Chování adminů k uživatelům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
provazkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 18:35
Chování adminů k uživatelům

Dobrý den,

chci se s Vámi podělit o zkušenost, kterou mám s emiminem a adminama.

Již 10 den se snažím „komunikovat s adminou Josefínou“ snažení je pouze jednostranné, protože píši maily, ale nikdo neodpovídá.

Nic jsem neudělala, ale na monitoru při přihášení se objevi:

přidávání obsahu na portál bylo zablokováno administrátorem, pro další informace kontaktujte administrátory

Tuto záležitost jsem řešila s Josefínou, která mě slíbila, poslat cosi na mejl. Nedorazilo nic ani za 2 dny. Následně mejl-že poslala info někomu jinému, ano, jsme jen lidé a jsem ochotna chybu tolerovat. Ale při přihlášení jsem uvedla sůj mejl, na který mě první mejl neposlala. Omluva? Ale jděte, to slovo se tady nenosí.

Proběhlo pár mejlů především z mé strany, kde se ptám co se děje…
Josefína slíbila, že udělá vše co bude v jejich silách. Neudělal vůbec nic. Asi jí došly zmiňované síly :nevim:

Byla jsem bloklá před 4 roky, omluvy, se mě dostalo nyní. Budiž. Ale já potřebovala EM tenkrát.

Co bude teď?
EM již opravdu není jak bývalo, dřív se odpovídalo na mejly. Nyní je člověk postaven do role, kdy škemrá, aby mu někdo vysvětlil co se stalo.

Budu ráda, když mě admina-jakákoliv odpoví na můj meil, který jsem zadala při přihlášení a dá mě vědět co znamená onen záhadný nápis a co s tím hodlá dělat.

Prosím pouze na mail, tedy pokud to bude vůbec něko číst. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Reakce:
sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 29.10.14 18:38

Sestra je na EM tady od začátku…měla už prý také několik problémů s adminy. Já jsem tu kratší dobu. Zásadní je, že zapomínají na to hlavní-že svůj plat dostávají právě díky uživatelkám, které jsou tu přihlášené a chodí sem :-)

provazkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 18:42

@sabrinafrompra­gue

ano, kdyby nebylo tohoto komunikativního servru, neměly by práci.

Je normální v práci se chovat slušně, ale tady se to nějak nenosí.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 29.10.14 18:44

Před 4 roky tě blokli a ty to teď řešíš?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34187 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 18:45

:think: za celé 4 roky nebo i víc máš 28 příspěvků?

radúna
Extra třída :D 12063 příspěvků 29.10.14 18:47
@provazkova píše:
ano, kdyby nebylo tohoto komunikativního servru, neměly by práci.Je normální v práci se chovat slušně, ale tady se to nějak nenosí.

To si nemyslím ;).
A víš jak se to říká? Kdyby byly v řiti ryby, nebylo by třeba rybníků.

provazkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 18:49
@terinka4444 píše:
Před 4 roky tě blokli a ty to teď řešíš?

Ne, řešila jsem před 4 roky, nyní jsem se přihlásila po oněch 4 letech a hned zase cosi k řešení.

tenkrát jsem ležela dlouho v nemocnici, byla jsem vděčná za nějakou komunikaci, nechodila jsem na žádné disukse o dušících ap. tenkrát tady bylo veselo. Zažila jsem, kdy jedna z nás rodila a nás bylo na chatu přes 80 vydržely jsme do rána, paráda, něco se se nebude nikdy opakovat :)

kolik

O adminech zde na emiminu si myslim svoje. Resil jsem s nima neco nekolikrat a kdybych popsal svou zkusenost, tak asi rovnou dostanu ban. Obecne hrozne radi neco resej, i to co vubec neni treba resit nebo to do ceho jim je uplne pendrek, protoze si mysli, jak to vedi vsechno nejlepsi a vzajmu „vseobecneho blaha“ obohati emimino svou moudrosti.

šmoulinka71

Pokud tě před čtyřmi roky blokly, tak je to tvoje chyba, že jsi to neřešila a navíc nevím, jestli tihle admini s tím mají něco společnýho. Já říkám nikdo není neomylný, ale již jsem několikrát s něma musela něco řešit a vždy mi vyšli vstříc. A musím říct, že to tu fakt nemají jednoduchý, někdy stojí na dvouch březích.

provazkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 18:50
@radúna píše:
To si nemyslím ;).
A víš jak se to říká? Kdyby byly v řiti ryby, nebylo by třeba rybníků.

S rybníkem souhlas, s ostatním nene ;)

asha
Nadpozemská drbna 29599 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 18:54
@provazkova píše:
Ne, řešila jsem před 4 roky, nyní jsem se přihlásila po oněch 4 letech a hned zase cosi k řešení.tenkrát jsem ležela dlouho v nemocnici, byla jsem vděčná za nějakou komunikaci, nechodila jsem na žádné disukse o dušících ap. tenkrát tady bylo veselo. Zažila jsem, kdy jedna z nás rodila a nás bylo na chatu přes 80 vydržely jsme do rána, paráda, něco se se nebude nikdy opakovat :)

Pred 4 lety na chatu?

Jinak nevim, ja tu jsem skoro od zacatku emimina a za celou dobu jsem nikdy problem s adminama nemela, ale chapu, ze nekdo ma. Kdyz mam s necim problem, komunikace po mailu nevazne :nevim:

provazkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 18:54
@šmoulinka71 píše:
Pokud tě před čtyřmi roky blokly, tak je to tvoje chyba, že jsi to neřešila a navíc nevím, jestli tihle admini s tím mají něco společnýho. Já říkám nikdo není neomylný, ale již jsem několikrát s něma musela něco řešit a vždy mi vyšli vstříc. A musím říct, že to tu fakt nemají jednoduchý, někdy stojí na dvouch březích.

já to řešila dostatečně, ale nedostala jsem jediný meil…je to pryč 4 roky.
Nyní řeším úplně něco jiného a není zájem něco vyřešit.
Minulost je dávno promlčená.

Teď chci vyřešit co jsem uvedla. A dožaduji se cca 10 dní komunikace. Snad to není špatně?

provazkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 18:55
@asha píše:
Pred 4 lety na chatu?Jinak nevim, ja tu jsem skoro od zacatku emimina a za celou dobu jsem nikdy problem s adminama nemela, ale chapu, ze nekdo ma. Kdyz mam s necim problem, komunikace po mailu nevazne :nevim:

Vážně? a toho docílím jak? Aby semnou někdo komunikoval?

šmoulinka71
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 18:56

@provazkova to určitě ne, ale je to divné, já vždy dostala odpověď většinou hned ten den. Tak nevím. :nevim:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34187 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 18:57
@provazkova píše:
Vážně? a toho docílím jak? Aby semnou někdo komunikoval?

když jsem napsala sz adminům nebo je někde zmínila v diskuzi, dočkala jsem se odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >