Prý to nejsou neštovice, co si o tom myslíte?

4264
17.2.21 10:58

Prý to nejsou neštovice

Dobrý den, syn 2,5r se před pár dny osypal. Pupínky byly některé s bílou hlavičkou. Každý den přibývají. Posílala jsem Dr fotky a ta že je to jen exzém. Mě se to nějak nezdá. Každý den je to horší. Teploty nemá. Některé pupínky zaschnuly ale nezmizeli. Já už nevím.. přítel trpí na exzém ale takhle fakt nevypadá. Syn má pupínky všude po těle (na obličeji minimum). Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1981
17.2.21 11:09

Taky bych řekla ze to na neštovice rozhodne nevypada. Muže to byt i alergie na něco :nevim:

Neštovice jsou několikrát větší a výraznějšího vzhledu i barvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
17.2.21 11:13

Tohle 100% nejsou neštovice. Spíš mi to přijde jako alergická reakce.

Syn má zrovna neštovice, ty zpravidla začínají od hlavy a jsou velké, je to jako štípanec, který se pak nalije tekutinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
17.2.21 11:14

Mě to připomíná spíš kopřivku než neštovice… :nevim: Dcera kamarádky měla něco podobného po nějakém citrusu (už nevím jakém) a byla to alergická reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.2.21 11:31

Taky mi to připomíná alergickou reakci, zkusila bych Fenistil kapky pro děti. Něco podobného jsme řešili v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4393
17.2.21 11:32

Tiez mi to neprijde ako nestovice. Minuly rok mali obe deti aj manzel. Vyzeralo to inak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
17.2.21 12:08

Ani já nemyslím, že jsou to neštovice. Spíš potničky nebo alergie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3663
17.2.21 12:18

Alergie, pokud nemá teploty nebude to žádná nemoc. Nový prášek, aviváž? Nové zvířátko? Nebo jídlo. Kup si fenistil, do koupele můžeš přidat syrovátka na zklidnění. Pokud to ale začne svědit a bude toho už moc, tak si vyžádej u doktorky třeba prednison.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
17.2.21 12:30

Podle mě alergie. Na jídlo, zvire, práci prášek, nevyprane nové oblečení… dala bych fenistil kapky a snažila se projít na spouštěč. Může to být i něco, co doposud nevadilo, alergie se objevují, mizi, vyvíjí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2600
17.2.21 13:56

Vypadá to jako alergická reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
17.2.21 14:00

Nejsou, neštovice budeme mít (jsou teď ve školce) a vypadají jinak. Jsou hodně výrazné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
17.2.21 14:54

Tohle určitě neštovice nejsou, spíš fakt ekzém nebo kopřivka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat