Prosím o názor - já a můj milenec

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.6.22 11:13

Prosím o názor, jiný pohled.

Omlouvám se za anonymitu, ale jde o intimní věc. Mám milence (nikoho nemame),ale z mnoha důvodů, hlavne pracovních na obou stranách jsme si o a od začátku mysleli, že to bude dobrý sex. A byl, je. Teď se to prohlubuje, už padla slova o lásce z obou stran, ale tak nějak se tomu, predesilam oba stejně, Bránime. Zpočátku jsme komunikoval i neustále, myslím tím přes mobil, zprávy. Vidíme se tak cca 2 za měsíc, vic to nejde, vzdálenost. Po 3 měsících komunikace z jeho strany trochu uvadala, přitom na schůzkách to bylo lepší a lepší, včetně 3hodinoveho povídání atd, rozhodně to vygradovalo úplně jinam..z čistě sexuálna do intimity a důvěry. Poslední schůzky jsme vyloženě v posteli prokecali, sex byl, ale nebyl to hlavni…Od té doby je komunikace opět na vrcholu, jako na začátku, přitom já ho v té fázi, kdy se stáhl nechala…nepsala jsem, nekontaktovala, proste čekala..můžete mi hodit názor, to mě jako. testoval jestli nejsem stíhačka? Nebo já fakt nevím :mrgreen: je nám. dost..vztahy ona jich má za sebou výrazně víc.. má děti, já též, 20 nám není. Mezi 30 a 40. On býval takový ten typ vyhlaseny „samec“ :mrgreen: poslední Léta se soustředil ale na děti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3029
26.6.22 11:28

To se nedá číst :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
26.6.22 11:35

N

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
26.6.22 11:40
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonymitu, ale jde o intimní věc. Mám milence (nikoho nemame),ale z mnoha důvodů, hlavne pracovních na obou stranách jsme si o a od začátku mysleli, že to bude dobrý sex. A byl, je. Teď se to prohlubuje, už padla slova o lásce z obou stran, ale tak nějak se tomu, predesilam oba stejně, Bránime. Zpočátku jsme komunikoval i neustále, myslím tím přes mobil, zprávy. Vidíme se tak cca 2 za měsíc, vic to nejde, vzdálenost. Po 3 měsících komunikace z jeho strany trochu uvadala, přitom na schůzkách to bylo lepší a lepší, včetně 3hodinoveho povídání atd, rozhodně to vygradovalo úplně jinam..z čistě sexuálna do intimity a důvěry. Poslední schůzky jsme vyloženě v posteli prokecali, sex byl, ale nebyl to hlavni…Od té doby je komunikace opět na vrcholu, jako na začátku, přitom já ho v té fázi, kdy se stáhl nechala…nepsala jsem, nekontaktovala, proste čekala..můžete mi hodit názor, to mě jako. testoval jestli nejsem stíhačka? Nebo já fakt nevím :mrgreen: je nám. dost..vztahy ona jich má za sebou výrazně víc.. má děti, já též, 20 nám není. Mezi 30 a 40. On býval takový ten typ vyhlaseny „samec“ :mrgreen: poslední Léta se soustředil ale na děti

No, máš to sice trochu nepřehledné, ale jo, dá se to rozluštit. :) Spíš bych řekla, že už to bylo vážně a přemýšlel jestli ano, nebo ne a když ses neozvala, tak zjistil, že mu chybíš. Třeba si uvědomil, že to cítí jinak. A chybíš mu. Varianta o testování je možná, ale v jeho věku se mi to nezdá :). Víš jak to je, má tě jistou, a když najednou nepíšeš, tak by se chlap přetrhnul :D. Jestli jste oba sami tak byl tomu dala volný průběh a nejak držela stejný stav :), nikdy se chlapovi nedej celá, aby se taky snažil :D ale zdravě prosím tebe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
26.6.22 11:40

A co od toho teda chces? Chces vztah? Nebo to chces udrzet v rovine kanarad s vyhodami? Pokud chces vztah, tak primarne byvh resila to, ze videt se dvakrat mesicne je hodne malo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.22 11:46

@Anička-S dekuju moc za prispevek, mas pravdu..volný průběh a netlačit..být svá bude asi nejlepší, že

• Citovat
  • Nahlásit
113
26.6.22 11:56
@Anonymní píše:
@Anička-S dekuju moc za prispevek, mas pravdu..volný průběh a netlačit..být svá bude asi nejlepší, že

Přesně tak. Pokud je vám spolu dobře, tak bych se to nesnažila změnit.
Můj názor je, jestli spolu máte být, tak spolu budete. Třeba to bude plynulé a vy si za pul roku řekněte, asi jsme spolu. Ale nebudete mít páru o tom kdy :D jako já s manželem :D do dnes nevíme, které je to osudové datum. Ještě, že byla svatba, alespoň víme, kdy máme výročí :D a na otázku, jak dlouho jsme spolu odpovídáme vždy jen od jakého roku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47585
26.6.22 12:14

Na tohle bych potřebovala překladatele. To už opravdu zrušili výuku češtiny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
26.6.22 12:33
@Anonymní píše:
@Anička-S dekuju moc za prispevek, mas pravdu..volný průběh a netlačit..být svá bude asi nejlepší, že

Tohle je klasicke kamarádství s výhodami ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
26.6.22 13:50

Prosím tebe, nejprve si to po sobě přečti. A potom přestaň řešit kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10464
26.6.22 14:43
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonymitu, ale jde o intimní věc. Mám milence (nikoho nemame),ale z mnoha důvodů, hlavne pracovních na obou stranách jsme si o a od začátku mysleli, že to bude dobrý sex. A byl, je. Teď se to prohlubuje, už padla slova o lásce z obou stran, ale tak nějak se tomu, predesilam oba stejně, Bránime. Zpočátku jsme komunikoval i neustále, myslím tím přes mobil, zprávy. Vidíme se tak cca 2 za měsíc, vic to nejde, vzdálenost. Po 3 měsících komunikace z jeho strany trochu uvadala, přitom na schůzkách to bylo lepší a lepší, včetně 3hodinoveho povídání atd, rozhodně to vygradovalo úplně jinam..z čistě sexuálna do intimity a důvěry. Poslední schůzky jsme vyloženě v posteli prokecali, sex byl, ale nebyl to hlavni…Od té doby je komunikace opět na vrcholu, jako na začátku, přitom já ho v té fázi, kdy se stáhl nechala…nepsala jsem, nekontaktovala, proste čekala..můžete mi hodit názor, to mě jako. testoval jestli nejsem stíhačka? Nebo já fakt nevím :mrgreen: je nám. dost..vztahy ona jich má za sebou výrazně víc.. má děti, já též, 20 nám není. Mezi 30 a 40. On býval takový ten typ vyhlaseny „samec“ :mrgreen: poslední Léta se soustředil ale na děti

No…tak nazor- moc hezky se vam rozjelo milenectvi, ono se vzdycky po nejske dobe prehodnocuje a přeřazuje. Spadl řemen, ale nahozeno zpatky.

Predpokladam, že bys chtela víc. Zkusila bych teda navrhnout i nejakou volnočasovou aktivitu a uvidis. Jak rika muj kamarad, kvalita vztahu se buduje a pozna mimo postel.

Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat