Zubař, dítě, test na covid

Anonymní
18.2.21 06:47

zubař, díte test na covid

Ahoj,

kde v Praze se dá udělat test na covid pro dítě? syn 5,5 let se probudil a hrozně ho bolí zoubek, ma napuchlou tvář, naš doktor ordinuje až v 9:00 nicmene má na webu, že se k němu nesmí s rýmou, kašlem a teplotou, což syn má od včera, ráno má ted 37 st, prostyd, doma mame rozbité topení a opravář až zátra přijde..jenže co s tim ted? má bolest, už takhle bude ošetření stížene tím kašlem a rýmou, nevydrží mít dlouho otevřenou pusinku aniž by neprskal a nechtělo se mu kašlat a smrkat, otázka je zda nas někdo ošetří takhle, napadl mě jít na test at nas hned nevyhodí, do toho má syn ještě strach ze zubaře, ale bolí ho to..nemužou nas snad odmitnout, co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63583
18.2.21 06:48

Akutní případy se mají ošetřit. Zavolala bych dr, vysvětlila situaci. Chudák prcek, s tím dlouho nevydrží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
18.2.21 06:54

Držám palce, zaleží na lekaři, kamarádku takhle odmitla doktorka s jedenáctiletou, že to nelze..skončili na pohotovosti, kde taky měli kecy..

ale u takto maleho dítěte snad musí…držím palce, jednou jsem byla s dcerou, ještě mimo koronu a bylo to naročne, pre nebyla ošetřitelná kvůli nachlazení a doktor musel rychle, pre odmítala ošetření, zpoceni jsme byli všichni..uff..nezavidim a držím palce. pokud vas nevezme tak at poradí kam s nim teda a případně mu navrhni, že přijdeš s testem..ale chudáka tahat na test, když ho boli zub…chtělo by to hne zkraje co otevře, aby ho vzal, bolestivý případ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2496
18.2.21 06:57

Nemužou ho neošetřit, vždyt je to nebezpečne, muže mít zánět pod zoubkem..a male dítě nemužeš dopovat leky proti bolesti dokud neustoupí rýma a kašel..

problem bude, aby byl ošetřitelný, když má strach a navíc je takto nastydlý, chjo..je mi vas líto a drřím palce at to zvládnete…ale počítej s tim, že jestli vaš doktor dává rajsky plyn, tak kvůli rýmě nebude moc :( snad ma jinou anestezii..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
18.2.21 10:34

Tak jak to dopadlo s chlapečkem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu