Výkup psů

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 26.10.14 21:29
Výkup psů

Taky jste si všimli té reklamy v pravém rohu eMimina? 8o http://www.vykup-stenat.cz/?… Zná někdo tuto firmu? Dle toho, co jsem si na jejich stránkách přečetla, se spíš jedná o odkup pro účely testování.. Přijde vám taková reklama etická?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 26.10.14 21:31
8o 8o 8o
Crystal87
Generální žvanilka 23943 příspěvků 26.10.14 21:32

Nevšimla a otvírat ani nebudu ale…to si jako dělaj srandu sem takovou reklamu dát? 8o 8o 8o 8o

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 21:34
@Sluka píše:
Taky jste si všimli té reklamy v pravém rohu e-Mimina? 8o http://www.vykup-stenat.cz/?… Zná někdo tuto firmu? Dle toho, co jsem si na jejich stránkách přečetla, se spíš jedná o odkup pro účely testování.. Přijde vám taková reklama etická?

8o 8o když nase fenka mela 2× stenata, tak me podobny organizace kontaktovali ale všude mi radili at od toho dam ruce pryc ze psi konci v cizine a docela mazec ty prepravni podminky :zed: a cloekje vlastne bez sance s edozvedet zda jeho stenata neskončila třebas nekde v cinske restauraci :nevim: na me to teda pusobi hodne divne ale majiele psu co chovaji stenata ciste jen na kseft, tak je to pro ne asi hodne vyhodny když neresi ty dalsi věci kolem no :nevim:buh vi kde skonci nakonec :nevim:

Příspěvek upraven 26.10.14 v 21:38

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 26.10.14 21:34

@Sluka reklamy mám blokle, ale to je teda hnus :poblion:

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 26.10.14 21:35

Já si nejdřív myslela, že se mi jen spojilo víc slov, jak jsem rolovala nahoru.. Tak sjem se vrátila a ne.. Jak tam jsou nad „novými diskuzemi“ ty tři modré rozklikací řádky, tak jeden z nich se jmenoval Výkup psů. tak jsem ho rozklikla. Je mi z toho docela nevolno.

eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 26.10.14 21:36

8o zírám, v době, kdy se pořád mluví o tom, jaký je nadbytek psů, o problémech s množitely atd. mi tu chce někdo tvrdit, že vykupuje naše psy, aby je exportoval do zemí EU???

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 26.10.14 21:38

@JayLee Tak ta varianta, že je to přeprodej do Zverimexů by se mi jen líbila.. (když už). Ale bohužel znám i místo, kde je v ČR jedna z laboratoří, kde provádějí pokusy na zvířatech, a to mi teda přijde jako hnus největší.
V každém případě, pro mě je tato reklama už za hranicí vkusu.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20224 příspěvků 26.10.14 21:39

Tak tady treba bezne psy prodavaji ve zverimexu, taky mne napadlo kde je berou, jsou papirovi a dost drahy.. Normalne ve vyloze 4 kukane, v kazde nejake plemeno obcas kocka :nevim:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 21:39
@Sluka píše:
@JayLee Tak ta varianta, že je to přeprodej do Zverimexů by se mi jen líbila.. (když už). Ale bohužel znám i místo, kde je v ČR jedna z laboratoří, kde provádějí pokusy na zvířatech, a to mi teda přijde jako hnus největší.
V každém případě, pro mě je tato reklama už za hranicí vkusu.
:( to je desna představa ty jo :zed: a co se zeptat třebas adminu? :nevim: mozna vi vic o te spolecnosti? :think: :nevim:
Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 26.10.14 21:41
@eva333 píše:
8o zírám, v době, kdy se pořád mluví o tom, jaký je nadbytek psů, o problémech s množitely atd. mi tu chce někdo tvrdit, že vykupuje naše psy, aby je exportoval do zemí EU???

Tak toto bude celkem slušný byznys vzhledem k nepoměru cen za štěňata u nás a v zahraničí. Perfektní štěně s aspirací na to bořit výstavy (samozřejmě s jistotou to dopředu určit nelze, ale zkušený chovatel už jisté věci umí zachytit) se dá u nás prodat kolem.. řekněme, třiceti, čtyřiceti tisíc. V cizině jsou ty částky o řád vyšší..

eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 26.10.14 21:41

KOukám na ně do obchodního rejstříku, mají ta, zájmový chov, druhá jednatelka je z Belgie

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 26.10.14 21:42
@pikola píše:
Tak tady treba bezne psy prodavaji ve zverimexu, taky mne napadlo kde je berou, jsou papirovi a dost drahy.. Normalne ve vyloze 4 kukane, v kazde nejake plemeno obcas kocka :nevim:

A hlavně, byť mají PP, tak to jsou podprůměrné vzorky, alespoň, co jsem onehdy viděla u nás, přitom cena odpovídá kvalitním kusům :nevim:

Krista0671
Závislačka 4072 příspěvků 26.10.14 21:42

Hnus teda :poblion:

@pikola papírové psy do zveráče?? 8o To by mě zajímalo, který „chovatel“ dá své štěně do zverimexu?? :zed:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 21:42
@eva333 píše:
KOukám na ně do obchodního rejstříku, mají ta, zájmový chov, druhá jednatelka je z Belgie

jj taky na to tedka koukam :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >