Už máme společné bydlení, ale v 90% případů chodím spát sama. Pritel si totiž večer zaleze ke kompu a tam je až do 1 třeba. Vstáváme spolu (resp. měli bychom), ale on je nevyspalý. Přijde mi ten komp už jako závislost. Řekne, že tam jde pracovat, ale vím, že si píše s kámoši a hraje hry. Což by mi prislo okej, kdyby to nebylo skoro pořád. Pak spolu i málo spíme…

Hmmmmm my taky chodíme každý zvlášť častěji, než spolu :think:… Na sex to vliv nemá, ale my nemáme problem s tím, že si neusiname v náručí :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
27.6.22 08:44

A to je jako nějaký vztahový problém? To už dneska ženský fakt potřebujou kontrolovat i to, kdy jde chlap spát 😀? A spát spolu nemůžete přes den? To se musí jít spát společně a mít sex, jinak to nejde?
Máme s manželem dceru, já si večer ráda dám skleničku a seriál, on si zahraje na počítači, některé večery jsme spolu, jiné ne, některé jdeme spát zároveň, jindy jdu sama. Nevidím v tom žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.22 08:46

Manžel má nepravidelné směny (denní, noční, skoky mezi směnama) a já jsem momentálně na rodičovské, takže každý z nás vstává a chodí spát jinak.
Ale rozhodně bych to neřešila, i kdyby neměl takovou práci. Nevadilo by mi jít spát v 23 a manžel hrál třeba na PSku do 2.
Můžu vědět v čem přesně je problém? Sex nebo že prostě nespí vedle tebe ve stejnou dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12439
27.6.22 08:55

Podle mě je to jen pitomá zažitá představa, že partneři musí chodit spát spolu. Já mám daleko větší spánkovou potřebu, než můj manžel. On neusne před jedenáctou, já kolikrát vytuhnu v osm. On si ráno přispí do osmi, já jsem vzhůru v šest. Na sexu nám to fakt neubírá, ten zvládáme i v jiné denní hodiny, samozřejmě záleží na tom, kdy jsou děti doma :lol: poslední dobou raději chodím spát sama do ložnice, vyspím se tak lépe. Neznamená to, že bych manžela nemilovala nebo s ním nechtěla být. Jen mě naše malé děti totálně vyšťavují a potřebuji se vyspat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat