Chrapot bez kašle a horečky

119
18.2.21 08:04

Chrapot bez kašle a horečky

Dobrý den. Dcera od včerejšího večera začala chraptit. Včera 2× za den vyloženě hysterický brečela, že ty hlasivky byly dost namáhané a dneska ráno jí ten hlásek tedy občas i vynechává. Určitě bych neřekla, že jde o počínající laryngitidu. Žádná teplota, kašel, nic takového. Na netu jsem četla různé názory…že to i muže být počátek laryngitidy, ale já si fakt myslím, že je to namožení hlasivek. Dcera i hodně mluví a občas i celkem hlasitě, ale ještě nikdy mi takhle nechraptila…a můj dotaz směřuje k tomu, zda s tím máte někdo take zkusenosti a co na to pomůže? Určitě moc nemlvit, šetřit hlas, ale co třeba nějaký bylinky/čaj/inhalace? Stříkám doma od rána mírně Eucasol od Justu a větráme.
Děkuji za rady, názory, zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1956
18.2.21 08:12

Já kdysi prisla o hlas úplně cca na týden a zabral mi na to homeovox a hedelix a hlasový klid tehdy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21784
18.2.21 08:13

@kazetkakiki pokud možno by neměla vůbec mluvit, vincentku pít nebo cucat vincentkové dražé

• pokud to nepřejde, jít na ORL, dřív na to dávali vápníkové injekce, nyní dávají spíš antibiotika - na hlasivkách může být zánět, to doma nepoznáš a horečka při tom není
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat