Chráněný styk 14 dní po revizi dělohy

Anonymní
14.2.21 19:36

Chráněný styk 14 po revizi

Ahoj holky, jsem 14 dní po revizi dělohy, na kontrole jsem ještě nebyla, jdu za týden ale máme s manželem chuť na sex, samozřejmě chráněny, jaký na to máte názor?

Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2270
14.2.21 19:40

Že je to blbej nápad, když jsi v šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9752
14.2.21 20:03

To jako fakt? Snad nejste zvířátka abyste to nevydrželi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26201
14.2.21 20:07

Mám názor, že by jsi měla dodržet šestinedělí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25488
14.2.21 20:08

A já tě úplně chápu. My jsme též měli chuť mnohem dřív. Počkali jsme tedy až po první ms. 14 dní je ještě dost brzy. Počkala bych minimálně do kontroly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
14.2.21 20:45

Vidíš, a me dva lekari řekli, že sex nepraktikovat 14 dni( samozřejmě, jestli není bolest, krvácení atd.) pak kondom. Akorát s těhotenstvím počkat až po druhé menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.2.21 12:11

Já byla na revizi 2× a 2× mi bylo řečeno od různých doktorů, že chráněný styk je možný po 14 dnech. Samozřejmě pokud už ustalo krvácení, nejsou bolesti a jiné nepříjemnosti. Nikdy o dodržování šestinedělí nebyla řeč :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
16.2.21 20:16

Také mi nikdo o šestinedělí nic neřekl, v papírech mám napsáno 14 dní bez sexu, tamponu a jen se sprchovat. Po 14 dnech podle uvážení :nevim: nebýt emimina, tak o žádném šestinedělí nic nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 20:30

Ahoj holky, tak opravdu, dnes jsem byla skoro po 3 týdnech po revizi na kontrole u svého gynekologa, chráněny sex je možný bezpečně provozovat po 2 týdnech 😊 samozřejmě pokud nemáte žádné, bolesti, krvácení, komplikace, zkrátka podle toho jak se žena cítí 😊

• Citovat
  • Nahlásit
425
18.3.21 14:06

Me bylo řečeno že mám počkat dva týdny po revizi na zahojení rány. A pak se do má chránit kondomem kvůli infekci. Takže pokud s kondomem, tak myslím že ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
18.3.21 19:59

Dříve panoval všeobecný názor, že je třeba po potratu nebo interrupci dodržovat šestinedělí. Ovšem pro mladou ženu, která je zvyklá na pravidelný a třeba i velmi intenzivní sex, je to požadavek často nesplnitelný. Proto se dnes dovoluje v případě, že žena nemá potíže, sex s použitím kondomu, který ji chrání nejen proti otěhotnění, ale i proti infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 21:57

Ahoj, jsem po chemickem potratu kuli ZT. Chci se zeptat zda i tady dodrzet 6tineděli nebo staci 14 dni?
Rikaji, že to berou jako spožděnou MS, tak si myslim že nemusime čekat, nebo raději počkat?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat