Kam v Brně a okolí s 2, 4 a 15 letým

180
14.2.20 09:18

Kam v Brně a okolí s 2, 4 a 15ti letým

Ahoj,

prosím k tipy, kam s dětmi tohoto věku. Máme na prázdninách synovce (15) a chtěli bysme někam vyrazit, kde se zabavi všichni. S malými jsme jezdili do Bruna, Bonga, ale pro 15ti leteho to už asi uplne nebude, co? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2803
14.2.20 09:24

Vida

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 09:25

Na jedné ulici a neřeknu vám na které, ale mohla bych to zjistit, mají kočičí kavárnu a vedle virtuální realitu. Tak malého tam a velkého tam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
14.2.20 09:41

@ProfZav a zabavím tam i 2letou? Na webu psali něco ve smyslu, že malé děti tam vyžití nemají :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 10:24

Kočičí kavárna moc ideální pro malé děti není. Jsou tam i pravidla pro pobyt dětí. Na vlastní oči jsem viděla proč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 10:26
@Cassiopea10 píše:
Kočičí kavárna moc ideální pro malé děti není. Jsou tam i pravidla pro pobyt dětí. Na vlastní oči jsem viděla proč :lol:

To vím, ale já měla děti klidné, tam nebyl problém. Dítě s ADHD bych tam asi nepouštěla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 10:32

No, to „naše“ je taky vcelku klidné, ale v kavárně jsme ho museli hodně usměrňovat.

Zoo, obora Holedná, výlet lodí po přehradě a hrad Veveří? Procházka kolem Mariánských rybníků? Hvězdárna? Vida? Jump centrum. Moravský kras? Lanový park zase nezvládne ten dvouletý… Hrad Pernštejn? Tam snad mají mít nějakou zábavnou stezku pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama