Chrápání manžela a batole

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 07:48

Chrápání manžela a batole

Maminky, jak řešíte chrápání manžela? Je to čím dál horší, batole spí s námi a taky jí to zřejmě vadí, nemůže usnout, převaluje se,…když usne dřív a začne chrápat, my dvě nejsme schopny usnout,…(prosím anonym, neb smazat, zdravotní stav manžela)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11961
2.1.22 07:57

Ať spí jinde.

Ať to řeší a něco s tím dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 08:03

Chce to vyšetření manžela - podezření spánková apnoe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11961
2.1.22 08:06
@Dlouhá punčoška píše:
Chce to vyšetření manžela - podezření spánková apnoe

Proč? On chrápe. Nepíše nic o tom, že by přestával dýchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
2.1.22 08:17

Bezte spat jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
2.1.22 08:21

Běžte spát jinam a manžela pošli k doktorovi, ať to řeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10521
2.1.22 08:24

Z tohoto důvodu máme dvě ložnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
2.1.22 08:26

Kolik je batoleti? Naši starší jednu dobu manžel chápáním také budil, ale bydlíme v garsonce a „není úniku“ :) zvykla si během asi 14-ti dní. Což jí teda závidím mě budí dodnes. Mladší si zvykla ve brzy, přijde mi že používají jeho chrápání místo bílého šumu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38295
2.1.22 08:26
@Anonymní píše:
Maminky, jak řešíte chrápání manžela? Je to čím dál horší, batole spí s námi a taky jí to zřejmě vadí, nemůže usnout, převaluje se,…když usne dřív a začne chrápat, my dvě nejsme schopny usnout,…(prosím anonym, neb smazat, zdravotní stav manžela)

Batole může do svého pokojíčku. A manželovi bych řekla, že strašně chrápe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
2.1.22 09:25

Manžel spí v jiné místnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 10:47
@Cenarius píše:
Proč? On chrápe. Nepíše nic o tom, že by přestával dýchat.

Spánková apnoe se - mimo jiné - projevuje chrápáním.
Znám to, mám ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
2.1.22 10:49

Prostě musíte začít spát jinde, jinak to nepůjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
2.1.22 11:28

Bohuzel bude muset spat jinde…mel by navstivit urcite spankovou laborator, nemusi jit nutne o apnoe, to bys asi poznala, manzel ji ma a ty zastavy dechu, po kterych nasleduje priserne chrapani jsou nezamenitelne, ale i bezne chrapani se da resit…nebo muze batole jit spat do sveho pokojicju a ty spunty do usi…chrapani je zlo..manzel uz ma nastesti leta takovou specialni masku na apnoe a s ni nechrape..,ale kdyz ma napriklad vizoru a nemuze si ji vzit, tak spime oddelene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
2.1.22 11:47

To jsou super doporučení..ale třeba můj muž chrápe a má apnoe jako hrom a rozhodně s tím nic dělat nebude. Na druhou stranu ho chápu, on lehne a spí a nemá žádný pro něj problém.
Naštěstí bývá často na nočních, někdy spí v jiném pokoji a někdy si já beru špunty do uší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
2.1.22 12:35
@Petula306 píše:
To jsou super doporučení..ale třeba můj muž chrápe a má apnoe jako hrom a rozhodně s tím nic dělat nebude. Na druhou stranu ho chápu, on lehne a spí a nemá žádný pro něj problém.
Naštěstí bývá často na nočních, někdy spí v jiném pokoji a někdy si já beru špunty do uší.

Ale chape tvuj manzel, ze u apnoe neni nejvetsi problem chrapani? Muj manzel na tom byl uz docela spatne psychicky, kdyz sel k lekari..a potkal se tam i s lidmi, kteri na tom byli uz spatne i fyzicky, caste omdlevani, problemy se srdcem…apnoe je celkem vazne a nevylecitelne onemocneni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat