Chorvatsko a OP

530
22.6.06 16:55

Chorvatsko a OP

Ahoj holky, potrebuju nutne poradit - da se jet do Chorvatska jen s obcankou? Mame odjizdet dnes vecer a manzel nemuze najit pas… ach ti muzi!!!

Marťoch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

669
22.6.06 17:42

Pokud vím, tak Chorvatsko není v EU. takže bych řekla, že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
22.6.06 18:14

Ja si myslim, ze jo. Kamaradka tam byla loni jen s obcankou. Tak nevim, bud to ukecala, nebo se to da legalne… Ale ja mam takovy pocit, ze Chorvatsko v EU je… Nebo se pletu?????
N

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
22.6.06 18:18

… aha, tak clenem je Slovinsko, Chorvatsko nee.
Ale ja mam fakt pocit, ze na obcanku to tam jde.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
22.6.06 19:29

Zatim jsem nasla, ze od 1.6.2004 to s OP jde, nicmene Ministerstvo zahranici doporucuje pas. No neda se nic delat, musime to risknout. Doufam, ze tu zitra nebudu sedet a psat, ze nas vratili :-(

Marťoch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
22.6.06 21:37

Zjišťovala jsem to nedávno. Dá se i na OP, ale mohly by být problémy, takže je jistější vzít si pas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
22.6.06 21:48

já si nevšimla, že jedete už dnes… Omlouvám se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
30.6.06 15:30

Tak dodavam aktualni informaci, kdybyste v budoucnu mela nektera stejny problem jako my: s obcankou to jde uplne v pohode! Nikde zadny problem, ani na hranicich ani v kempu.

Marťoch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
30.6.06 15:45

Já jen dodám
my si vždy bereme sebou oboje, protože v našem kempu chtějí po celou délku pobytu uschovat na recepci buď občanky, nebo pasy. To aby lidé neodjížděli bez placení. Tak aby jsme měli sebou na výletech nějaké doklady, tak bereme oboje 8)
Hezkou dovolenou!
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama