Chodit na prohlídku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 11:58
Chodit na prohlídku?

Prosím anonym chodí sem známí.
Vím že za tuto otázku budu asi lynčována, ale zajímá mě to. Když chodím do CAR, mám i přes to chodit na pravidelné roční kontroly ke svému gynekologovi? (Jsem rozhodnuta jít, ale nevím aby se na mě nedívali divně, co tam jakože chci. Čeká mě první tato kontrola od začátku návštěvy CAR). Děkuji za připomínky

Reakce:
Safrik
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 06.06.19 12:01

Ja chodim od ledna do car a jeste jsem u svyho gynekologa od ty doby nebyla. Nemam proc.

Lu1234
Kecalka 377 příspěvků 1 inzerát 06.06.19 12:03
@Anonymní píše:
Prosím anonym chodí sem známí.
Vím že za tuto otázku budu asi lynčována, ale zajímá mě to. Když chodím do CAR, mám i přes to chodit na pravidelné roční kontroly ke svému gynekologovi? (Jsem rozhodnuta jít, ale nevím aby se na mě nedívali divně, co tam jakože chci. Čeká mě první tato kontrola od začátku návštěvy CAR). Děkuji za připomínky

Podle mého názoru to spolu nesouvisí. V CAR se snažíte o dítě, gynekolog udělá screening. Pokud vám ho v CAR nedělají, tak bych na prohlídku šla, jinak bych k doktorovi zavolala a domluvila se, že je to asi zbytečné…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 12:09

Já si právě myslela že se chodit má normálně. Mě můj dr. vždy udělal jen stěr a ultrazvuk a jinak nic. A v CAR mě právě ultrazvuky dělají pravidelně. Proto jsem měla ten dojem že se i tak ke gynekologovi normálně chodí skrz ty stěry. Ale teď jsem na vážkách. zakl.

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 06.06.19 12:11

Mě teda v Caru říkali hned, že si mám hlídat pravidelné roční prohlídky u svého gynekologa :think: stěr z čípku na cytologii mi dělal vždy jen můj gynekolog, ale každý Car to má asi jinak. Zkus se zeptat tam ;)

smurfka
Vesmírná mluvilka 31073 příspěvků 06.06.19 12:16

Chodila bych..to spolu nesouvisí..

suzka1
Kecalka 254 příspěvků 2 inzeráty 06.06.19 12:22

Určitě si zajdi ke svemu gynekologovi, pokud máš na mysli rocni prohlidku. V CARu ti cytologii neudelaji, ale az budes tehotna, tak budou chtit papir ohledne posledni cytologie. Za mě určitě ano :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 12:24

@suzka1 ano mám na mysli roční se stěry. děkuji utvrdili jste mě :) díky moc nechci nic podcenit :)

Prigionia
Kecalka 223 příspěvků 3 inzeráty 06.06.19 13:37

A to je takový problém zavolat ke svému gynekologovi a zeptat se ho na to? :zed: tady si stejně dostala různé odpovědi, takže si vybereš, která se ti hodí? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 13:54

@Prigionia Proč by to měl být problém? jen jsem se ptala na názory.

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 06.06.19 14:12
@Anonymní píše:

Ptáš se na špatném místě. Já bych též zvedla telefon a zeptala se svého gynekologa.

Prigionia
Kecalka 223 příspěvků 3 inzeráty 06.06.19 14:21
@Anonymní píše:

no to se ptám já tebe, proč je to problém si tam zavolat :lol: já vtom problém nevidím, ten telefon by ti zabral asi tak minutu a věděla by si přesně na čem jsi :kytka: názory k tomuhle jsou ti asi celkem zbytečný ne?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66510 příspěvků 06.06.19 21:03

@Prigionia Ty bys tam zavolala, ona založila diskuzi, takze ji nech jeji diskuzi, ona tam tobe volat nezakazuje. A tedy objektivne je tu hodne podstatne divnejsich fiskuzi, nez zrovna tenhle dotaz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 06:26

@Prigionia Nevím jestli jak u Vás ale někteří doktoři pracují některé dny až odpoledne, a kolikrát je umění se dovolat- alespoň k tomu mojemu(bud to nikdo nebere nebo je obsazeno), takže asi tak…

Pardon že jsem se zeptala…

A jak píše j. a.n. i1 jsou tu kolikrát divnější temata než to moje…

kaiserin
Stálice 65 příspěvků 07.06.19 06:42

Já na to zapomněla, jak jsem chodila do CARu a pak jsem honila cytologii v tehotenstvi. Ale můj CAR patří pod porodnici, tak mi ji udělali nakonec tam. Takže za me ano, chodit na prevenci ke svému tam. A hloupý dotaz to není.

Váš příspěvek
Reklama