Chorvatsko autobusem s dětma

3045
16.2.20 18:09

Chorvatsko autobusem s dětma

Ahoj, chystám se s dětma busem do Chorvatska. Dceři je budou tři roky až pojedeme. Chci se jen zeptat jak přibližně dlouho jede bus do Splitu z Phy? A jak se ta cesta dá zvládnout? Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

419
16.2.20 18:18

@Lamátko
Vyjizdeli jsme ve 13:00,ale kvuli zavade na busu jsme se zdrzeli. Nicmene z Brna odjezd v 18:00 a ve Splitu jsme mohli byt kolem 7 hodiny ranni. (pokracovali jsme cca 20 km jizneji a dojeli kolem pul osme). Jeli jsme s cerstvym ctyrletakem. Cesta naprosto ok, ale byva mu spatne, tak mel kinedryl a skoro celou cestu prospinkal. Letos bereme i mladsiho cerstve trileteho. Casto se stavelo, po 2-3 hodinach. Mela jsem strach a bylo to v pohode. Uvidime letos :-) mladsi je vetsi ero :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
16.2.20 18:20

Proč autobusem? Já bych s tak malým dítětem autobusem nejela. Zvládání dlouhých cest je dost individuální… Jela jsi s nima někdy autobusem cestu delší jak hodinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 18:24

Ma ten Autobus WC?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2404
16.2.20 18:39

Nenei lepsi letecky? Busem bych nejela s detmi ani nahodou. Neovlivnis jejich naladu. Nemuzes zastavit. Bus vlastni auto a jet s nekym - zapujcit si dodavku, obytnak. Nebo letecky. Ty 2-3h se daji prezit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2757
16.2.20 18:47

Cca 20 hodin, vloni jela kolegyně z práce. Prý nikdy více a to nejeli s dětma.
Když už bych musela autobusem, zvolila bych něco blíž-Rijeka, Pula. Ten Split je skoro nejdál, co jde.
Ale za mě-než tohle, tak radši budu doma. Bála bych se, nepřijde mi to bezpečný, dneska řídí autobus, kdo má ruce nohy, na dálnicích se bojim. Zlatý letadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
16.2.20 18:49

To jsou super rady třeba to letadlo…zakladatelka by určitě radši letěla, ale volí bus, např. je to levnější, autem si třeba netroufá nebo ho nemá :nevim: já bych klidně jela s mrňousem, stejně celou noc prospí. Neboj se toho, hlavní je, že budou děti u moře :mavam: bude to v pohodě, uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3239
16.2.20 18:54

Byla jsem busem s 6ti letym, odjizdeli jsme vecer, ve Splitu nas vysadili asi v 5 rano a cekali jsme na trajekt na Brac. Bylo to uplne v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
16.2.20 18:54

Co u more v unoru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
16.2.20 18:57

My jsme jeli busem jak melo dite 3 roky a bylo to super, nemuzu si to vynachvalit. Stokrat lepsi nez auto nebo letadlo. Vyzkouseli jsme vse takze mam srovnání. Nasedli jsme, nemuseli se o nic starat, zastavky byly uplne stejne jak bychom delali v aute, odpadl stres z letiste, letu, presunu atd… dite v autobuse melo pohodlí. Ale máme společenské dítě. Jo spalo celou cestu tam i zpet krome par hodin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
16.2.20 19:00
@aknadar píše:
To jsou super rady třeba to letadlo…zakladatelka by určitě radši letěla, ale volí bus, např. je to levnější, autem si třeba netroufá nebo ho nemá :nevim: já bych klidně jela s mrňousem, stejně celou noc prospí. Neboj se toho, hlavní je, že budou děti u moře :mavam: bude to v pohodě, uvidíš.

Tak nas letadlo stalo skoro stejne jako bus ale pro me zlaty bus fakt, presun na letiste, cekani na letisti, let, cekani na kufry, transfer… my doleteli v 1 rano, 2 hodiny jeli transferem… sem si celou dobu rikala jak bylo super nasednout do busu a vysednout druhy den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12945
16.2.20 19:00
@lenkahav píše:
Co u more v unoru?
:mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3239
16.2.20 19:08

@Kaileee nasi kluci si bus vylozene vyprosili, oproti autu a letadlu to pro ne bylo neco uplne noveho. Hlavne ten mladsi. Byla jsem s nimi busem 2×, jednou Brac a jednou Istrie a pokazde uplne super. Jinak do Chorv. nejezdime, litame spis exotiku, ale tyhle dve akce se jim moc libily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2757
16.2.20 19:13

A vy co jezdíte autobusem-jak je to tam s pásy? Tříleté dítě přece normálně musí být v autosedačce a jak je to v autobuse? Tam se to neřeší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
16.2.20 19:14
@Ijen píše:
@Kaileee nasi kluci si bus vylozene vyprosili, oproti autu a letadlu to pro ne bylo neco uplne noveho. Hlavne ten mladsi. Byla jsem s nimi busem 2×, jednou Brac a jednou Istrie a pokazde uplne super. Jinak do Chorv. nejezdime, litame spis exotiku, ale tyhle dve akce se jim moc libily.

Je to fajne taky jsme v dětství jezdili k mori busem a mam na to hezke vzpominky, celkove rada jezdim v noci. A v buse mam pocit vetsiho bezpeci nez v aute, nemuzu si pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama