zápach z pusinky...

1829
22.6.06 11:05

zápach z pusinky...

Ahoj všem :-)

mám tento dotaz - poslední dobou jsem si všimla, že Matýskovi je cítit z pusinky. Zoubky večer čistíme. Jedině, že má teď už asi 14dní jakousi rýmu, je možné, že by to byly nudličky, které polkne? :oops:

Děkuji za zkušenosti

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
22.6.06 11:18

Halumo, sama jsem na toto téma psala diskusi někdy v listopadu, to bylo malé asi 14měsíců. Najednou jí prostě naprosto nesnesitelně páchlo z pusy, ani ne po konkrétním jídle, ale byl to doslova smrad. Bylo to hodně divné, malá měla i takové červenější dásně. nakonec jsem s malou šla k dr a vyklubal se z toho zánět dásní jak prase, měla červenej krk, pusu plnou aftů a nakonec i opary. Po pár dnech měla dásně tak nateklé, že jí nebylo ani skoro vidět zoubky, pořád plakala, nespala, nejedla, skoro nepila, bylo to naprosto šílený. Bohužel nám na to dr nemohl dát nic jiného než fialovou vodičku, měla jsem udělat odvar ze šalvěje a dávat ho malé pít a čekat. Po týdnu nám dr dal ještě ATB.
Nakonec nám z toho zas vyrostly zoubky, první dvě trojky…
Ale taky to tím být nemusí, tím tě nechci strašit, ale pokud se ti to opravdu nezdá, radši bych k dr zašla, může to být projev i jiné nemoci.

tu je odkaz na tu „moji“ diskusi:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
22.6.06 11:30

Gábi,
dík za odkaz na tu Tvoji diskuzi. Přiznám se bez mučení, že tohle téma mě nějak nenapadlo hledat ve starších diskuzích… :roll:

Mates má dásně naběhlé, ale zatím jen v místech, kde se klubou zuby (těžko říct, zda čtyřky nebo pětky), tak uvidím, co se z toho vyklube, budu doufat, že afty a trápení Tvé Barči se nám vyhnou…

Je možné, že při předchozích zoubcích to bylo podobné, ale teď Matýsek začal dávat pusinky s ohromně otevřenou pusou :D , tak si toho asi víc všímám, nevím…

Dík
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
22.6.06 11:50

No problém to hned být nemusí, klidně to může být i jen z růstu zoubků. Ale asi bych si to (spíš teda po své zkušenosti) trochu hlídala…

Držím palce, aby to nic jiného nebylo:)

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
22.6.06 12:37

ahojky

Michal to měl taky.. takovej jakko kdyby acetonovo nějakej… bylo to v době nemoci a po nemoci.. ještě tak 14 dní… pak se to spravilo… víc bohužel neporadím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
22.6.06 16:22

Ahoj Halumo,
nechci strašit, ale když naší Báře smrdí z pusinky, tak se pak většinou objeví afty nebo angína.Ale taky,když měla silnou rýmu.
Dospělákům to dělá i od žaludku,ale to naši malou zatím netrápilo,tak nevím. No, teď jsem si vzpomněla,jak naší mamce řekla:„Babičko,tobě smrdí z pusinky jako koš“(odpaďák,ještěže má mamka smysl pro humor-ta to má právě od žaludku).
Tak ať to máte jen od rýmečky-ale když to bude hodně a bude plačtivý,tak radši k doktorovi.
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama