Chorvatsko se psem a dítě

12327
1.8.13 12:36

Chorvatsko pes a dítě

Ahoj, potřebovala bych poradit.
Pojedem do Chorvatska se psem a 16 měs. dítětem. Chtěla bych poradit nějaký dobrý ubytování, který máte vyzkoušené. Ubytování aby trošku vypadalo, žádný starý pálendy skoro nefunkční kuchyň atd (bohužel hledám a podle fotek kolikrát to je strašný, navíc pláž u baráku je vždy katastrofa a bojím se že tam pojedu podle fotek a žádná pěkná přístupná pláž…)
Mám nějaký požadavky:
Oblast někde kolem Šibeníku, Omiš, Zadar…
Ubytování nejlépe u pláže max. do cca 100m i se psem!!
dobře přístupná pláž s kočárkem, nejlepe písčitá či menší oblázky, žádná kde je metrový přístup jinak samý balvany atd.
Pozvolný vstup do moře
Pes aby mohl aspoň na pláž, do vody nepůjde :mrgreen:
A aby kousek od tam byla nějaká promenáda, obchůdky, restaurace kam by mohl člověk se jít večer projít…
Byli sme před pár lety v Tučepi, tam to bylo krásný, ale pro nás už daleko, navíc pro dítě nic moc přístup, hned vysoká voda, a pejsci tam myslím skoro nikde nesmí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2445
1.8.13 12:39

Ahoj, zkus se podívat na apartmány ve Vodici…konkrétně část Srima…nezaručuju těch 100 m na pláž, ale zbytek by to mělo splňovat…Loni jsme tam byli s kamarády se psem a koupala se… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58668
1.8.13 12:42

@Petruskabmw přímo Omiš nebo Duče - to je blíž ke splitu asi 5 km od omiše. V Duče písek, 100 m v moři jsi pořád jen po prsa, pro dítě paráda.. Obchody, restaurace, vše po ruce. Ale s ubytováním neporadím (my bydleli v Dugi ratu - přes kopec - http://www.booking.com/…mijo.cs.html?… ),v Duce jsme byli v kempu (bungalovy přímo u vody), to samé se psi, netuším, nikdy jsem tam žádného neviděla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
1.8.13 12:46
@Petruskabmw píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit.
Pojedem do Chorvatska se psem a 16 měs. dítětem. Chtěla bych poradit nějaký dobrý ubytování, který máte vyzkoušené. Ubytování aby trošku vypadalo, žádný starý pálendy skoro nefunkční kuchyň atd (bohužel hledám a podle fotek kolikrát to je strašný, navíc pláž u baráku je vždy katastrofa a bojím se že tam pojedu podle fotek a žádná pěkná přístupná pláž…)
Mám nějaký požadavky:
Oblast někde kolem Šibeníku, Omiš, Zadar…
Ubytování nejlépe u pláže max. do cca 100m i se psem!!
dobře přístupná pláž s kočárkem, nejlepe písčitá či menší oblázky, žádná kde je metrový přístup jinak samý balvany atd.
Pozvolný vstup do moře
Pes aby mohl aspoň na pláž, do vody nepůjde :mrgreen:
A aby kousek od tam byla nějaká promenáda, obchůdky, restaurace kam by mohl člověk se jít večer projít…
Byli sme před pár lety v Tučepi, tam to bylo krásný, ale pro nás už daleko, navíc pro dítě nic moc přístup, hned vysoká voda, a pejsci tam myslím skoro nikde nesmí…

Já jezdím do Tučepi a pejsci tam můžou téměř všude :pankac: :pankac: :pankac: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
1.8.13 12:50

@MiskaKosa jo?? no akorát to moře je tam brzy hluboké…
Je fakt že sme si tenkrát našli krásný ubytování trošku dražší, ale i tak pořád super a teď když vidím ty fotky toho ubytování tak nic moc :?, navíc daleko od moře, pak pláže u hl. silnice betony atd..akorát manžel už nechce tak daleko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
1.8.13 12:52

@kadavka děkuji ta oblast podle fotek vypadá dobře :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
1.8.13 12:55

@Petruskabmw my jedeme letos sem :
http://www.apartmany.net/…lni-domy.htm
kvůli klukům chceme bazén… tak snad to bude ok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
1.8.13 12:56
@Petruskabmw píše:
@MiskaKosa jo?? no akorát to moře je tam brzy hluboké…
Je fakt že sme si tenkrát našli krásný ubytování trošku dražší, ale i tak pořád super a teď když vidím ty fotky toho ubytování tak nic moc :?, navíc daleko od moře, pak pláže u hl. silnice betony atd..akorát manžel už nechce tak daleko..

Teď jsem se vrátila před 3mi týdny… pokud by jste si to rozmysleli můžu ti dát kontakty na pár ubytek, ale víš co je nejlepší? Prostě dojet tam a na místě si vybrat. Naposledy jsme jeli na blind, viděli jsme tam asi 8 apartmánů a pak jsme si vybrali. bydleli jsme kousek od moře v novém, krásném apartmánu… m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
1.8.13 12:58
@kadavka píše:
kvůli klukům chceme bazén… tak snad to bude ok :mrgreen:

Tak na tom je asi fakt dobrej jen ten bazén… :think: jinak teda ty domečky mi přijdou jako dost katastrofa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
1.8.13 13:07

@MiskaKosa no normálně by sme jeli..ale myslím si že ze psem to bude obtížnější nevím :think:..asi jen s dítětem by se to dalo zvládnout..já si taky pamatuju jak sme dojeli do Tučep a lidi nám skákali do auta :mrgreen: byli sme se dívat na 3 ale nic moc nebo plný atd..nakonec sme tam vlezli do nějaké agentury a ten nám našel krásný u pláže..ale normálně by sme hledali, ale já sem byla z cesty tak unavená podrážděná že manžel jednal rychle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
1.8.13 13:08

My jsme byli v Baško Polje v mobilním domku a bylo to super. Měli jsme s sebou pejsky, mobilní domky jsou v takové stromové aleji, je tam stín, na venčení ideální, nevím ale, jak daleko je to k moři, my jsme tam byli cca do 2 min. Vybavení normální standard. Byli jsme s cestovkou Atlas Adria, tam jsou i fotky, odpovídají skutečnosti. My jsme byli maximálně spokojeni. Do Baška Voda je to promenádou asi 20 minut.

ttt

Rifle Lindex

fda 70 Kč
  • 116

Kraťasy GAP

fda 300 Kč
  • 128, 134

Kalhoty

fda 80 Kč
  • 122
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
1.8.13 13:09
@kadavka píše:
kvůli klukům chceme bazén… tak snad to bude ok :mrgreen:

tak to je krásný :potlesk: :potlesk: :potlesk: akorát sem ještě nestudovala psa, a není v těch mobilhome vedro?? nebo to má klimu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
1.8.13 13:10

Jo na to jsem zapomněla, má to klimatizaci, takže vedro tam není.

ttt

Rifle Lindex

fda 70 Kč
  • 116

Kraťasy GAP

fda 300 Kč
  • 128, 134

Kalhoty

fda 80 Kč
  • 122
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
1.8.13 13:15
@Petruskabmw píše:
@MiskaKosa no normálně by sme jeli..ale myslím si že ze psem to bude obtížnější nevím :think:..asi jen s dítětem by se to dalo zvládnout..já si taky pamatuju jak sme dojeli do Tučep a lidi nám skákali do auta :mrgreen: byli sme se dívat na 3 ale nic moc nebo plný atd..nakonec sme tam vlezli do nějaké agentury a ten nám našel krásný u pláže..ale normálně by sme hledali, ale já sem byla z cesty tak unavená podrážděná že manžel jednal rychle :mrgreen:

Jezdím se psem tyto trasy dost často a musím říct, že pes teda zvládá cestu líp než děti i leckterý dospělí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
1.8.13 15:24

@Myšpule jaké máš pejsky?? bylo tam víc psů?? My se totiž i trochu bojíme ptž máme stafbulíčka bohužel dost lidí to vidí jako krvelačnou bestii, jenže ona je opak lidi miluje..jenže min rok sme byli v rekreač. středisku na moravě a to byl masakr co někteří lidi dokážou, naštěstí majitel je milovník psů a když viděl naši Ammy tak se smál i správce takže v tomto směru to bylo štěstí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama